Kür süresi ve pct

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Kür süresi ve pct

Mesajgönderen babazula » Cmt Şub 23, 2013 9:31 pm

tekrardan selam 8 haftalık testo enant 500 mg / primobolan 300 mg kürüne girmiştim . şu an 7. hafta dolmak üzere sonuclarda gayet tatmin edici oldu kas olarak kilo aldım hemde belli bir miktar yag yaktım .asıl problemım elimde 4ampul daha testo kalacak kür 8hafta oldugu ıcın acaba 10 haftaya uzatsam mı kürü? ve bu son iki haftada primobolanı kesip sadece testolarımı kullanmalıyım oylesı dahamı iyi olur bunu iki hafta daha primonun testoyu baskılayacagından dolayı soruyorum. yoksa primoyuda devam ettirmelimiyim. ve buna göre pct nasıl olmalı yanı pregnlyi 2hafta primo vurmassam nasıl kullanmalıyım. vurursam nasıl kullanmalıyım ? yardımcı olursanız sevinirim. ve bir sorum daha gecenlerde yaptırdıgım kan tahlili sonuclarında karacıger enzımlerım yuksek cıktı doktor yaglanma var gıbı dedı. ilaçların bır etkısı varmıdır?
babazula
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kür süresi ve pct

Mesajgönderen UncleO » Pzr Şub 24, 2013 10:37 am

8 hafta kür zaten kısa olur.. testoyu 12 haftaya çıkar.. 8. haftadan sonra primoyu kes..
kür sonrası Pregnyl e gerek yok.. son enjeksiyondan 15 gün sonra günde 2 tablet 40mg nolvadex ve 1 tablet Klomen ile 1 aylık bir PCT yapabilirsin. başka birşeye gerek yok..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir