bilek güreşi ve kol kırılması:(

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

Re: bilek güreşi ve kol kırılması:(

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Eyl 20, 2014 9:27 pm

2 gun once ıdmanlara basladım allaha sukur suan heryerım agrıor :) eskısı kadar agır gıremeyecek olsamda yenıden ıdman yapabılmek kelımelerle anlatılamayacak bır duygu..
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen enginyucel » Cmt May 02, 2015 9:21 am

slm samet_61 sendeki durumun aynısını şuan ben yaşıyorum bendede şuan düşük bilek var doktor saçma salak gececek falan filan desede ben inanmıyorum bir cerrahi opere daha gecirip sinirlerin onarılması gerektiğini düşünüyorum şuan baştan sona yazdıklarını okuduğum zaman harfi harfine aynısını yaşıyorum şuan aynı kemiği aynı yerden kırmışım tam 25. günüm alçı yok bana ne yapmam gerektiğini ancak sen açıklayabilirsin mikrocerraji operasyon tam olarak kolu birdaha mı yarıyorlar yoksa ufak bir yaradan mı giriyorlar şuanda benim 25. gün olmasına rağmen bileğimde hiç güç yok baş parmak hep uyuşuk
enginyucel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen samet_61 » Cmt May 02, 2015 10:07 am

gulum platin takilirken siniri hafif cektiklerinde noropraksi olur bir bucuk ay gectiginde oarnaklarini kaldiramiosan bilegini kaldiramiosan igneli emg cektireceksin sinirde en ufak hauat belirtisi yoksa iyi bir beyin cerrahi veya mikrocerrah tarafindan sinir onarim ameliyati olman lazim.cok gecmis olsun ben xok cektim.hala kalici hasae var triceps kaslarimsada neyseki en azindan idman yapabiliorum kolumu kullaniorum bunada sukur tam 2 yil oldu
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen enginyucel » Cmt May 02, 2015 11:52 am

o zaman bendede hasar kalacak bu hasarın sebebi geçikme mi yoksa bunu yasayan herkezde olan bişey mi ben şuan hiç kımıldatamıyorum pzrtesi emg çekilecem ...
enginyucel
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt May 02, 2015 11:04 pm

bendeki dr hatasi kalici kas hasari var sendeki buyuk ihtimal noropraksi ve gecici bir durum diye dusunuyorum doktorun nedior
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen enginyucel » Pzr May 03, 2015 9:06 pm

bana doktor vida atmak için sinirleri gerdirdik ve platin için yerini değiştirdik diyor 3 aya kadar düzelir dedi beni opere eden doktorda profösör ahmet nedim yanat özel hastanede opere oldum bende 1 ay doldu en azından hafifte olsa kımıldamaya başlaması lazım benim fikrimce bu arada sen platini çıkardın mı çıkardıysam cıkarılırken sorun yaşadın mı..
enginyucel
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt May 04, 2015 9:15 am

enginyucel yazdı:bana doktor vida atmak için sinirleri gerdirdik ve platin için yerini değiştirdik diyor 3 aya kadar düzelir dedi beni opere eden doktorda profösör ahmet nedim yanat özel hastanede opere oldum bende 1 ay doldu en azından hafifte olsa kımıldamaya başlaması lazım benim fikrimce bu arada sen platini çıkardın mı çıkardıysam cıkarılırken sorun yaşadın mı..

platini hala cikarmadim.. duruor benim koluma ozel titanyum platin yapildi genis bi ara cikacakta zaman bulamiorum en kisa zamanda alcin ciktiysa igneli emg cektir ainirde kalici hasae varsa 3 ay mudahele icin gec zaman olabilir
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen enginyucel » Pzt May 04, 2015 9:56 am

bugün gittim perşembeye randevu verdiler hadi hayırlısı inş kalıcı bir hasar yoktur .. varsa senin doktoruna gidecem ankaraya onarması için ..
enginyucel
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt May 04, 2015 4:53 pm

enginyucel yazdı:bugün gittim perşembeye randevu verdiler hadi hayırlısı inş kalıcı bir hasar yoktur .. varsa senin doktoruna gidecem ankaraya onarması için ..

amelıyat bası 15 bın alıyor benım dr. artı dısarı hastane masrafı amelıyat bası 23 24 bıne mal oluyor 2 amelıyat oldum ;) 1 amelıyatta ılk yapılan hatalı amelıyattı 3 ameloıyat 60bın cıvarı masrafım oldu.. emg cektır orda bellı olur nöropraksıyse sınır cekmeye baglı o kendılıgınden 7 8 aya duzelır.. emg de sınır butunlugu bozulup bozulmadıgına bakılmalı aksonal deneveremı degılmı aksonalsa duzelır total denerveyse gecmıs olsun benım total denevereydı 2 amelıyat sonrası aksonal oldu 8 ay bılek parmaklar hıc hıssetmedım ve fecı karıncalanma vardı dırek altından bas parmaklarıma kadar zamanla onlarda gectı
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen enginyucel » Pzt May 04, 2015 8:11 pm

owww 60 bin mi çok fazla masraf olmuş inş total denerve çıkmaz abim yaa ama bende parmaklarımda şuan his var baş parmağımı sadece hissetmiyorum aslında hissetmiyorum da denmez az bişey hissediyorum allah büyük abim :( şuanda benexsol b12 vitamin kullanıyorum agrı kesici verdi ama kullanmıyorum
enginyucel
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir