su tutmayan , geliştiren steroid

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

su tutmayan , geliştiren steroid

Mesajgönderen Captain-Awesome » Cmt May 18, 2013 7:28 pm

merhaba herkese öncelikle. ben 18 yaşındayım, 2 yıldır vücut geliştirme yapıyorum. ilk başladığımda 58 kg gibi aşırı zayıf bir şekildeydim. şuan 72 kiloyum büyük gelişme başardım bu zaman içinde. artık kür yapmak istiyorum, benim merak ettiğim şey gerçek anlamda adele geliştiren ve su tutmayan ürünler hangileridir. çoğu arkadaş eczaneden su tutan ürünler alıyo 4-5 ay havalı havalı gezerken kısa süre sonra o sular gidince hepsi depresyona giriyo buna şahit oldum. zyzz ' ın kullandığı gibi gerçek anlamda büyüme ve adele geliştirecek ürünler lazım. boyum 1.78 , dünyaya bir kez geldik zaman az. ben şuan bu deneyimi yaşamak istiyorum. fiyat önemli değil zaten gerçek ürünler türkiye şartlarında pahalı sayılıyor. bulgaristan vatandaşlığım var, eğer oralarda varsa bildiğiniz sağlam içerikli ürüneler orada kullanmam sorun olmaz. yada şöyle söyleyeyim bu iş için iyi doktorlar var mı istanbul civarında bana bu konuda bilgi verecek gerekli testleri yapıp hangi ürünleri kullancağımı söyleyecek. sizden yardım bekliyorum omuz ameliyatı öncesi için acil liste yapmam lazım geri dönüşüm çok iyi olmalı arkadaşlar.
Captain-Awesome
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: su tutmayan , geliştiren steroid

Mesajgönderen lennox77 » Cmt May 18, 2013 9:50 pm

O arkadaşların sudan dolayı havalı havalı gezip sonra birden inmiyorlar.
Temiz gelişim de kötü gelişim de beslenmeyle alakalıdır ilaçların su tutumuyla alakalı değildir,su tutmadan adele büyümez zaten.
Arnold yıllarda Deca-Dianabol kürü yaptı.. Ee hani bu ürünler su tutup pis büyütüyordu ???
Her kür adele ekler anabolik steroidlerin amacı budur bunu kimi östorjen kimi androjen üzerinden yapar. Ama yağlanma ve yalancı adele ilaçlarla doğrudan alakalı değildir.

Doktorlardan da herhangi bir hormon profili çıkararak (ki TR'de yapılmayan bir test) sana şunu şunu şöyle kullan demelerini bekleme. Hatta Deca nedir diye sorsan cevap bile bekleme
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen UncleO » Cmt May 18, 2013 11:41 pm

ben anlamadım insanların aklına bu " su tutmadan temiz büyüme" hikayesini kim sokuyor.. biz cevaplamaktan bıkıcaz insanlar bunu konuşmaktan bıkmıcak.
arkadaşlar temiz büyümek su tutmadan büyümek anlamına gelmiyor. Lennox hocann dediği gibi çok etkili anabolizanlar vücuda su çekerler. vücuda çektiğin su yaptığın kasın kalitesini artırır. büyümek için suda çekmek gerekir bir nebze yağlanmak da gerekir. Okadar profesyonel yarışmacılar, olimpiyalar ve bu işi profesyonel yapan arkadaşlar hocalar dünyaya 10 kere gelmiyor.. Peki onlar neden su tutan ilaçlardan kullanıyor? onlar düşünemiyor değilmi su tutmayan ilaç kullanmayı? yapmayın arkadaşlar. kür yapmak isteyen adam önce bi kür nedir, steroid nedir, vücutta nasıl çalışır bunları öğrenmeli ki sağlıklı kür yapsın..

forumun amacı da bu zaten.. soralım bildiklerimizi, bilmediklerimizi paylaşalım öğrenelim.. " su tutmayan temiz kür " mantığından da kurtulalım..
saygılar.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Captain-Awesome » Pzr May 19, 2013 9:17 am

sağolun arkadaşlar, diğer hocamın dediği gibi yazmışsınız. pek bilgim yoktu bu konuda öğrendim şimdi, pek internete girme imkanım olmuyo bu sıralar takip edemiyorum forumu fazla. sizce başlangıç için hangi kürleri önerirsiniz. benim amacım fit bir şekilde kas kütlesi artışı ve hacim. büyüme hormonu kullanmakta istiyorum
Captain-Awesome
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen UncleO » Pzr May 19, 2013 1:09 pm

ilk kürden büyüme hormonu kullanılmaz. HGH a gelene kadar kullanabileceğin çok fazla ilaç var daha. forumda ilk kür ile ilgili çok fazla yazı var. inceleyebilirsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 110 misafir