İLK BULK KÜRÜ BİTELİ 2 AY OLDU SONUÇLAR! 7 AYLIK FORM

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: İLK KÜRÜM FOTOĞRAFLAR İLE BİRLİKTE! YARDIM!

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Ara 18, 2013 10:52 pm

7-10 günde başlar
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: İLK BULK KÜRÜ BİTELİ 2 AY OLDU SONUÇLAR! 7 AYLIK FORM

Mesajgönderen Balboa » Çrş May 28, 2014 11:45 pm

Arkadaşlar ilk bulk Testo enanthate+Boldenon+Danabol kürüm sona erdi. Pct yapalı 2 ay zaman geçti. Alınan verim;
KÜR BAŞLANGICI: BOY:1.76 KİLO63 KOL SOĞUK HALİ:33 cm GÖĞÜS:94 cm

KÜR SONRASI(2.5 AY SONRA): KİLO69 KOL SOĞUK HALİ:36 cm GÖĞÜS 98 cm

KÜR SONRASI İLERLEYEN DÖNEMLER ( TOPLAM 7.AY) KİLO70.5 KOL SOĞUK HALİ:37 cm GÖĞÜS 100 cm

Kürden sonra düzgün bir biçimde pct yapıp kürümü sona erdirdim. Vücuttan ilaçlar çıktıktan sonra hafif bir düşüş yaşadım. Yaklaşık 2-3 hafta sürdü bu düşüş. Libidom biraz düştü! Sabrettim direndim! Asla ağır antrenman yapmaktan kaçmadım. 2-2.5 ay zaman geçtikten sonra tekrar sabah ereksiyonları başladı. Libidom yükseldi. Şuan gayet iyi çok şükür.Protein alımına devam ettim ve creatine'e başladım. Demir dikeni (Tribulus) otu alıp(3.5lira) her gün sabah akşam içtim. Günde 3 yemek kaşığı keçi boynuzu pekmezi içtim. Kore ginsengi içtim sabah akşam.Sabahları yulaf,muz, protein karışımımı içtim. Dalak yedim. Sonra bu kısa düşüşden sonra daha fazla ağırlıklara girmeye başladım. Ve kür bitiminde ilginçtir ki kilo vermedim aksine kilo aldım. Beslenme bilgisi ve alışkanlığı kazandım. Antrenmanlar hakkında daha çok bilgi sahibi oldum. En önemlisi de antrenman alışkanlığı kazandım spor salonu en mutlu olduğum yerlerden birisi haline geldi. Spor yapmadığım günler eksik hissediyorum. :) Burdan bu işe başlayacak arkadaşlarıma en büyük tavsiyem sabırlı olmaları. Belli bir süre doğal çalışmaları sonra herşey rayına oturacak. Ve sadece kendi ile yarışsın herkes. Hırslarına yenik düşmesinler. Aynada gördüğünüz kişi rakibiniz olsun..
Seize the day or die regretting the time you lost.
Kullanıcı avatarı
Balboa
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen _BlackLight_ » Prş May 29, 2014 5:21 am

Gecmis olsun ve tebrikler
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen Balboa » Prş May 29, 2014 6:56 am

Teşekkür ederim Black kardeş eksik olma. Kür biteli 2 - 2.5 ay civarı olacak. Sizce 2.küre haziran ortaları girmeli miyim? Yoksa eylül ayını beklesem daha mı doğru olur? 2.kürümü şöyle düşündüm;

2.BULK kür planım şu şekilde;
500 mg Galenika Testo enanthate (12 hafta)
400 mg Deca Durabolin yada Primobolan (8 hafta)
Günde 40 mg Danabol (4-6 hafta)
Günlük 25 mg Proviron

Vitamin ve Koruyucular:
Çinko + Benexol + Pharmaton multivitamin + Kore Ginsengi + Balık yağı + Milk thistle.
Beslenme Sağlam.

