Daha iyi nasıl yapabilirim ?

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

Daha iyi nasıl yapabilirim ?

Mesajgönderen HarryBlade » Çrş Haz 15, 2016 9:47 pm

3 sene önce 92 kilo da vg yi bıraktım , hasta oldum doktor iğne vurdu sol kulağım duymadı sonra duydu çınlama oldu vs vs. Git gide zayıfladım hiçte spor yapmadım gezdim tozdum eylendim. 70 kiloya düştüm yağsızdıda vucudum her zamanki gibi. Ama hiç bir pantalonum tshirtim üstmü olmamaya başladı , bir kaç arkadaşım uzun süredi görmediğim noldu len kanser misin vs diyince hırs ettim. Tabiki 3-5 kişiyle ard arda bilek güreşi yapıp sonuncusunda ayağım kayıp omzumdaki tendonları yırtana kadar. Halen spora başlamamıştım. Kuzenim ortopedi uzmanı ve komşumda fizik tedavici. Sakın bi daha güreş vs yapma dediler kolum 1 hafta askıda kaldı . Gece kluplerine bile askıda gittim . Sonra spora başladım yeter be dedim kendime güzel bir salon bulup gece hayatına elveda dedim bir gün sonra 40 tane sustanon 40 tane deca ve 10 kutuda danabol aldım. İlk gün göğüste bench presste boş barı kaldıramadım çünkü omzum deli gibi ağrıyordu. Ama başarmak zorundaydım. ikinci gün 250 mg sustanon vurdum. Creatine aldım protein aldım bcaa vs vs ne varsa aldım. Hepsinide weider olarak seçtim daha önce bunları kullandım en iyisi bu dedim.
Çalışmayan aylık 2500 lira kadar geliri olan birisiyim yaşımda 24. Bütçemi bölünce günlük 15 yumurta 1 kilo tavuk/et 1 paket makarna 1 litre süt ve 7 litre su içip yiyorum. 21 . gündeyim 68 kiloyla başlamış 82 kiloya çıktım her gören oha vs vs dedi. Yarınki enjeksiyonda 500 mg sustanon ile 400 mg deca vurup günlük 40 mg danabol kullanmaya başlıyacağım. Hedefim bulk 100 kiloyu görmek . Hayatım boyunca çıktığım maksimum kol ölçüm 42 cm idi. Şu an 33 gibi başlayıp 38 e çıktım. Biliyorum bunun yarısından çoğu su toplaması . Uzun bir kür yapacağım. Günde 12 saat uyuyorum 8 saat ilk uykum sonra öğlen yemeğinden sonra bi 4 saat daha uyuyup yemek yiyorum. uykudan uyandıktan 3 saat sonra spora gidiyorum.
Daha iyi ne yapılabilir ? İlk kürüm değil bu arada.
HarryBlade
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: Daha iyi nasıl yapabilirim ?

Mesajgönderen samet_61 » Prş Haz 16, 2016 1:08 am

2.idmanında kure gırdın :) sen ne ıcıosun dostum neyın kafasını yasıosun?once bır ıdmanlarına basla vucudunu alıstır yag oranın yuzde 15 altındaysa kure gır kı en az 5 6 ay bır toparlanma ıdman gecmısın olsun ecmısın varsa;) uzun sure sustanon 8 haftadan sonra sustanon kuru cıddı rısktır cocugun yoksa 8 haftayı gecme!!!
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir