Antibiyotik ve Steroid Yorumları

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Antibiyotik ve Steroid Yorumları

Mesajgönderen lennox77 » Cum Şub 22, 2013 11:27 pm

Kışın sert geçtiği günümüzde birçoğumuz hastalıktan kırılıyoruz :) Bu başlığı çok tartışılan bir konuyu bir de siz forumdaşlarla konuşmak için açmak istedim.
Kür sırasında antibiyotik veya penisilin vb ilaçlar kullanımı sağlık açısından mecbur olabiliyor.
Antibiyotiklerin veya penisilinlerin steoridlerin etkisini doğrudan düşürdüğüne dair bir bilimsel kanıt yok ama performans olarak etkilediğine dair birçok görüş mevcut.
Sizin görüşleriniz nelerdir ? Hem bunları tartışalım hem de kür sırasında bu tarz sorunların meydana gelebileceğini düşünerek bu konuya açıklık getirelim istiyorum
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: Antibiyotik ve Steroid Yorumları

Mesajgönderen Arnold1989 » Çrş Şub 27, 2013 11:37 am

Kis boyunca 12hafta kurdeydim yeni bitti. İlk defa bir kis hastalanmadan gecirdim ve cok ilginc bir sekilde kisin cogunda yazlik kiyafetler ile gezdim millet usurken ven yaniyordum :)
Beslenmemde cok duzgundu, 2 haftadir pct deyim ancak bu dayaniklilik hala devam ediyor..

Antibiyotiklerin steroidlerin etkisini dusurmesinden ziyade karacigeri cok fazla yordugunu dusunuyorum.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir