Steroid Türleri ile Alakalı

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Steroid Türleri ile Alakalı

Mesajgönderen abuzittin53 » Cmt Eyl 14, 2013 5:41 pm

Merhabalar.
Steroidlerin büyük kısmı özellikle uzun esterli olanlar, depot olanlar Yağlı Eriyiktir.Ampül formunda olup İ.M. (intra Muscular) Kas içine yapılmaları gerekir, Yani Kalçadan burda sıkıntı yok.Peki kalçadan benim gibi enjeksiyon fobisi olanlar için suda çözünen eriyikler yokmudur? bilindiği üzere suda çözünen ampül türü ilaçlar 1 ml kadarı S.C (subcutan) cilt altına daha açık ifade ile göbekten v.s yağ dokusuna, Çok zorunlu kalınır sa max 2 ml cilt altı enjeksiyonu şeklinde yapılabilir.Suda çözünen bu tür steroidler hangileridir bilgili bir arkadaş yazabilir se çok makbule geçer.
abuzittin53
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Steroid Türleri ile Alakalı

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cmt Eyl 14, 2013 7:10 pm

Fazladan soru sormussun eger kalcadan fobin varsa omuzdan ve bacaktan yaparsin olur biter kalca disi enjeksiyon icin illa water base steroidlere gerek yoktur.
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen abuzittin53 » Pzr Eyl 15, 2013 9:01 am

Omuz ve diz demişsin de 12 hafta kürde sen hiç bahsettiğin yerlere yağlı eriyik yaptırıp ta idmana çıktın mı ? çıkmışsan bilirsin ki ağırlık basman çok zor o derece ağrı yaparlar hele haftalık programın tek bölgede 5 hareket 5*10 ise işin daha da zor.İlaç miktarı az ise ok çok zorlamaz ama bende sıkıntılı yağlı eriyik işi.Göbekten yapılan water çözeltilerin bir diğer avntajıda ilaç ne kadar kısa esterli olursa olsun emilimin daha uzun süreceğidir avantajdır değildir kişinin yada antrenörünün bileceği bişi.Bildiğiniz varsa özellikle testo water esterli orjinal ürün ihtiyacım da var, zaten bu nedenle sormuştum isim falan v.s. Yardımlar için peşinen tşk ederim.
abuzittin53
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzr Eyl 15, 2013 11:34 am

Valla duz bir mantik kurarsan winstrolun enjeksiyonu hep agrili olur water base oldugu icin her postta cok fazla. Bilgi veryn ama anlamiyorum ben bacakdan yada omuzdan enjeksiyon yaparsan 2. Haftadan sonra enjekiyon. Agtrisi cekmezsin
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen abuzittin53 » Pzr Eyl 15, 2013 2:39 pm

Anlıyorum işimiz zor :( birde tüm steroid türlerin tablet formları oral yolla alınabilen türleri bayadır var yan etkileride var eyvallah bunlarla iğne kürüne denk sonuçlar alamazmıyız? toksikasyon yüksek olacak ok. yinede böyle bi çözüm sunamazmısınız bana? Fobi var işte göbek dışında enjeksiyon yaptırmam zor.
abuzittin53
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzr Eyl 15, 2013 2:58 pm

Kardes birde isimiz zor.demissin biz salak.yada bu isten anlamayan insanlar degiliz.cozumu okadar kolay olan.birsey icin gereksiz binbir tane sey yaziyorsun.tamam eyvallah kalcadan fobin.var.

Deniliyorki bacsk yada omuz enjeksiyonunu dene bunun nedeni sudur enine anatomiye sahip ve buyuk kas gruplarinin emme ozelligi coktur.

Buna karsilik diyorsun ki enjeksiondan sonra agri sizi oluyor idman yapilmiyor .kimse zaten agrisiz.sizisz bir enjeksiyon olur demiyor ama.vucut en cok 2.haftadan sonra buna alisir ve tepki vermez cekecegn sikinti en cok 1 hafta olur.

Haaa hanlattiklarimdan bir cikarimda bulunamiyorsan alirsin 5ml lik enjektoru abdominallardan birine sokup enjeksoyonu yapacaksin bukadar basit.

Tablet formlardanda enjeksiyonlardan alacagin verimi.bekleme trenbolonun tablet formu dunyanin en toksit oral ilaci 1hafta minimum.kullanimda bile bobreklerini karacigerini.parcalayabilecek gucte
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen abuzittin53 » Pzr Eyl 15, 2013 3:04 pm

Arkadaş sen kendi pençerenden bakıyorsun Öyle döver gibi yazmana gerek yok.Zaten dünyada herkes bilmiş bir ben gerizekalıyım.Verme bilgi falan sende kalsın.Yetkili biride siliversin yazdıklarımı ne biçim forummuş buraSI.
abuzittin53
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzt Eyl 16, 2013 6:12 am

Yo dover gibi yazmadim piyasaya.bir bakarsan winstrolun enjeksiyon formu disinda ilaclar %95 yaglidir.ve yagli ilaclarin kalcadan yapilma gbi bir zorunluluu yada sulu ilaclarin illa kalca disindan yapilma.gbi bir zorunlulugi yoktur.

Kalcadan fobin varsa ameliyat olup kasin icine o ilac koyulamayacagina gore ve vucuduna girecekse bu ya baska yere enjeksiyn yaparsin yada sulu formunu bulursun .sulu formunu bulabilirmisn bilemem belkide vardir piyasada ha yoksa tercih senin.

Enjektabl ilaclari oral ilaclarla karsilamak cok zor en guclu oral anabolizan(bizim kullanabilecegmiz)anapolon ondanda alacagin verim enjeksiyonlarin yaninda cok cok dusuk.

Lenox77 nin oral steroidlerle ilgili basligini okuyabilirsin.
_BlackLight_
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 122 misafir