İLK BULK KÜRÜ BİTELİ 2 AY OLDU SONUÇLAR! 7 AYLIK FORM

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: İLK BULK KÜRÜ BİTELİ 2 AY OLDU SONUÇLAR! 7 AYLIK FORM

Mesajgönderen benburlardayeniyim » Çrş Ağu 20, 2014 4:19 pm

Bu forumda pct için proviron kullanma alışkanlığı yok sanırım
Bir de demir dikeni heryerde oluyor daha evelsi gün bir poşet demirdikeni topladım tarifi de kurutuyorsunuz bir avuç (yaprak ve çiçek) alıyorsunuz üstüne 500 ml su 5-6 dakika sonra içiyorsunuz.
benburlardayeniyim
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen erhangorgec » Sal Şub 21, 2017 8:58 pm

Merhaba.,
Aşağıdaki linkten Tribulus Terrestris hakında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
İyi Forumlar.

viewtopic.php?f=16&t=2083
Pırıl pırıl gökkuşağını görmek için, önce yağmuru yaşamak gerekir.
erhangorgec
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen Majorca » Prş Şub 23, 2017 6:50 am

Balboa yazdı:Merhaba, değerli arkadaşlar. Yaklaşık 6 aydır siteyi sıkı takip ediyorum yazılarınızı okuyorum. Öncelikle emek veren bizi bilgilendiren, hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. 18 Kasım günü ilk kürüme gireceğim. Bir dönem Fenerbahçe spor kulübünde boks geçmişim var. Boks, yüzme ve futbol gibi sporları aktif olarak yaptım. Body building sporuyla 2010 yılında tanıştım fakat düzenli bir şekilde yapamadım. Kas hafızam mevcut ve benden çok daha kilolu, iri kişilerden daha fazla ağırlıkların altına giriyorum. Sert idman çıkarıyorum. Güç mevcut fakat kütlemi yetersiz buluyorum. 20 Yaşındayım. 63 kiloyum. Boyum 1.76. Bulk kürüne girmeyi düşünüyorum. 1-10 hafta 500 mg testosterone enanthate 1-10 hafta 400 mg boldenon 1-4 hafta günlük 30 mg dianabol. Ayrıca Optimum whey + Gaspari amino max 8000 + Solgar Milk thistle + Solgar Vitamin b12 1000 mcg + Solgar Zinco.. Başka koruyucu vitamin ve takviyeye ihtiyaç var mıdır? Bu kürün uzunluğu ve dozları kiloma uygun mudur? Bu kürün sonunda pct için pregnyl kullanmama gerek var mı yoksa nolvadex, klomen yeterli mi? Pct sini nasıl yapmalıyım? Gelişimi fotoğraflar ile sunacağım. Sorularıma yanıt bekliyorum. İlgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar...Balboa...

Kardeşim merhaba bende bu küre başlamayı düşünüyorum aynı kilodayız hemen hemen kürün ne durumda nasıl gidiyor özelden cep numaranı atarmısın bilgi almak istiyorumda.
Majorca
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir