acil yardım!!

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

acil yardım!!

Mesajgönderen smtt9 » Çrş Oca 30, 2013 12:51 pm

ben dianabol kullanıyorum 17 gün oldu başlayalı ve yanında enantat 250 vuruyorum bana bi arkadaşım enantat yerine parabolin vuramı söyledi ve dianabol yerinede rexobol kullanmamı söyledi sizce küre devam mı etmeliyim yoksa enantat yerine onumu vurmalıyım
smtt9
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: acil yardım!!

Mesajgönderen UncleO » Çrş Oca 30, 2013 1:19 pm

merhaba
sana bunu kim önerdiyse çok yanlış önermiş.. parabolin enanthate ın terini tutmaz. sakın böyle bir hataya düşme.. aksine trenbolone familyası ilaçlrın yanında testosterone almak gerek.. 250mg enanthate az bir dozaj.. 500mg vurabilirsin haftada..
rexobol da dianabolun yerini tutmaz 2 si tamamen ayrı ilaçlar.. sana bu öneride bulunan arkadaş sana bulk değil definasyon ilaçları önermiş sanırım.. çok çok alakasız olmuş. definasyon ilaçları bulk ilaçları ile çok farklı şeyler..
kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Iron_Man » Çrş Oca 30, 2013 7:30 pm

smtt9 yazdı:ben dianabol kullanıyorum 17 gün oldu başlayalı ve yanında enantat 250 vuruyorum bana bi arkadaşım enantat yerine parabolin vuramı söyledi ve dianabol yerinede rexobol kullanmamı söyledi sizce küre devam mı etmeliyim yoksa enantat yerine onumu vurmalıyım

Enanthate yerine parabolin vurmak ne kadar büyük bir saçmalık dostum kusura bakma ama arkadaşın senin kötülüğünü istiyor.Enanthate testosterondur parabolin ise trenbolone etken maddeli bir anabolizandır tek başına trenbolone yani parabolin kullanımı doğal testosteronunu düşürecek buda büyük sıkıntılara yol açacaktır enanthate ile beraber parabolin kullanılabilir ama enanthate yerine parabolin kullanımı libido testosteron düşüklüğü vb problemlere yol açacaktır.Saygılarımla.İyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen smtt9 » Çrş Oca 30, 2013 10:29 pm

arkadşım anlatmak istediğidesizin dediğiniz ozamn çünkü oda o şekil birşeyler söyledi ben anlamadm dil konusundna dolayı.haftada 500 mg alıyorm ve şuan 17. gündeym buzamana kadar 4 tane aldım bitane daha alıp diğer 5 tanesini 5-6 cı haftalaarda vurmak istiyorum sizce nasıl.kürüm bittikten sonra onları kullansam ne gibi etki alırım veya kür bittikten sonra ne kullanmalıyım sıvıyı atmak ve vücudumun sert görünmesi için iğne olabillir hap olabilir her türlü ilaca sahibim
smtt9
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen BoneCrusher » Prş Oca 31, 2013 11:14 pm

Tavsiyem alacaksan parabolin yerine trenbolone acetat kullanman olacaktır parabolin orta ester trenbolone dur ve az da olsa su tutmaktadır.Kür bittikten sonra vücuttaki suyu atmak ve az da olsa kazandığın yağı vücuttan atmak için 7-8 haftalık kısa süreli definasyon kürü yapabilirsin bu dönem içinde testosterone propionate clenbuterol winstrol masteron veya trenbolone acetat almanı tavsiye ederim.Saygılarımla.İyi çalışmalar.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir