İLK KÜR YARDIM

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

İLK KÜR YARDIM

Mesajgönderen uqurg » Sal Haz 30, 2015 1:13 pm

Öncelikle herkese selamlar yeni kayıt oldum bu siteye bilinçli hocalarımın bana yardım etmesini istiyorum.
Ben 10 aydır vücut geliştirme yapıyorum çevremdekiler ve spor salonundakiler genetik harikası birisi olduğumu söylüyorlar çünkü vücut geliştirmeye başlamadan önce kol ölçüm 39 cm di ve 17 yaşındaydım bariz göğüs omuz sırt kaslarım vardı baya ve 82 kiloda %12 yağ oranım vardı şimdi ise 96 kilo oldum ve kol ölçüm soğuk 44.5 sıcak 46 cm sadece whey kullandım başka hiçbir supplement kullanmadım ve doğru dürüst beslenmedim bile herneyse ben ilk kürümü yapmak istiyorum çünkü ilaçsız olmuyor yani45 50 dk da antremanı bitirmek zorundasın overtraining olmamak için arkadaşlar ilk kürümü nasıl yapmalıyım bana bi yardım edermisiniz ayrıca boyum 1.72 18 yaşındayım yağ oranım %13 civarında saygılar...
uqurg

Re: İLK KÜR YARDIM

Mesajgönderen samet_61 » Çrş Tem 01, 2015 4:15 am

10 aydır vucut gelıstırme yapıosan kımse yardımcı olmaz steroid almadan once dogal olarak alt yapını hazırla genetık ahrıkasıysan vucudun oturana kadar ıdman yap 20 yasına kadar dogal gelinebılecek yere kadar gel platoya ualstıgında yarısma dusunursen roid dusunursun yasın cok genc ....
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen uqurg » Çrş Tem 01, 2015 12:23 pm

ya dahada iyi olmak istiyorum ama ilaçsız olmaz yarışmalara falan giricem ondan altyapım var zaten yeterince adamlar 37 cm ile küre giriyolar benimki 45 cm daha ne olsun ben nasiyat değil kür ile ilgili yardımcı olmanızı istiyorum
uqurg

Mesajgönderen lennox77 » Sal Tem 07, 2015 10:59 pm

10 ay spordan ziyade 17 yaş nedir abicim ya ?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen uqurg » Prş Tem 09, 2015 11:18 pm

ya hırs diyelim yani çokta küçük sayılmam bi yardım etseniz kür yapmayı kafama koydum yapıcam ama hangi ilaçlar yani ve orjinal olmayan sahte ilaçlardanda çekiniyorum ondan yardımlarınızı bekliyorum saygılar.
uqurg

Mesajgönderen asterix » Cum Tem 10, 2015 3:33 pm

kimsenin yardım edeceğini sanmam bu yaşında hormonlarınla oynamana kimse ön ayak olmaz ama mahalle arasında bunun satışını yapanlar var onlara bak hele senin hayatını bi kaydırsın
asterix
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen uqurg » Cum Tem 10, 2015 9:36 pm

Küre başlıyoruz pazartesi birisiyle iltibata geçtim kür planı şoyle hazırladı arkadaş

1-16 Hafta 500mg Test Cypionat(Bvs LABS)
1-14 Hafta 400mg Deca(Bvs LABS)
1-6 Hafta 50mg Dianabol(balkan pharma)
12-16 Hafta 50 mg Dianabol(balkan pharma)

ve 2 günde 1 tablet olarak proviron alıcam

bu kürün maliyeti bana 650 liraya geldi sizce fiyat nasıl ve kombine doğrumu ilk kürden ağırmı ilaçlar
uqurg

Mesajgönderen asterix » Cmt Tem 11, 2015 11:24 am

bunu neden buradakilere soruyosun anlamadim, sana yapma diyorlar zarar verir diyorlr sen decayi 14hafta kullancam diyosun hemde ilk kurde.
asterix
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen uqurg » Cmt Tem 11, 2015 9:31 pm

bakın ben nasiyat edilmek için açmadım bu başlığı ilk mesajımdada yazdığım gibi değerleri hocalarımın abilerimin bana yardım etmesi için açtım kür planı doğrumu diye sordum sadece yoksa nasıl bi kür önerirsiniz
uqurg

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Tem 12, 2015 11:36 pm

Kürü sana bu yaşta satan kişiye sorarsın
Bizim forum olarak çizgimiz belli
Bu yaşta kimse burda bu sorumluluğu alıp seni bu yola sürüklemez
Hem yasal yaşın altındasın hem de doğru değil
Burası ''kür yapıyorum bilgi verin lan'' formu değil.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Sonraki

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir