ilk kürde hangi anabolizan kullanılmalı.

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

ilk kürde hangi anabolizan kullanılmalı.

Mesajgönderen exuvi » Çrş Şub 13, 2013 7:09 pm

Herkeze merhaba,
Foruma yeni kayıt oldum 34 yasında 2 yıldır spor yapıyorum daha öncedende 1 yıllık bir geçmişim var vücut tipim kilo almaya müsait şu an 94 kiloyum 1.75 boy kol 44cm
ilk kürde hangi anabolizanı kullanacagıma karar veremedim hafif ve yan etkisi en az zararsız bir kür düşünüyorum
haftada 500 testo enanthate 12 hafta
haftada 300 primomu daha iyi deca'mı hafif bir ilk kür için 10 hafta
yanına sabit 30mg 4 hafta dianabol
kür boyunca hergün proviron 25 sabah 25mg akşam düşünüyorum.
böyle bir kürde kür sonu tedavi nasıl olmalı deca'da veya primoda ?
kür boyunca cinko vitamin b kompleks kullanacagım.Birde prostat için ne kullanabilirim.
Kür konusunda bilgili arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim şimdiden teşekkürler.
exuvi
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: ilk kürde hangi anabolizan kullanılmalı.

Mesajgönderen lennox77 » Prş Şub 14, 2013 9:44 am

Bu sorunuzun cevabı olarak birçok alternatif anabolizan ismi ve kür çizelgesi belirleyebiliriz ama ilaçları belirlemeden önce kürden beklentiniz ve hedeflerinizi bize söylerseniz ona göre ilaç belirleyelim. İlk kürü hacim olarak düşünüyorsanız ve su tutumu olsa da olur yeterki irileşeyim diyorsanız Test E-Deca olabilir,ama su tutumu çok olmadan biraz daha temiz büyüyeyim hacim Deca'daki kadar olmasa da olur diyorsanız Test E-Boldenon (Primo) olabilir. Her iki kürde de danabol olabilir.
Tabii bu bahsettiklerim hacim amaçlı bir kür için geçerli,definasyon istiyorsan ona göre belirleriz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen exuvi » Prş Şub 14, 2013 3:33 pm

selam kürden beklentim ilk etapta hacim ama su tutup yalancı hacim istemem tabiki,bu kürden sonra ufaktan bir definasyon için birşeyler daha kullanacagım ama ilk kür oldugu için açıkçası yan etkilerinden çekiniyorum çalışırken gün içinde iş verimimi engelleyip sorun oluşturur diye korkuyorum o yüzden hafif yan etkisi az zararsız bir ilç önerirseniz sevinirim aklıma ilk gelen deca ve primo sizce hangisini kullanmak daha mantıklı.
Birde prostat üzerinde baskısı çok oluyormuş bunun için ne yapmak lazım.
exuvi
Yeni Üye

Mesajgönderen özel » Pzr Şub 17, 2013 8:35 pm

boy oranı normal ama 94 kg demişssin muhtemelen yag oranın 25 ile 30 arasıdır bence yag oranınını 25 in altına indir ondan sonra düşünmelisin yanılıyorsam hocalarmız düzeltir saygılarr
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen exuvi » Pzt Şub 18, 2013 8:13 pm

aslında gören 94kg olduguma inanmıyor ama dogru söylüyorsunuz 88 lere falam düşsen daha iyi olur heralde.

hocalarımıza sormak istedigim birşey var primobolan kullanmak istiyordum prostata baskısı çokmuş idrar yollarımla ilgili problemim var o yüzden kullanmaktan vazgeçtim ilk kürde decada kullanmak istemiyorum.
sadece 12 hafta enantat kullansam 6 haftada dianabol kullansam vücutta degişiklik görebilirmiyim etki alabilirmiyim.
exuvi
Yeni Üye

Mesajgönderen exuvi » Çrş Şub 20, 2013 8:43 pm

hocam 12 hafta haftada 500mg enantat kullansam yanına başka ilaç eklemeden ilk kür için faydası olurmu.Kür sonunda ptc için ne kullanabiliriz ne gibi etki ve yan etki görürüm cevap verirseniz sevinirim.
exuvi
Yeni Üye

Mesajgönderen exuvi » Cum Şub 22, 2013 10:04 am

arkadaşlar cevap verecek kimse yokmu ..:))
exuvi
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Cum Şub 22, 2013 10:07 am

lennox hocam zaten örnekleri vermiş..
enanthate ile kür yapabilirsin ama tabi enazından danabol ve primo veya boldenonda ekleyebilirsin..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen exuvi » Cum Mar 08, 2013 8:17 pm

lennox hocam

12 hafta 500 enantat
8 hafta 200 deca (yan etkisinden çekindigim için dozajı düşük istiyorum )
günde 1 tablet proviron-apikobal-cinko-vitamin

primo ve boldenon prostata baskısı varmış o yüzden kullanmaktan vazgeçtim haftaya başlamak istiyorum sizce nasıl etki alabilirmiyim ilk kür için uygunmudur.

şimdiden teşekkür ederim.
exuvi
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Prş Mar 21, 2013 11:15 am

Evet uygundur ilk kür için yalnız Deca'nın dozajını 200 mg yapmanız kilonuza göre biraz düşük olur,400 mg yapın kilonuza göre yan etki yaşamazsınız ağır gelmez merak etmeyin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 103 misafir