2. kur YARDIM

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: 2. kur YARDIM

Mesajgönderen UncleO » Pzt May 20, 2013 9:49 am

4. hafta bittikten sonra yani 5. hafta kullanacaksın.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen karizma » Pzt May 20, 2013 10:10 am

Peki sebep nedir hocam?
Vücudun sana hükmetmeden sen vücuduna hükmet.
karizma
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen karizma » Pzt May 20, 2013 10:27 am

İlk haftadan itibaren kullanılsa ne gibi problem olur?
karizma
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt May 20, 2013 1:24 pm

sebep daha öncede söylediğim gibi danabol ile boldenone aynı anda kombine edilmemesi. danabolün yarılanma ömrü 2 haftadır. 5. ve 6. haftada alacağın boldenone 7. haftanın başında çalışacağı için 5 ve 6da alacağın danabol ile çakışmaz.

aynı anda kombine edilmeyen ürünleri aynı anda kombine edersen ne gibi problem olur? her iki ilacıda çöpe atmış olursun sonrada steroid temn ettiğin kişiye bana sahte mal sattın dersin :)
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen karizma » Çrş May 22, 2013 11:01 am

İlacı temin ettiğim kişi bu şekilde kombine edileceğini söylediyse :)
karizma
Yeni Üye

Mesajgönderen karizma » Çrş May 22, 2013 11:09 am

Bir şey daha sormak istiyorum üstadlara. Haftalık 500 mg testo, 400 mg boldenon, normalde bildiğim kadarıyla 2 seferde 250+250 ve 200+200 olarak 2 gün vuruluyor.Tek seferde vurulursa bir sıkıntı olur mu? İlaçlar aynı enjektörde vurulabilir mi? 500 testo 400 boldenon tek seferde tek enjektörde 900 mg :roll:
karizma
Yeni Üye

Mesajgönderen 35alperen35 » Çrş May 22, 2013 3:17 pm

2 seferde vurulma olayı enjekte edilen ilacın esteriyle alakalı bir durumdur. Örnek verirsek sustanonun içinde 2si kısa 2si uzun olmak üzere 4 farklı ester vardır. Eğer tek seferde vuruyor olsaydık enjeksiyondan 2 gün sonra testosteron çok yüksek bir seviyeye gelicek ve uzun esterler devreye girene kadar testosteron düzenli bir şekilde azalacaktır. Buna da ne diyoruz ''DALGALANMA'' testo seviyemiz bir artıp bir azalıcaktır. Ve testosterondan tam verimi alamayacağımız ve dalgalanma yaratmak istemediğimizden dolayı haftada 2 enjeksiyon yapıyoruz. Gelelim senin soruna. Kullanıcağın ilaçlar uzun esterli olduğu için kanda sürekli bir artış meydana getirecektir ve haftada 1 enjeksiyon yeterlidir. Yanlız dikkat etmen gereken konu tek seferde kaç ml vuracağın. Vuracağın yerin de bir bünyesi var ve de bir tam verimli emme dozajı . Eğer büyük bölgelere vuruyorsan (bacak, kalça) 5ml 'yi geçme. Eğer ilaçların dozajları farklı değilse 500mg testo sanırım 2ml'dir 400mg equipoise de 2mldir . Toplamda 4ml olduğundan hepsini haftada bir kere tek bölgeye vurabilirsin.

Saygılarımla...

ALPEREN
35alperen35
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen karizma » Prş May 23, 2013 5:15 am

35alperen35 yazdı:2 seferde vurulma olayı enjekte edilen ilacın esteriyle alakalı bir durumdur. Örnek verirsek sustanonun içinde 2si kısa 2si uzun olmak üzere 4 farklı ester vardır. Eğer tek seferde vuruyor olsaydık enjeksiyondan 2 gün sonra testosteron çok yüksek bir seviyeye gelicek ve uzun esterler devreye girene kadar testosteron düzenli bir şekilde azalacaktır. Buna da ne diyoruz ''DALGALANMA'' testo seviyemiz bir artıp bir azalıcaktır. Ve testosterondan tam verimi alamayacağımız ve dalgalanma yaratmak istemediğimizden dolayı haftada 2 enjeksiyon yapıyoruz. Gelelim senin soruna. Kullanıcağın ilaçlar uzun esterli olduğu için kanda sürekli bir artış meydana getirecektir ve haftada 1 enjeksiyon yeterlidir. Yanlız dikkat etmen gereken konu tek seferde kaç ml vuracağın. Vuracağın yerin de bir bünyesi var ve de bir tam verimli emme dozajı . Eğer büyük bölgelere vuruyorsan (bacak, kalça) 5ml 'yi geçme. Eğer ilaçların dozajları farklı değilse 500mg testo sanırım 2ml'dir 400mg equipoise de 2mldir . Toplamda 4ml olduğundan hepsini haftada bir kere tek bölgeye vurabilirsin.

Saygılarımla...

ALPEREN

Çok teşekkür ederim cevabın için.Çok açıklayıcı oldu.
karizma
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Prş May 23, 2013 11:40 am

karizma yazdı:İlacı temin ettiğim kişi bu şekilde kombine edileceğini söylediyse :)

danabol ve boldenone u aynı anda kombine edeceğini söylediyse, bunu söyleyen kişinin kombine edilemeyeceği hakkında bilgisi yoktur.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen karizma » Cmt May 25, 2013 9:41 am

Peki hocam ilk hafta itibari ile 400 gr boldenonu vurmuştum zaten. 2. haftadan itibaren bıraksam dediğiniz haftalarda yine devam etsem olurmu acaba? Elimdede 10 haftalık boldenon var 1 haftasını kullandım 9 haftalık kaldı, 10 haftalıkta testo var şimdi bu şekilde devam etsem boldenon kullanımım testoyu geçecek. Herhangi bir sıkıntı olurmu? testoyada devam etmelimiyim? Biraz karışık oldu :) şöyle özetleyeyim.

10 haftalık testo.
6 hafta danabol.
5. haftadan itibaren 10 hafta boldenon, 1 haftası gitti kaldı 9 haftalık.

Böyle bir şey çıkıyor. boldenon 14. haftaya kadar uzuyor. 4 hafta daha testoya devam etmelimiyim?
karizma
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 120 misafir