Winstrol (Stanozolol) Hakkında

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Winstrol (Stanozolol) Hakkında

Mesajgönderen ClarkKent » Cum Haz 20, 2014 1:20 am

lennox77 yazdı:Winstrol yağ yakıcı değildir,deri inceltir,su atar,adeleye sertlik verir
Bulk kürlerine de eklenebilir (deca dışında)
Ama kısa esterli ilaçlarla daha iyi etki verir

winstrol nereden temin edebiliriz eczane vs satışı yapılmakta mı ?
birde stanazol vb en beğendiğim winstroldür yazmışsınız bunların çeşidi çok mu hangisini almalıyız .
kullanımı nasıl olması saat aralıkları yada kullanırken beslenmeyle ilgili dikkat edılcek bısı varmı yenılcek yenmıycek seyler gibi

http://hizliresim.com/O2PN0Z
suankı gelişimim bu 11 aylık supplement kullandım. Salondaki hocam steroid kullanmama daha zaman var diyo ama yasaklayınca dahada isteğim artıyo kullanmak için 11 ay için çok az geliştiğimi düşünüyorum.

winstrol çok övüyorlar tek başına kullansam yeterlimidir
yoksa kullansamda mı olur kullanmasam da mı ?
ClarkKent
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen barda » Cmt Haz 21, 2014 12:04 pm

winstrol definisyon roididir oral olarak tablet biçiminde yahut igne şeklide vardır stanozolol diyede geçer hatlara keskinlik sert bir görünüm verir bütün bir bulk kürünün son 4haftası uygulanmalıdır yahut definisyonda başlı başına kullanılabilinir ama senin durumuna gelecek olursak inan şu an için gereksiz çünkü bir altyapın yok ve salon hocana katılıyorum daha çok erken ama birkaç sene sonra bir bulk küründe kürün son haftası kasların netleşmesi parçalanması açısından tercih edilebilinir beslenme düzenini düzeltip yaglı gıdalardan uzak durabilirsen coladır cipstir vs bunlar direkt transyag içerdiklerinden vücuda otururlar tabiri caizse paket gıdalar özellikle bu dediklerimi dikkate alırsan vücudunda gözle görülür degişim elde edebilirsin sende yag bazında sıkıntı yok gibi hacimde sıkıntı var daha iyi bir programla daha sert idmanlar çıkarmalısın bunun evelatında doktora gidip bi hocam vücudum elverişlimi diye kalbe ayrıyeten hormon ve idrar testine girmelisin kısaca degerlerine bakılması lazım doktor derseki bir sıkıntı yok spor yapabilirsin o zaman sert idmanlar atabilirsin ilk elden protein tozu ve bcaa ilkelden istediklerini almana yardımcı olacaktır..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen ClarkKent » Cmt Haz 21, 2014 9:34 pm

beslenmeme dikkat ediyorum kola vb bu şeyleri içmem . haftada 1 gün kendime ödül veririm bazen döner falan oda canım çok çekiyr. supplementlerde protein bcaa trıbulus zmaa falan hepsını kullandım bu zamana kadar suan proteın ve bcaa ile devam ediyorum. dediğin testleri yaptırmıstım bir ara sadece karaciğer oranım yüksek cıkmıstı tekrarda yaptırabilirim.idmanlarda süper setli idmanlar ypyorum 2 aydır çok fazla ağır giremiyorum kaldırmıyo çünkü. önceden bastığım ağırlıkları basamıyorum ve hocam da sizin gibi düşünüyor altyapıyı sağlama almak istiyor ama şimdi okulda adam 3 ay yapıp beni geçince moral olarak bozuluyor insan yinede sağolun bilgilendirme için . :)
ClarkKent
Yeni Üye

Mesajgönderen barda » Pzr Haz 22, 2014 11:47 am

temel yapmak en iyisi üstüne iyi çıkarsın hemde alışmış olursun şu an erken plato dönemini kendin bilirsin orda bir tık atmak için girmen lazım küre şu an vücudun buna müsait görünmüyor hacim bazında ayrıca sunu belirteyim spordan önceki 1saat ve spor sonrası 2 saat yanılmıyorsam altın dönem diye adlandırıl vücuda ne alrsan max fayda saglarsın spor sonrası esmer pirinç haşlama patates lapa bulgur haşlama hindi yahut tavuk gögsü alabiliyorsan et haşlama yagsız tuzsuz uçurur bunlar seni ayrıca spordan öncede alman lazım bunları ki supplement kullanıyorum demişsin karacigerine baktırmanı öneririm 3aylık adam beni geçiyor kafasıyla bakmamalısın olaya ileriyi görmek lazım kanımca ana saplanmamak lazım genetiiklede ilintili bir durum yahut çalışma sistemi yada iç organlarda sıkıntıdan kas bazında büyüme sorunu gerçekleşebiliyor tavsiyem programını degiştir karacigerine baktır ve sert idmanlar çıkar örn ben, ben bir enkazdım 10ay evel 15kg baglıyordum benchte su an sukurker olsn haff yardımla 35görüyorum hiç küre girmedim bu arada önemli olan haftada üçgün sert idman atmak hareketleri dogru ve nizami yapmak..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen Masterat » Cum Tem 25, 2014 1:24 am

Merhabalar elimde Virilozol 10mg marka winstrol var. Amac vucudumdaki fazla suyu atmak ve deriyi inceltmek. Sizce dozaj nasil olmali? Yaninda almam gereken vitaminleri ve pctyi soyler misiniz? Simdiden cok tesekkur ederim
Masterat
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cum Tem 25, 2014 3:12 pm

Kilonuz nedir acaba?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen s3lcukkk » Cum Ağu 08, 2014 6:28 pm

İlk defa kullanacak birisi için kürün son 4 ya da 6 haftasına haftada kaç mg alınmalıdır? (Enjekte) ve hangi markayı önerirsiniz balkan pharma iyi midir? Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
s3lcukkk
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Ağu 10, 2014 6:09 pm

150 mg iyidir ilk defa kullanılacak biri için
Su bazlıdır ağrı yapabilir
3 ya da 4 güne bölerek kullanılabilir
Son 4 haftası öneririm iyice yağ yakım evresine girilince
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen s3lcukkk » Pzr Ağu 10, 2014 6:39 pm

Teşekkürler hocam...
Kullanıcı avatarı
s3lcukkk
Yeni Üye

Mesajgönderen s3lcukkk » Prş Eyl 18, 2014 7:10 am

hocam winstrol bacaktan enjekte edilebilir mi yoksa sadece omuzdan mı oluyo ?
Kullanıcı avatarı
s3lcukkk
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir