BVS LABS ürünleri hakkında

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: BVS LABS ürünleri hakkında

Mesajgönderen gecekartali » Pzr Mar 01, 2015 1:21 am

çok başarılı tebrikler
gecekartali
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Marslı » Pzr Haz 14, 2015 1:57 pm

Hammerstorm yazdı:Yakın bir arkadaşım sayılabilecek birisi Bvs labs ın sitesinden sipariş veriyor ürünleri hindistandan kargoyla yolluyorlar hatta kendisi sosyal paylaşım sitesinde kargoların takip numarasını ve gelen paketin resminide paylaşmıştı.Sitesiyle direk iletişime geçip sipariş verebilirsin aslında ama yüklü alım şartı koşuyorlar teslimatıda hindistanda elden ya da western ile belirledikleri hesaba para yatırdıktan sonra kargo yollayarak takip numarası metoduyla yapıyorlar.

Resim örneği :

945064_375833072536293_1682880381_n (1).jpg

Merhaba,

Yakın bir zamanda BVS'sinin sitesinden sipariş verdiniz mi?Bende sipariş vermeyi düşüyorum ama gümrüğü takılır mı,takılmaz mı diye düşüyorum.
Marslı
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen aet63 » Pzt Haz 15, 2015 12:43 pm

Genelde belli olmuyor gümrük olayı. Ben yurtdışından ilaç veya kimyasal haricinde bir çok şey getirttim ve bildiğim kadarı ile kontrolü yapan kişiye göre değişiyor takılıp takılmaması. Yani 3 dolarlık ürünü tehlilkeli görüp gümrüğe takılmasını da sağlayabiliyor bu kişi 90 dolarlık elektronik ürünün geçmesini de sağlıyor. Aldığın yere de sen fatura kesilecekse az tutarda kesilmesini rica edersen biraz da olsa takılma ihtimalini düşürüyorsun.

Yurtdışından steroid getiren arkadaşların konuyla ilgili yorumlarını ben de merak ediyorum. Oxandrolone getirtmeyi düşünüyorum ben de.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen barda » Çrş Tem 15, 2015 11:41 pm

bvs sanırım piyasadaki en iyi marka ve en fayda görülen marka kanımca kullanıcılarında ortak görüşü bu yönde

Gümrük olaylarında bilgi sahibi degilim ama yurtiçi distrübütörlerden alınıp kodlarla bvs sitesinden çek yapılıp saglamlıgı kontrol edildikten sonra kullanılabilir..

https://www.youtube.com/watch?v=X8hKsDnoW5c video koymuş biri türkiye distrübütörü ahmet ünaldı diye biliyorumda yinede kontrol edin aman kardeşim ciddi mevzular bunlar..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen standart » Pzt Ara 21, 2015 7:33 pm

Yurt dışı fiyatlarla buradaki fiyatlar arasında ne kadar fark var.

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot] ve 2 misafir