İlk Kür Maliyeti. (Her Şey Dahil)

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: İlk Kür Maliyeti. (Her Şey Dahil)

Mesajgönderen Arnold » Pzt Şub 04, 2013 8:26 pm

Kur sirasinda suplement kullanimi gereksiz. Zaten beslenmesi iyi olmayan kisi kure bi zahmet hic bulasmasin. Suplementler ile beslenmeyi karistirmayin.
Arnold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen özel » Pzt Şub 04, 2013 8:36 pm

primabalon sustanon eee kardes herkesin vucuduna o steroıdler yaramayabilir iletiyi iyi okursan eger bulk ve definasyon diorum tabiki 2000 lira gidicek sen bir kutu protein tozu en ucuz 120 130 liradan baslıyor haberın varmı piyasandan sade onlalada bitmiyor yemen içmen hersey dahill he dersenkı bulk yapcam öle kalcam bişe diyemem ama iki kür yapıcaksan eger 2000 ve üzeri şartt hocalarımıza sor istersen insallah okuyorlardır saygılarrr..
özel
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Şub 10, 2013 10:54 pm

Bırakın ilk kürü dördüncü-beşimci kürümde bile 4000-5000 tl'yi bulmadım :) İşin içine peptid vs girerse ayrı.
Anti östrojen olarak sadece arimidex alırım 3-4 günde bir kullanırım hem mct'de proviron maliyetini hem de pct'de nolvadex maliyetini ortadan kaldırırım,çok daha uyguna gelir
Kürümde Oxandrolone gibi hammaddesi pahalı ama katkısı düşük ilaçlar tercih etmem ve kürü çorba yapmam,maksimum 3 ilaçla kürü bitiririm
Supplement olarak bulk yapıyorsam creatine-protein tozu,definasyon yapıyorsam protein tozu-amino alırım başka supplemente bulaşmam
Türkiye'de birçok kişiye kür yaptırdım içlerinde öğrenci olanlarda vardı ve 500-600 tl maliyetle (ilk kür için) milletin gereksiz supplement harcamalarıyla, 2 bin*3 bin liralık harcamalarıyla yapamadıkları vücutları yaptılar. Referanslarım gerek sitede gerekse facebook sayfamda vardır zaten :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen özel » Pzt Şub 11, 2013 11:12 am

başka söze gerek kalmadı hocamız son noktayı koydu arkadaslarr demek istedıım buydu ama beni anlamak istemedınizzz .......):
özel
Yeni Üye

Mesajgönderen falcone » Cmt May 04, 2013 11:20 pm

Arkadaşımızın kür içi maliyeyi için yazdığı bu ürünler

24 ampul testestorene enanthate 200 tl
120 tablet 10 mg dianabol 90 tl
48 ampul primobolane 408 tl

total: 698 tl

supplementler:

tanesi ortalama 150 tl den 3x5 ıbs protein tozu 450 tl
aylık 240 tabletlik üç kutu bcaa 80 tl den 3x80 = 240 tl
300 grmlık üç kutu glutamine 70 x3 = 210 tl
aylık 200 kapsulden 3 kutu milk thıstle 3x110 = 330 tl
100 tabletlik iki kutu b compleks vitamin 50 tl
25 mg lik zinc 25 ten 3 kutu gunluk 100 mg çinko ihtiyacı için 90 tl
animal pak 130 tl

total: 1500 tl

koruyucular:

2 kutu nolvadex 22 tl
6 kutu klomen 51 tl
4 kutu proviron 40 t

fiyatı bir yana, buradaki gibi kullanılırsa içindeki milk thistle gibi koruma hapları gerçekten de bizleri böbrek karaciğer vb tahribatından korur mu. Bu kadarc çok ürün kür olmasa bile ağır gelmez mi.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzr May 05, 2013 3:22 pm

Hocalarim arkadaslar.suppelemnt konusu benimde lafami karistirmakda neticede bu sporu yapanlardan cogumuz ogrenciyiz.universtede gun geliyor 8 saat ders pliypr gun geliyor 2 saat ve duzensizlik soz konusu.bu durumda her aksam et haslayip okula goturmek mi daha pratikdir? Yoksa 2 porsiyon karbonhidrat tozumu daha pratik?

Mutlaka supplementler icinde karbonhidrat tozlari en son para verilmesi gereken urunler fakat kur esnasinda 3 saatlik periyotlarla besin almamiz gerekiyorsa sacma sapan tost doner vs gbi seylerden cok daha mantikli karbonhidrat tozlari.

Protein tozlarina gelincede kendimden ornek vermek gerekirse hr sezon basi yaklasik 10 12 kutu optimum gold yada premium serilerinden alip stok yapmakdaym kur esnasnda yani 16 haftalk donemlerde 2 olcek idman oncesi 2 olcek idman sonrasi kullanarak normal aylarda ayda 1 kutu kur esnasnda 2 kutu protein tozu bitiroyorum.gereksizmidir?

Amino asitlerise toz formlarda alip.yani bcaa ve yalnzca glutmin ile yalnzca idman sonrasi icip ayni gun icinde kullanmiyorum gereklimidir bu acaba?

Creatin nox vb... Urunlerin kullanlma mantigini hoc cozemedim kur esnlarinda zaten kur sirasinda vucut ister istemez direnc ve guc kazanmakda yine bunlarda gereklimidir sizce?

Tablet amino asitleride hic tercih etmedm toz formlari hep isimi gordu bunarin ikisinden birinin tercih edilmesi yeterli oliyor bence.

Sonic olarak protein tozu bcaa ve glutemin benm.gorusume gore yeterlidir ozel durumlarda karbonhidrata bas vurmakda mantikli ..i

Normal beslenmede ise cok fazla mit var ben ekimde tekrar bir deca kurune grecegm fakat ekonomimi nasil kanalize edecegmi hala bilmiyorum.kimi hocalarim kilo basina 3 gram proteinin altina dusme derken kimil hocalarim kilo basina 2gramin yeterli.hatta artacagi gorusunde.siz saygider hocalarimizsa yorumlarsaniz seviniriz.beslenme herseyin ustunde onemlo bu aşikar
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 73 misafir