Kürdeyken üșütmek??

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Kürdeyken üșütmek??

Mesajgönderen bguzelsoy » Pzt Ağu 19, 2013 9:38 pm

Kürdeyken üșütmek veya 1-2 hastalanmak bu konu hakkinda bilgi verebilicek birisi var mi? ilaclara veya igneye devam mi yokda iylesene kadar ara mi vermek lazim
bguzelsoy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kürdeyken üșütmek??

Mesajgönderen bguzelsoy » Çrş Ağu 21, 2013 5:40 am

???
bguzelsoy
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Çrş Ağu 21, 2013 6:00 am

kardeş yanlış anlama tartışma çıkmasın ama kaç gündür off topic açıyorsun bir başla kürüne ondan sonra rastlarsan boyle bır probleme gel sor burada geçireceğin 1-2 hastalıgı hastalıkların agırlıklarını bilmeden kim ne desin burada tutup nezle olursun devam edersin programına.ama üşütürsün zaatüre olursun üst solunumu bozarsın ara verirsin biraz mantıklı ve ölçülü olalım topic açarken.
_BlackLight_
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen bguzelsoy » Çrş Ağu 21, 2013 6:24 am

off topic acmiyorum dostum, bugune kadar acilan butun topiclerin %90 onu nasil kullanirim bunu nasil kullanirim, söle yap böyle yap.

Kimse bak kardesim hastalanirsan bu sekilde,kullanirsan normal hayatina etkileri söyle olur agresivlik artar veya bozmaz vs bu tarz bilgiler vermiyor. Haliyle bende bu ise giriceksem adam akilli bilerek ve bilincli sekilde baslamak istiyorum. Herkesin kafasina göre igne yapmasi kötu sonuclar dogurabilir.

Not: Cevabin icin tesekkur ederim.
bguzelsoy
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Çrş Ağu 21, 2013 6:43 am

tamam kimse o bilgileri vermiyor fakat bunu neden vermiyor diye dusunmek gerek degıl mı?.Kimse kimsenin aynısı genetige ve yapıya sahıp degıl okadar degısık tepkıler verıyorkı ınsanlar bunu kımse bılemez.kimisinde deca kortizon etkısı yapıp bagısıklıgı dusurur ve hastalanmaya cok yatkın olur,kimisinide hiç etkilemez.başka ilaçlarda böyle işte kimde nasıl etkı yapacagı bılınemez.
_BlackLight_
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen bguzelsoy » Çrş Ağu 21, 2013 9:46 am

Bak ne guzel bilgiler verdin. Burda kac kisi bu tarz ilaclarin bagisikligi dusurebilicegini tahmin edebilir %20 kismi. %80 diger kisilerin vermis oldugu dogrultular dogrusunda is yapiyor. Gercekten insan sagligi önemli bi nokta.Istemeden can SIKICI topic actiysam affola. Amacim sadece bilgi edinmek. Ve dianabol 3 haftasindayim hafif usutme bas dönmesi terleme var :)
bguzelsoy
Yeni Üye

Mesajgönderen ramsodi » Prş Ağu 22, 2013 6:00 am

kLIMANIN KARsisinda uyumaa :)))))))
ramsodi
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen lennox77 » Sal Ağu 27, 2013 8:15 pm

Geçen kış Şubat ayında kürümün 2.veya 3. haftasıydı tam iyi giderken bronşit oldum 1 ay yerlerde süründüm yemin ediyorum :)
Sonuç kür yarıda kaldı
Anti biyotik kullanımı vs bloke ediyor zaten
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen ramsodi » Cum Ağu 30, 2013 1:59 pm

kürdeyken 2 kez arka arkaya sakatlandim devam etdim kesmedim
bu arda dinlen biraz yatadaktan kalkamiycaksan dinlet ama toparlandigini hissediyorsan devam et sonucda steroidleri seni güçlendirir spor yapdikca hasalik o kadar vücudunda guv kaybeder ama yatak yorgan doseklik deilsen....
ramsodi
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir