dianabol kürüm için yardım

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: dianabol kürüm için yardım

Mesajgönderen UncleO » Pzr Nis 21, 2013 11:58 am

proviron hiç bir işe yaramaz. proviron anti östrojen değildir. İlacı kesmen gerek şuan. Proviron testosterone ile birlikte alıp kullanırsın. Hormonlar senin tabi. seneye hormonların bu şeklde kalırsa testo kullanırsın artık.. Sana yapılan uyarılar gayet ciddi uyarılar.. artık seneye kullanırım deyip geçiştirilecek bir durum değil.. Danabolü hemen kesmezsen 1 sene boyunca kadınlık hormonun üst seviyede dolaşacaksın. seneyede ilaçlarla bu durumu düzeltmeye uğraşacaksın. Şu an kas yapmıyorsun yani haberin olsun.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen geylani » Pzt Nis 22, 2013 5:08 pm

danabolu ve provironu şuan itirabirle kestim uncleo kullandıklarımı söylüyüm sana 55 tablet danabol kullandım 3 hafta boyunca ve 20 tablette proviron kullandım onunla birlikte dediğin gibide şuan kestim tavsiyeni dinliyim peki hormonlarımın eski haline gelmesi için ne yapmalıyım şuan çok oynamışmıyımdır peki tedavi amaçlı ne kullanım bilgilendirirsen sevinirim elimde 20 tablet nolvadex ve 10 tablet klomen 50 ve 30 tablet testestoron tribulus var bunlarlamı yoksa ek bişey gerekirmi hormonları düzeltmek için ve kaç gün kullanmalıyım son bir sorun var kısırlık sorunu olurmu 55 tane danaboldan bilmediğimden soruyorum aydınlatırsan sevinirim
geylani
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen UncleO » Sal Nis 23, 2013 4:34 pm

3 hafta boyunca günde 20 MG nolvadex ve 50mg Klomen al. başka birşey kullanma.. önce östrojen seviyen düşsün. sonra istersen bilinçli bir küre başlayabilirsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen geylani » Sal Nis 23, 2013 4:43 pm

hormonlar eski haline gelirmi bu dediğinle bide yeni kür için haftada 250 mg enantat 8 hafta boyunca ve günde 30 mg danabol 6 hafta sence nasıl güzel bir patlama olurmu
geylani
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Sal Nis 23, 2013 4:49 pm

yeni kür için, yaş, boy, kilo, spor geçmişi gibi özellikleri verirsen daha bilinçli bir kür önermiş olurum
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen geylani » Sal Nis 23, 2013 5:44 pm

178 78 27 8 aydır spor yapıyorum öncedende 9 ay yapmıştım
geylani
Yeni Üye