steroid kullanım zamanı

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

steroid kullanım zamanı

Mesajgönderen dt94 » Sal Oca 29, 2013 1:04 pm

merhaba ben yazım ilk küre başlamayı düşünüyorum 1 senelik bodybuilding geçmişim var geçen gün bilgili bir tanıdığımla konuşurken steroidlerin yazın yüzde 50 daha az etkili olduğunu duydum acaba sonbaharımı beklemeliyim
dt94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Re: steroid kullanım zamanı

Mesajgönderen zyzz » Sal Oca 29, 2013 1:35 pm

Merhaba dt94

bulk kürü yapacaksan eğer en uygun zaman kış başlangıcıdır. Vücut kışın daha fazla su turar.
Kasım sonu Aralık Başı Bulk için en uygun zamandır.

Definasyon kürü yapılacaksa mayıs başı en uygun zamandır...
Yazın daha fazla su atar vücut ve yağ yakımında artış olur.

İyi forumlar...
En son zyzz tarafından Çrş Oca 30, 2013 7:30 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Mesajgönderen angelcold » Sal Oca 29, 2013 9:41 pm

eklemek istediğim bişey var bulk kürü ile ilgili ; kışın yemek yemek daha kolay ve iştah yoğunluğu dolayısıyla daha fazla yiyebilir daha fazla hacimlenebilirsin. yazın yemek yemek zor oluyor ya da bana mı öyle geliyor bilmiyorum.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Oca 30, 2013 10:18 am

İlk kürümü mayıs ayında yapmıştım ben,beslenme konusu yazın daha zor oluyor ama sistematik bir şekilde herşeyi tamamlarsan bir sıkıntı yaşamazsın.
Temmuz-ağustos gibi cehennem sıcaklarında ben definasyon önermiyorum (yarışmacıları katmıyorum). Bulk kürü dikkatli şekilde yapılabilir
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir