Trenbolone Acetat İle Definasyon

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Trenbolone Acetat İle Definasyon

Mesajgönderen özel » Cum Haz 21, 2013 11:37 am

neden peki tren acetat önermiyorsunuz hocam evet iilahaki kullanıcaksa levotiron demişsiniz demekki mecburi hocam . sölediğinize göre ..ben ilk kür olarak testo pripionat tren acetat wistrol tablet boldenon pct ise klomen ve nolvadex düşünmüştümm nasıl bir kombindir sizce
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Cum Haz 21, 2013 5:25 pm

İlk kür için ağır bir ilaç Trenbolone...
İkinci,üçüncü kürlerde ne kullanacaksınız ilk kürden seviyeyi böyle tutarsınız ?
İlk kürler her zaman önemlidir ve vücut zaten ne kullanılırsa kullansın max katkı vereceğinden zor ilaçlara yönelmeye gerek yok.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen özel » Cum Haz 28, 2013 8:54 pm

hocam 175 90 kg bir sporcuyum alt yapım var bu işi toplamda 5 senedir yapıyorum amatör futbolculukta yaptım 8 sene . yağ oranım 18 aynaya baktıgımda abdominallerimi görüyorum yağlıda olsalar tren acetat 300 mg testo pripionat 300 boldenon 400 mg ve günlük 50 mg wistrol .. düşündüm yanlız 10 haftada bu dozlar fazla diyorlar 12 hafta yap yada 16 diyende var ..alt yapımı tamamıyle cıkaracak bir kür istiyorum ben burda boldenonu elersem masteron koyacağım ki ilk kürümde gereksiz gibi geliyor e tren acetat a da siz fazla dediniz açıkcası kafam çingene bohçası oldu .. sizden ve forumdaki kalender hocalarımdan yardım istiyorum omuz 134 kalf 65 kol 43 bel 94 gögüs 120 ölçülerindeyim çok güzel bir kür istiyorum marka olarak ne olursa olsun leon labs thaiger alpha testoyla tren yada sizin önereceginiz kalşteli olsun boldenon sorun deil wistrolde .. :D :D :
özel
Yeni Üye

Mesajgönderen özel » Pzt Tem 01, 2013 10:29 pm

bu soruya bir çok yerde boldenonu ele yada ren acetatı ele ama yerine gelecek masteron diorlar hocalarım ve arkadaslarım yorumlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız ??
özel
Yeni Üye

Mesajgönderen javious » Çrş Tem 03, 2013 9:11 am

tren A nasıl iki günde bir 75mg yapıcam? haftalık 375 etmez ki... bende bir ampulde 200mg, nasıl dozajları ayarlayım? hangı gunler ne kadar?
javious
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen özel » Çrş Tem 03, 2013 10:07 am

bende 2 soru sordum bende bekliyorum javious :D trenle alakalı soru işraretleri çok kafamda kimi kullan bişe olmaz kimi kullanma sıkıntı.. iyiki bu siteyide kurmuşlar ..
özel
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Prş Tem 04, 2013 5:36 pm

özel yazdı:hocam 175 90 kg bir sporcuyum alt yapım var bu işi toplamda 5 senedir yapıyorum amatör futbolculukta yaptım 8 sene . yağ oranım 18 aynaya baktıgımda abdominallerimi görüyorum yağlıda olsalar tren acetat 300 mg testo pripionat 300 boldenon 400 mg ve günlük 50 mg wistrol .. düşündüm yanlız 10 haftada bu dozlar fazla diyorlar 12 hafta yap yada 16 diyende var ..alt yapımı tamamıyle cıkaracak bir kür istiyorum ben burda boldenonu elersem masteron koyacağım ki ilk kürümde gereksiz gibi geliyor e tren acetat a da siz fazla dediniz açıkcası kafam çingene bohçası oldu .. sizden ve forumdaki kalender hocalarımdan yardım istiyorum omuz 134 kalf 65 kol 43 bel 94 gögüs 120 ölçülerindeyim çok güzel bir kür istiyorum marka olarak ne olursa olsun leon labs thaiger alpha testoyla tren yada sizin önereceginiz kalşteli olsun boldenon sorun deil wistrolde .. :D :D :

boldenone un bu kürde yeri yok. boldenone su tutan bir ilaçtır. definasyonda kullandığın propionate ve masteron da su atan/su tutmayan ilaçlardır. Küre boldenone eklersen hem kürü baltalarsın hemde trenbolone ve boldenone aynı anda komdine edilmeyen ilaçlar oldıuğu için her iki ilacıda çöpe atmış olursun.
eğerki 3. , 4. kürünü yapıyorsan trenbolone acetane yada tren enanthate ekleyebilirsin küre. ilk kürlerde trenbolone kullanırsan ileriki kürlerde etki alacağın bir ilaç kalmaz. merdivenin ilk basamağından son basamağına zıplayamazsın. tek tek sırası geldğinde çıkmalısın. trenbolone bu merdivende en üst basamaktadır. bunun sporcu geçmişinle alakası yoktur. Kür geçmişinle alakası vardır.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen UncleO » Prş Tem 04, 2013 5:37 pm

javious yazdı:tren A nasıl iki günde bir 75mg yapıcam? haftalık 375 etmez ki... bende bir ampulde 200mg, nasıl dozajları ayarlayım? hangı gunler ne kadar?

sendeki ürün 1 ampulde 200mg ise trenbolone acetate değil trenbolone enanthate dır. Kürünü yazan hoca ile temasa geçersen sana kürü ne düşünerek yazdıysa onun yardımcı olması daha sağlıklı olacaktır.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen javious » Prş Tem 04, 2013 8:15 pm

Kürü kendim yazdım ama daha başlamadım. Trenboıone acetat, enantat degil. Nasfarma ürünü hem trün a hem tren e var her ikisi 200mg. Neyse trenbolonu daha sonraya bırakıcam..
javious
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen UncleO » Prş Tem 04, 2013 8:20 pm

200mg ve trenbolone acetate ise o üründen şüphe etmek gerekir. 200mg trenbolone acetate dünyada hiçbir markada yok. zaten vurduğun zaman da iflah olmaman lazım.. bence hiç kullanma daha iyi derim..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

ÖncekiSonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir