neden almanlar türklerden daha iyi vucut yapıyor?

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

neden almanlar türklerden daha iyi vucut yapıyor?

Mesajgönderen royjones1 » Cum Oca 31, 2014 3:48 pm

arkadaşlar alman forumlarına ve türk forumlarına üyeyim. arada şöyle bi fark var bu adamların 6 ayda yaptığı vucudu biz türkler 3 yılda yapamıyoruz. hepsi doğal çalıştığını söylüyor. bizim yediğimiz içtiğimizde mi sorun var bu ülkenin havasında suyunda mı sorun var anlayamadım az önce alman forumuna fotograflarımı attım 2 yıllık çalışma olduğunu söyledim adamlar dalga geçiyor çok canım sıkıldı. bunlar genetiklerimi iyi yoksa çakıyolarda çakmıyoruz mu diyolar anlamadım. :S antreman öncesi moralimi bozdu yavşaklar.
royjones1
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 1

Re: neden almanlar türklerden daha iyi vucut yapıyor?

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cum Oca 31, 2014 6:48 pm

Yasam standartlari
Ekonomi
Egitim
Bilinc
Kaliteli urun
Genetik
Imkan
Olanak
.
.
.
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen royjones1 » Cum Oca 31, 2014 7:45 pm

genetik olarak almanların bizlerden daha yatkın olduğunu sanmıyorum. sorun bence daha çok beslenme ve yaşam şartlarından kaynaklanan stresle alakalı. dost süt içip 30gram protein aldık sanıyoruz içtiğimizin ne olduğu belli değil. admalar herşeyin safını temizini yiyor bizler 3 kuruşlukluk bim ürünleriyle beslenme programı çıkarıyoruz :roll:
royjones1
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4

Mesajgönderen melcan61 » Cum Oca 31, 2014 8:00 pm

Sütaş al Pınar al :) gerçi ben sütaş pınar alıyorumda ne oluyor oda ayrı tabi :(
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Birinin sana bir şey yapamazsın demesine izin verme!! Bir hayalin varsa onu koruman gerek. İnsanlar bir şey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Bir şey yapmak istiyorsan, gidip onu zorla al !
Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cum Oca 31, 2014 9:24 pm

Genetik olarak bizden iyi olmadiklarini dusunduren nedir?adamlar germen irkindan gelmekte ki bakilldiginda benzer irk yapisini tasiyan hollanda almanya rusya gbi soguk iklim irklari daha cok endomorf yapiya sahip saglam ve guclu insanlar.

Akabinde ortadoguya baktiginda dunyanin en sert vucut yapisini gorursun zor yasam standartlari zor iklim ve zor yasam sartlari altinda yasayan türkmen azeri afgan pers arap halkalari gorunmekde.

Bizlerin geldi orta asya halklarimin genel vucut karakteristigine baktiginda minyon ince kemikli ve ektomorf yapili vucut tipini gorursun.çin mogol halklari gibi..haa ilerleyen donmlerde karissakda onlar kadar iri,ve bu sporda ileri gidebilen vucutlarimiz yok

Gel gelelim hic biri bizim irkimizin yasadigi zor asirlaei yillari yasamamis dayanikliligi bizimle olculemeyecek irklar bence.gel gelelim istek en iyisinide yapariz en.mukemmelinide.hic birinden eksigimiz yok belki fazlamiz var
_BlackLight_
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Şub 19, 2014 10:09 pm

Hangi sporda Almanya gibi bir ülke ile rekabet edebiliriz ki ?
Weider kilosu 14 euroya satılıyor Almanya da :)
Ama en önemli etken sporu bilimsel yapıyorlar
Kimse kompleksli değil
Eğiticiler çok iyi
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen ferdi » Cum Şub 21, 2014 12:44 pm

bence bunun tek nedeni bizim yaptığımız yanlışlardan kaynaklanıyor. Bizde Adamlar küre giriyor karın çalışmıyor bacak çalışmıyor neymiş efendim sıkıcıymış, hem bulk küründe olduğu için karın çalışmak doğru olmazmış, adamlar her kürde sene boyunca yağlanıyor yağlanıyor sonra yaza 3 ay kala definasyona giriyor. Yurt dışında böyle birşey yok genelde, adamlar bütün sene boyunca define bir şekilde geziyorlar. Kuru olarak yağlanmadan büyümeye çalışıyorlar, her kürden 5 kilo yağlanmadan kazandıklarında seviniyorlar, bizde adam 15 kilo alınca sevincinden havalara uçuyor. Ama göbek möbek davul gibi oluyor umrunda değil hiç, bizim salonlarda doğru düzgün bacak çalışan da yok, ne zaman görsem göğüs, kol, sırt kanat.. Ben bu sisteme karşıyım, bir kürde 15 kilo almak yerine 5 kilo al 3 kür yap temiz büyü bütün sene define bir şekilde gez, yaza doğru da fazladan günde 1 saat kardiyo yapmaktan kurtulmuş olursun, benim düşüncelerim bunlar, ben bu oyunu bozarım !
ferdi
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen hayalet » Cum Şub 28, 2014 8:38 pm

valla bizim sülale avrupada ben kürlüyken adamlar benim iki katım var sen oranın yerli halkını düşün :)
genetik
hayalet
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen falcone » Pzt Eyl 01, 2014 4:30 pm

Arkadaşlar, haarp projesi uzaktan kontrol, bilinç kontrolu vb oyunların en bol tatbik edildiği bir memleket için fazla bile iyiyiz, nerdeyse bütün yerli entegre tavuk ve büyük baş hayvancılık tesislerinin, küçük yerli ortaklarını ve yerli isimlerini saymazsak yabancıların elinde olduğunu , sebze ve meyvelerin gdo lu olmalarına ilaveten, bir de hormon nevi garip maddelerle beslendiğini ve ahlakımızın yabancıların finanse ettiği dizililer eliyle şekillendiğini de işin içine kattınca, kendi vergilerimizle beslediğimiz sağlık bakanlığımızın obeziteye savaş açarken, gıda maddelerinin içindeki sodyum absorbat, sodyum benzoat ve bir türkiye ananesi olan vaz geçilmez nişasta şekerine neden dokunamadığını hemen anlıyoruz.

Hal böyle iken bizim en çok tesirinde kaldığımız hormonun eski yillardaki gibi erkek hormonu değil, kortizol olduğunu anlamak daha kolay olmazmı.

Şimdi onlar dururken biz mi gelişiceğiz :-D

Hani o mevzubahiz ecnebilerin yüzlerine bir bakın bir de bize bakın onların ruh hali düzgün kendilerine itimatları tam. Bizim milletimizin ise yüzünden düşen bin parça. Biz zeka seviyesinde değil ama şuur altında yenik düştüğümüzü idrak etmiş bir milletiz.
falcone
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 14

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir