İLK KÜR

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İLK KÜR

Mesajgönderen noname » Çrş Eyl 18, 2013 9:13 pm

İlk kürüm olacak ve stroid hakkında fazla bilgim yok hatta hiç bilgim yok desem yalan olmaz. 2 senedir bu sporla uğraşıyorum. Gelişimim yavaşladığı için ve yediğim halde kilo alamadığım için steroide baş vuruyorum.Çocukluğumdan beri hep zayıfım ve zor kilo alıyorum 2 sene önce 58 kiloydum 2 senede sadece 9 kilo alabildim yediğim ve gainer kullandığım halde.Boyum 1.80 , kilom 66 , 19 yaşındayım kür bittiğinde 20 olucam . Vucudum kiloma göre gayet iyi ve steroid kullanmış gibi damarlı ve parçalı bir vucudum var . İstedğim şey 5-10 kilo hacim yapmak ve tabiki yine parçalı olmak. Tanıdık birisinden yardım aldım birde size sorayım dedim. Benim için en önemli olan şey bu işten en az zararla kurtulmak yani iç organlara ve cinsel olaylara gelecek zararlardan bahsediyorum. Bana söylenen şu 12 hafta boyunca testosteron spiyonat ve boldenon kullanmam , protein tozu , bcaa ve glutamin kullanmam.Şimdi sorularımı soruyorum ;
1-)Bu kür benim ihtiyacımı karşılarmı yani zarar gelmeden 5-10 kilo hacimlenirmiyim ?
2-)Zarar verirmi verirse ne kadar verir ?
3-)Yukarıdaki supplementler dışında başka supplement kullanmalmıyım ?
4-)Bu kürde preglyn e gerek var mı ?
5-)Küre başlamadan önce doktora görünmeme gerek varmı ?

Ayrıca şunuda belirtiyim testosteron spiyonat daha zararsız diye onu seçti ve kürden sonra kalıcı olması için birşeyler daha yapıcakmış sonra bir üç ay daha definasyona giricem galiba ordada birşeyler kullanabilirim bana söylenenler bu.Birde şu var preglyn de kullanırsın dedi ama 5000 lik değil onu ben hallederim dedi. Bir de size sorayım dedim benim için önemli olan tek şey zarar almadan 5-10 kilo hacim yapıp yine parçalı olmak yaza hazır olmak sonuçta yarışmalara katılmıyıcam oyüzden bu işin zarar verme konusu benim için çok önemli.Şimdiden teşekkür ederim.
noname
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İLK KÜR

Mesajgönderen noname » Çrş Eyl 18, 2013 9:23 pm

ve son sorumda şu olacak ekim ayında başlıyacağım küre , 3 ay kalıcı olması için birşeyler kullanıcakmışım , 3 ayda definasyon için galiba yani haziranda biticek ve yaza hazır olucam , eğer bu kalıcı olması için olan ilaçları kullanmassam kürden aldığım hacim yaza kadar bende dururmu yoksa sönermiyim ? etkisi ne kadar sürer ? birde kalıcı olması iç.in gereken ilaçları kullandığımda gerçekten hepsi kalıcı olacak mı ne kadar süre kalıcı olacak ?
noname
Yeni Üye

Mesajgönderen noname » Çrş Eyl 18, 2013 9:46 pm

nolvadex proviron kullanmalımıyım , birde çoğu yerde kullanırken 100 mg çinko kullanın diyo onuda soruyım dedim ?
noname
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Çrş Eyl 18, 2013 10:09 pm

Gereken.bilgileri vermissin tesekkurler

Kur olarak dogrunbir kur onerilmis hem ilk kur olmasi hem hedeflenen vucudun boldenona uygun olmasi sebebiyle boldenon dogru tercih buda basarili.

Cok ufak.bir duzeltme cypionat daha zararsizdir diye birsey yok şoyleki OLASI BIR ZARAR durumunda yani yan etkide cypionatin yan etkileri daha uzun.vadede ortaya cikar yani kurun bittikden sonra diyebiliriz.kur esnasinda cok.farkedilemz.fakat enantet ve propionatin yan etkilerini.daha cabuk.gorursun

1-bu kur senin amacina guzel hizmet edecektir
2-zarar vermez gereken vitaminleri kullanir pct ni.duzgun yaparsan
3-supplement olarak proteintozu bcaa glutemin isini fazlasiyla gorur hatta boraz daha ekonomk olsun.dersen sade protein+tablet aa kullansanda olur.
4-kur sonu pct ni dozajlara gore soyleyebiliriz
5-doktora gorunmekde fayda var karaciger kan kalp degerlerine baktrirsan iyi olur
6-kurun kalici olmasi icin den kastini anlayamadim ama muhtemeln ufak.bir definasyon kuru bunun hic bir zarari yada goturusu olmaz sana
7-kur icinde proviron kullanmalisin kur sonunda ise nolvadex.boldenon prolaktini.cok fazla bozmaz jinekomasti gorulmez ancak gorulurse kur icindede nolvadex.alabilirsin.

Ben cinko kullanmadm.hic ama kullanirsanda aac dokulmesine karsi bir onlem alms olursun
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 94 misafir