bilek güreşi ve kol kırılması:(

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

Re: bilek güreşi ve kol kırılması:(

Mesajgönderen fatih.k » Sal May 07, 2013 9:22 pm

ozan119 yazdı:ameliyatta sizi tamamen bilinç kapalı şekilde bayılttılarmı. soruyorum çünkü hastanede bi hasta vida vs bi ameliyat olmuştu. anlattığına göre sdece hareket etmeni engelliyormuş konuşulan herşeyi ,kemiğinin delinmesini ,etinin kesilmesini hissediyormuşsun ve adam öleyim die dua ediyodum dyodu baya ağrıyomuş. baya kötüydü hali. aklımda takıldı bu olay

yok genel anesteziyle oldu benim yaklaşık 4 saate yakın sürmüş ameliyat.dediğiniz hastaya lokal anestezi yapmışlar ki bu ameliyatı yapan doktora bağlı.
2004 te çapraz bağlarımı koparmıştım o ameliyatımı lokal yapmışlardı ordan biliyorum matkap çekiç seslerini resmen duyuyorsun.
fatih.k
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen ozan119 » Sal May 07, 2013 9:55 pm

abi hayatında belkide 1 kere olacağın anestesi. nye adam gbi genel anestezi yapmıyosunda lokal yapıp adamın hayatının en kötu anlarını yaşatıyorsun anlamıyorum. o amelyatı yapan doktor aynı zamanda benmde doktorumdu. hastanede yatarken yalvarıyordm bi ağrıkesici vermiyolardı. 2 gun uyuyamadımda öyle iğneyle uyuttular. ne çektim unutamıyorm 1 ay ruyalarıma girdi. sonra doktora şiddet vs. bn o adamın ağzını yuzunu dağıtmak istemekle haklıyım bence sonuna kadar.

edit: KOLUM KIRILALI 3.5 AY OLDU HAL PSKOLOJİM bOZUK HALDE HERKEZ ŞİKAYETÇİ OLUOR BU DURUMDAN. BAŞKA NEREYE GTTİYSEK BU AMELYAT DAHA İYİ OLURDU DEDİLR FAKÜLTEDE FALAN AMA 3 AY GEÇTİ ARTIK ELDEN NE GLİR...BAZI DOKTORLARDA HARBİDEN...
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen fatih.k » Sal May 07, 2013 10:51 pm

ozan119 yazdı:abi hayatında belkide 1 kere olacağın anestesi. nye adam gbi genel anestezi yapmıyosunda lokal yapıp adamın hayatının en kötu anlarını yaşatıyorsun anlamıyorum. o amelyatı yapan doktor aynı zamanda benmde doktorumdu. hastanede yatarken yalvarıyordm bi ağrıkesici vermiyolardı. 2 gun uyuyamadımda öyle iğneyle uyuttular. ne çektim unutamıyorm 1 ay ruyalarıma girdi. sonra doktora şiddet vs. bn o adamın ağzını yuzunu dağıtmak istemekle haklıyım bence sonuna kadar.

edit: KOLUM KIRILALI 3.5 AY OLDU HAL PSKOLOJİM bOZUK HALDE HERKEZ ŞİKAYETÇİ OLUOR BU DURUMDAN. BAŞKA NEREYE GTTİYSEK BU AMELYAT DAHA İYİ OLURDU DEDİLR FAKÜLTEDE FALAN AMA 3 AY GEÇTİ ARTIK ELDEN NE GLİR...BAZI DOKTORLARDA HARBİDEN...