Görüş ve fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar. Organon marka Deca bulma imkanım var mıdır acaba?
Kullanıcı avatarı
Balboa
Yeni Üye

Mesajgönderen vibrantTR » Prş Haz 05, 2014 7:42 am

Balboa PCT hakkında bilgi vermemişsin yada ben göremedim.Açıklayabilir misin? Ek olarak 2-3 hafta yaşadığın libido düşüşü derken, iktidarsızlık gibi bir durum yaşadın mı veya isteksizlik? Evli insan için bu önemli olduğundan soruyorum..
- Forget the Rest and Do your Best -
vibrantTR
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen Balboa » Prş Haz 05, 2014 8:37 am

Kürden 2 hafta sonra 40 mg nolvadex - 50 mg klomen - ve 5 gün ara ile 2 adet 1500 lük pregnyl ile pct yaptım. Biraz libido düşüşü oldu. Bunu da prolaktin seviyesinin biraz yükselmiş olmasından dolayı ve testislerin tembelleştiğinden dolayı olduğunu düşünüyorum. Kız arkadaşımla birlikte olurken ereksiyon sorunu asla yaşamadım. 2 kez hatta 3 kez birlikte olduğum oldu. Biraz da psikolojik olabilir.. Misal sabah ereksiyonların da bi 2-3 hafta azalma oldu. Belli zaman geçtikten sonra düzeliyor. Vücut da ki hormonlar tekrar eski halini almaya başlıyor. Şuan hiç bir şey kullanmıyorum. Ve çok şükür gayet iyi durumda. :) Sabah ereksiyonu gece ereksiyonu ve cinsel istek gayet iyi. Bu yüzden küre girdikten sonra en az 3-4 ay vücut dinlendirilmeli ki hormonlar tekrar çalışmaya devam etsin. Bu dönem de yeter Ki sabırlı olun. Pct den sonra 1-2 ay sabredin sporu bırakmayın. Bu süre zarfında tribulus, keçi boynuzu ve kore ginsengi gibi testosteron arttırıcı takviyeler kullanın sonra zaten tekrar gücünüze kavuşuyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
Balboa
Yeni Üye

Mesajgönderen barda » Prş Haz 05, 2014 10:02 pm

fotograf bekliyorum balboa, ayrıca şu demir dikeni,(TRİBULUS TERRESTRİS) yararını kesin olarak gördünmü ve nereden satın alabiliriz yanıtlarsan mutlu olurum
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen lennox77 » Cum Haz 06, 2014 1:58 am

Çoğu Supplement Shop'da mevcut Tribulus
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen vibrantTR » Çrş Ağu 20, 2014 11:59 am

barda yazdı:fotograf bekliyorum balboa, ayrıca şu demir dikeni,(TRİBULUS TERRESTRİS) yararını kesin olarak gördünmü ve nereden satın alabiliriz yanıtlarsan mutlu olurum

barda
Demir dikeni içerisindeki saponin miktarı etkileyici unsur olduğundan; tribestan gibi demir dikeni özütü (ekstrat) ile elde edilen tabletleri de kullanabileceğini düşünüyorum.Fakat TR de biraz pahalı satıyorlar..
vibrantTR
Yeni Üye

Mesajgönderen vibrantTR » Çrş Ağu 20, 2014 12:00 pm

Balboa yazdı:Merhaba, değerli arkadaşlar. Yaklaşık 6 aydır siteyi sıkı takip ediyorum yazılarınızı okuyorum. Öncelikle emek veren bizi bilgilendiren, hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. 18 Kasım günü ilk kürüme gireceğim. Bir dönem Fenerbahçe spor kulübünde boks geçmişim var. Boks, yüzme ve futbol gibi sporları aktif olarak yaptım. Body building sporuyla 2010 yılında tanıştım fakat düzenli bir şekilde yapamadım. Kas hafızam mevcut ve benden çok daha kilolu, iri kişilerden daha fazla ağırlıkların altına giriyorum. Sert idman çıkarıyorum. Güç mevcut fakat kütlemi yetersiz buluyorum. 20 Yaşındayım. 63 kiloyum. Boyum 1.76. Bulk kürüne girmeyi düşünüyorum. 1-10 hafta 500 mg testosterone enanthate 1-10 hafta 400 mg boldenon 1-4 hafta günlük 30 mg dianabol. Ayrıca Optimum whey + Gaspari amino max 8000 + Solgar Milk thistle + Solgar Vitamin b12 1000 mcg + Solgar Zinco.. Başka koruyucu vitamin ve takviyeye ihtiyaç var mıdır? Bu kürün uzunluğu ve dozları kiloma uygun mudur? Bu kürün sonunda pct için pregnyl kullanmama gerek var mı yoksa nolvadex, klomen yeterli mi? Pct sini nasıl yapmalıyım? Gelişimi fotoğraflar ile sunacağım. Sorularıma yanıt bekliyorum. İlgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar...Balboa...

Balboa ayrıntılı ve güzel açıklamaların için teşekkürler.Mümkünse resimde bekliyoruz senden..
vibrantTR
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir