Steroid ve Karaciğer

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Steroid ve Karaciğer

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Eyl 03, 2014 4:09 pm

Milk thistle ekstresi alabilirsiniz aktarlarda mevcuttur yemeklerle beraber 2 şer kapsül kullanın
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen falcone » Çrş Eyl 03, 2014 4:23 pm

Carsil yahut sair haplar, esasında tabi nebatların usarelerinden imal ediliyor lakin bu hapların içine rafta beklerken bozulmasınlar diye bazı zehirli .addeler dahil ediyorlar, işte asıl mesele burada bunlara hülasa E ler deniyor. Bunlar artık birçok inkişaf etmiş avrupa memlemetlerinde yiyeceklerden uzak tutuluyor onun yerine başka yöntemler tatbik ediliyor.

Bu E ler kanser hususunda sabıkalı ve bor çok sıhhi maraza sebep oluyorsa karaciğer için de mahsurlu değilmidir.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen lennox77 » Prş Eyl 04, 2014 5:59 am

Steroid kullanan ve bu yüzden de karaciğerini koruma altına almak isteyen bir kişinin bu komplo teorilerini çok düşüneceğini sanmıyorum :)
Böyle bir düşünceniz varsa bol bol enginar yiyin,o da sıradan bir kür için gerekli korumayı sağlayacaktır karaciğere
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen falcone » Prş Eyl 04, 2014 8:01 am

Ben henüz bilmediğim mevzulara muamma, ikinci duyduğumda ihtimal derim, zannederim siz , bunları öğreninceye kadar komplo teorisi demeye devam edeceksiniz, Sanırım cakacolanın da aslında biraz şekerli ol.asından başka biz zararı olmadığını düşünüyorsunuzdur :-D
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen lennox77 » Prş Eyl 04, 2014 8:40 pm

Hayır illa ki cola ile kıyaslanamaz bu durum
Ama ben mesela Solgar gibi bir firmanın 30-40 tl ambalaj fiatıyla sattığı Milk Thistle ürünün içine karaciğeri kötü etkileyecek bir kimyasal değişim yapacağına inanmam.
Bu tarz büyük firmalar ISO onaylıdır,etken madde ile oynamaları söz konusu olamaz
Ha,etken madde yüksek ya da az miktarda çıkabilir bunun örnekleri var
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen falcone » Cum Eyl 05, 2014 7:43 am

Müessir madde mevzuundan bahsetmiyoruz. Bunların nerdeyse hepsi sodyum benzoat, sodyum absormat vs ihtiva ederler, aynen cakacola vs şekerli paketli mamüller gibi. Bunlardan da bahsedermisiniz, gerćekten bütün eczane vitaminleri ve birçok ilaçmuhteviyatında halen mevcutlar, belki daha sonra protein tozları ve diğer mMüllerin türkiye için özel üretilmesindeki muammayıda düşünmeye vesile olur.
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen Servet Dağlı » Çrş Ara 10, 2014 5:24 pm

Eczaneden milk tistle vesair gibi ürünler alinmak istenmiyorsa,kür esnasında gunde iki defa icilecek deve dikeni tohumu ile yapilan çay karaciger icin kafi gelecektir..
milk tistlein icindeki etken madde sylmarin,deve dikeni tohumundan Özümleniyor ki su an yapilan calismalarda sirozu dahi son asamaya gelinmemisse sylmarin maddesinin geri cevirdigi ortaya cikiyor..
Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 17

Mesajgönderen rebelrabbit » Cmt Şub 07, 2015 2:50 am

burada sadece oral steroidlerin karaciğere etkisinden bahsedilmiş. bazı enjeksiyonların da toksik etkilerini olduğunu duymuştum mesela winstrol , tren vb bunlar hakkında bilgi verebilir misiniz ?
rebelrabbit
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Şub 09, 2015 9:14 pm

Ağızdan alınan tüm steroidler karaciğerde sentezlenildiği için başlık konusu bu yönde
Enjekte steroidler karaciğerde sentezlenmemekte karaciğere farklı yollardan zarar verebiliyorlar mı araştırmak lazım. Trenbolone daha çok böbreklere zarar verir,enjekte Winstrol'ün karaciğer sentezi hakkında ise açıkçası bilgim yok
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen andres » Prş Nis 02, 2015 7:43 pm

Karaciğer korumak için bende milk thistle kullanıyorum fakat gnc den 90 tl 90 kapsül aldım bitmek üzere uygun fiyata milk thistle ı nerden alabiliriz acaba ama aktarlara ben pek güvenmiyorum o yüzden başka bi yer arıyorum.Bu arada enginar ı hiç denememiş arkadaşlara buradan tavsiye tadı iğrenç siz enginar yemeyin tarlasından geçseniz mide sağlığınız için daha iyi olur,şaka şaka tadı kötü ama yiyin beyler mecbur yiyecez :)
andres
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

ÖncekiSonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir