Hocalarım bir yardım edin bilgi verin lütfen.

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Hocalarım bir yardım edin bilgi verin lütfen.

Mesajgönderen AdemGürel » Cum Eki 18, 2013 8:05 pm

yaklaşık 2.5 3 senedir vg sporu içindeyim naturel çalışıyorum çok sağlam beslenip çok saglam dinleniyorum kaliteli idmanlar yapıyorum, hakkını verdiğime emin olabilirsiniz ve sürekli bilgi kazanmak için okuyorum araştırıyorum nasıl daha iyi olabilirim diye.hiç streoidlere bulaşmadım fakat artık gelişemediğimi düşünmeye başladım önerileriniz neler güzel bir supplement kombini mi yoksa hafif bir giriş kürü mü ?(gönlüm hiç anaboliklere bulaşmamakla birlikte.) yaş:21 kg:78 boy:1.81

Resimlerde formumu görebilirsiniz.
Eklentiler
chest.jpg
chest.jpg (135.52 KiB) 12583 kere görüntülendi
ade.jpg
ade.jpg (174.21 KiB) 12583 kere görüntülendi
AdemGürel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Hocalarım bir yardım edin bilgi verin lütfen.

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cum Eki 18, 2013 8:27 pm

Naturel calismaya devam edebilirsiniz steroidlerle hic isiniz olmasin bana kalirsa naturel olarak sterois kullanan birinin formundasiniz hic gerek yok
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen lennox77 » Cum Eki 18, 2013 8:27 pm

Aramıza hoşgeldin sevgili kardeşim
Form durumun harika,ben çok başarılı buldum kilona ve yaptığın süreye göre tatmin edici düzeydesin
Steroid kullanıp kullanmamak tamamen senin hedeflerinle alakalı...
Bence anabolizanlara bulaşmadan da ciddi bir form grafiği çıkartabilecek bir altyapın var
Ama kütle üstüne kütle kazanmak istiyorsan (ki bu maalesef bir süre sonra natüre olmuyor) steroidlere o zaman giriş yapabilirsin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen AdemGürel » Cum Eki 18, 2013 8:38 pm

_BlackLight_ yazdı:Naturel calismaya devam edebilirsiniz steroidlerle hic isiniz olmasin bana kalirsa naturel olarak sterois kullanan birinin formundasiniz hic gerek yok

Teşekkür ederim hocam iyi dilekleriniz için sagolun
AdemGürel
Yeni Üye

Mesajgönderen AdemGürel » Cum Eki 18, 2013 8:41 pm

lennox77 yazdı:Aramıza hoşgeldin sevgili kardeşim
Form durumun harika,ben çok başarılı buldum kilona ve yaptığın süreye göre tatmin edici düzeydesin
Steroid kullanıp kullanmamak tamamen senin hedeflerinle alakalı...
Bence anabolizanlara bulaşmadan da ciddi bir form grafiği çıkartabilecek bir altyapın var
Ama kütle üstüne kütle kazanmak istiyorsan (ki bu maalesef bir süre sonra natüre olmuyor) steroidlere o zaman giriş yapabilirsin

hosbulduk hocam tesekkürler elimden geldiğince dilim döndüğünce elimden gelenin iyisini yapmaya çalışıyorum belli bi miktar para bırıktırıyorum güzel bir protein tozu bcaa glutamin kombını dusunuyorum.bu zamana kadar sadece 1 kutu creatin 1 kutu protein tozu bir de multivitamin kullandım.
AdemGürel
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cum Eki 18, 2013 8:43 pm

O zaman sağlam beslenme-idman kombinasyonunu supplementler ile güçlendir,steroide gerek yok bu aşamada
Amacın çok yükselirse kullan derim
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen AdemGürel » Cum Eki 18, 2013 8:48 pm

lennox77 yazdı:O zaman sağlam beslenme-idman kombinasyonunu supplementler ile güçlendir,steroide gerek yok bu aşamada
Amacın çok yükselirse kullan derim

nisana kadar çok vakit var hocam bakalım eğer müsabaka işi olursa tecrube kazanmak amaçlı o zaman küçük bir define kürü olabilir fakat şuan naturel olarak en üst kısma koşmayı düşünüyorum anlaşıldı hocam nası bir supplement kombini önerirsiniz ?
AdemGürel
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cum Eki 18, 2013 8:50 pm

Yani simdi.bizim.birine sunu kullanmissin yada bunu yapmissin deme gibi bir hakkimiz olamaz fakat ortada guzel.bir form var dahada iyi olabilir.

Fakat daha once tren kullanmis birine biz tutupda bolde.enantet yap dememiz abes kacar :D.

Izmir taraflarinda herturlu yardimci olabilecek kisiler var yardimci olabilirim.keza bu forumdada bilgili insanlar var.ama form guzel biraz daha zorlayabilirsin
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen AdemGürel » Cum Eki 18, 2013 8:57 pm

_BlackLight_ yazdı:Yani simdi.bizim.birine sunu kullanmissin yada bunu yapmissin deme gibi bir hakkimiz olamaz fakat ortada guzel.bir form var dahada iyi olabilir.

Fakat daha once tren kullanmis birine biz tutupda bolde.enantet yap dememiz abes kacar :D.

Izmir taraflarinda herturlu yardimci olabilecek kisiler var yardimci olabilirim.keza bu forumdada bilgili insanlar var.ama form guzel biraz daha zorlayabilirsin

etik olmayabilir fakat sadece fikir alışverişinde bulunmak için sormuştum supplement tedarikçi bir yakınım var.Nasıl bir supplement kombini beni bir tık ileri götürür azbuçuk bellidir markalar içerikler önemli tabi o amaçla bu soruyu yönelttim teşekkür ederim umarım daha iyi olur formum.
AdemGürel
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 137 misafir