sanıyorum devlet hastanesinde oldun ameliyatı.ben böyle durumların başıma geleceğini bildiğimden(2004 te ön çapraz bağ kopuğu ameliyatını kocaeli araştırmada oldum orda mafettiler 2006 da tekrar kopardım o zaman paraya kıyıp hacettepenin ortapedibölüm başkanına yaptırmıştım özelde fark var) önceden doktor araştırıp öyle gittim hastaneye.insan sağlığı.kaldı ki Türkiye de unutulan değerlerden bir tanesi.
fatih.k
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen samet_61 » Sal May 07, 2013 11:22 pm

ozan119 yazdı:ameliyatta sizi tamamen bilinç kapalı şekilde bayılttılarmı. soruyorum çünkü hastanede bi hasta vida vs bi ameliyat olmuştu. anlattığına göre sdece hareket etmeni engelliyormuş konuşulan herşeyi ,kemiğinin delinmesini ,etinin kesilmesini hissediyormuşsun ve adam öleyim die dua ediyodum dyodu baya ağrıyomuş. baya kötüydü hali. aklımda takıldı bu olay

yok ben aneztezi ile bayıltıldım arkadasın lokal olmus benım homerus kemıg ıkı parcaydı kol ıkı parcaydı platın 12 vıda takıldı ve 2 ay alcıda kalacak kolum 1 mayısta olay gercelestı 1 temmuza kadar alcıdayız cıddı olcu kaybı yasadım 1 haftada ve belkıde bırdaha eskısı gıbı ıdman yapamıcam:( ozl hastanede mersının en ıyı ortapedi dr una amelıyat oldum...ameliyatım 4 saat surdu.
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen ozan119 » Çrş May 08, 2013 7:39 am

burdan arkadaşlara söyleyelim okuyan varsa pek çok kez tecrübe edilmiştir hertürlü ameliyatı özelde olun. bnm babamda kalp amelyatı oldu vs.vs. devlet hastanesnde hem doktorlar genelde kötü hemde en kötu olanaklarla yapılmaya çalışılıyor masraftan kaçmak için. yani seni idare etmesi için yapıyolar ama öyle ağırlığın alttına grersen tekrar kırılanlarda var.

aman diyim paraya kıyınn sağlığın sakası olmaz !
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen samet_61 » Çrş May 08, 2013 8:29 am

ozan119 yazdı:burdan arkadaşlara söyleyelim okuyan varsa pek çok kez tecrübe edilmiştir hertürlü ameliyatı özelde olun. bnm babamda kalp amelyatı oldu vs.vs. devlet hastanesnde hem doktorlar genelde kötü hemde en kötu olanaklarla yapılmaya çalışılıyor masraftan kaçmak için. yani seni idare etmesi için yapıyolar ama öyle ağırlığın alttına grersen tekrar kırılanlarda var.

aman diyim paraya kıyınn sağlığın sakası olmaz !

ozanım oyle dıosun da benım masraflar 5500 lıra tuttu ben sanslıydım ımkanım vardı ya olmayan napsın?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Çrş May 08, 2013 8:36 am

Özellerde katkı payı %200 artıyor benim de güncel bir rahatsızlığım var ve özel de devam etmek benim de tercihim ancak iş gittikçe zorlaşıyor...
Aslında bir ülkenin devlet hastanelerinden vatandaşın çekinmesi ne kötü bir durum. Ağlanılacak halimiz var bu konuda
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen samet_61 » Çrş May 08, 2013 8:42 am

lennox77 yazdı:Özellerde katkı payı %200 artıyor benim de güncel bir rahatsızlığım var ve özel de devam etmek benim de tercihim ancak iş gittikçe zorlaşıyor...
Aslında bir ülkenin devlet hastanelerinden vatandaşın çekinmesi ne kötü bir durum. Ağlanılacak halimiz var bu konuda

aynen oyle...
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Prş May 23, 2013 6:51 pm

dusuk el sendromu var suan bılegımı gerı cekemıorum parmaklarımı kaldıramıorum acamıorum dr bısey yok duzelecek yalanını soylesede...
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Prş May 23, 2013 6:54 pm

fatih.k yazdı:geçmiş olsun tekrardan kırık hattı tarzıyla benim kırığımda böyleydi ki benim sinirleri zedeleme riski vardı.allaha şükür doktorum çok iyiydi.ameliyat çok başarılı geçti.sanıyorum şu anda alçı atelle sabit bir şekilde duruyordur.

amelıyattan sonra elını tamamen hareket ettırebılıormuydun...
samet_61
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir