Sadece Testosteron..?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Sadece Testosteron..?

Mesajgönderen Lifetoback » Pzr Mar 03, 2013 7:34 pm

Merhaba,forumu uzun süredir takip ediyorum zaten ama yeni üye olmak nasip oldu ve tecrübeli arkdaşlara,abilere sormak istedigim bi kaç sorum olucak

Öncelikle;
Uzun süredir kafamda ilk kür karmaşası var dozaj,hangi ilaç,hangi marka,kac hafta,pct si vs vs. şeyler bi türlü kafamda oturtamamıştım ve en az 1yıldır bu steroid konusunu araştırıyorum.
Uzatmadan 1-1,5 yıldır VG yapıyorum ve iş nedeniyle 5aylık uzun bi ara vermek zorunda kaldım ve o arada 8kg kaybettim beslenmeyi falanda bırakınca böyle oldu.Ektomorf yapıya sahibim çok zor kilo alıyorum ve bi kür yapmak istiyorum ve sadece testosteron kullanmaya karar verdim amacım ölçülerimi az da olsa büyütmek kalıcı bi şekilde ve bi kür yaptıktan sonra tekrar natural olarak sporuma devam etmek istiyorum sadece testo düşünüyorum kısa esterli.4günde bi 250mg düşünüyorum nasıl etki görürüm ve sadece testo kullandıktan sonra pct si nasıl olur kür esnasında neler kullanmak gerekir tecrübeli kişiler yorum yaparsa fikir vermek amaçlı sevinirim.
Boy 1.83 Kilo 63 başka soylemem gereken bişey varsa veya unuttugum bişey hemen cevaplarım.şimdiden sagolun
Kullanıcı avatarı
Lifetoback
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Sadece Testosteron..?

Mesajgönderen UncleO » Pzr Mar 03, 2013 9:44 pm

merhaba
yapacağın kürde dozajı 4günlük yerine haftalık olarak ayarlamalısın.. haftalık 250mg ve uzun süre kullanarak reseptörlerini çok fazla uyarmadan 12 haftalık bir kür yapmanı tavsiye ederim.. haftada 500mg testo kullanabilirsin bir sorun olmaz.. hatta 1 kerelik bir yapacaksan yanına danabol ve boldenone da ekle. 12 haftalık bir kür yap ve bırak. tam anlamıyla bir kür olsun bence..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen BeastMuscle » Pzt Mar 04, 2013 12:12 am

1.5 yıl mı? Ciddimisiniz? Bu sporun sabır sporu olduğunu biliyorsunuz. Heryerde bangır bangır bağırıyorlar en az 3 4 yıl sonra küre başlayın diye? Gelişiminiz felanmı durdu? Sabır edip biraz daha doğal olarak devam etmenizi öneriyorum. Bu spor kolaya kaçma sporu değil. Umarım dediklerimi art niyet olarak algılamazsınız.
BeastMuscle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen Lifetoback » Pzt Mar 04, 2013 12:12 pm

Merhaba,Dozajı 4günde bi 250mg olarak düşünmemin sebebi kısa ester bi testo kullanmak istiyorum o yüzden.yanına eczaneden temin edebilicegim bi anabolizan aslında düşünmüyor degilim ama kararsızım hala çünkü pct kafamı kurcalıyor.preglyn falan kullanmama gerek varmı eger bu şekilde bi kür yaparsam.

@BeastMuscle

Evet 1-5 yıl.sabır sporu oldugunu kesinlikle biliyorum.Gelişimim durdu ve yukarda bahsettigim gibi iş nedeniyle mecburi bi 5aylık ara verince baya kilo kaybettim onları en azından toparlamak istiyorum ve benim cok zor kilo alan bi yapım var ektomorfum kilo çok kolay veriyorum benim yapımda olsan emin ol sen coktan kullanmış olurdun ve ben sadece bi sıçrama yapıp tekrar natural olarak devam etmek istiyorum istedigim azda olsa kalıcı bi ölçü artışı olsun yeterli.zaten natural olarak şuana kadar cok güzel sonuclar aldım sabrederek ilk başladıgımda ben spora iskelettim resmen.önerin için teşekkür ederim art niyet olarak algılamam tabiki sagol tecrübeli arkdaşlardan yardım istiyorum sadece ilk kür oldugu için
Kullanıcı avatarı
Lifetoback
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Lifetoback » Pzt Mar 04, 2013 12:16 pm

Bu arada yaşım 21.eklemeyi unutmuşum kusurabakmayın
Kullanıcı avatarı
Lifetoback
Yeni Üye