HACİM KÜRÜNDE PİZZA HAMBURGER PATATES KIZARTMASI ?

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

Re: HACİM KÜRÜNDE PİZZA HAMBURGER PATATES KIZARTMASI ?

Mesajgönderen melcan61 » Pzt Oca 13, 2014 10:10 am

Universal markasının ultra wheyi var gainerı var casein proteinide var elimde ama yinede yetersiz geliyor bana :) 150 gr yulaf 10 yumurta 1 orta boy haşlanmış patates 1 büyük tabak pilav 300gram kırmızı et 300gram tavuk eti yiyorum. yanında da gainer ile proteinlerden aldığım 1550 kalori var minimum. yeterli mi?
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Birinin sana bir şey yapamazsın demesine izin verme!! Bir hayalin varsa onu koruman gerek. İnsanlar bir şey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Bir şey yapmak istiyorsan, gidip onu zorla al !
Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 1

Re: HACİM KÜRÜNDE PİZZA HAMBURGER PATATES KIZARTMASI ?

Mesajgönderen eko571 » Pzt Oca 13, 2014 11:18 am

bu sporda aşci sen olacaksin ayni besinlerle değisik tadlar keşfedeceksin yoksa ikinci bir kisi sana ayni seyleri hep ayni tarzda getirir ve normal olarak bikarsin.yediklerinin besin degerlerini bilip sayman lazin günluk kac gr protein aldigini bilmen lazim kilo basina en az 2 gr der ustalar saygilar....
eko571
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 3

HACİM KÜRÜNDE PİZZA HAMBURGER PATATES KIZARTMASI ?

Mesajgönderen melcan61 » Pzt Oca 13, 2014 5:59 pm

onları biliyorum onlarda sıkıntı yok. farklı lezzetlerde tadlarda yaratabiliyorum mutfak ile aram iyi fakat her gün her gün zor oluyor hazırlamak etmek :D
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Birinin sana bir şey yapamazsın demesine izin verme!! Bir hayalin varsa onu koruman gerek. İnsanlar bir şey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Bir şey yapmak istiyorsan, gidip onu zorla al !
Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 1

Önceki

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir