bilek güreşi ve kol kırılması:(

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

Re: bilek güreşi ve kol kırılması:(

Mesajgönderen lennox77 » Sal Ara 10, 2013 2:18 am

Bilek güreşi kaba kuvvete dayalı gibi gözükse de (evet acı kuvvete dayanıyor alt yapısı) tekniği var olan bir branş
O yüzden teknik bilmiyorsanız yine teknik bilmeyen kişilerle yapılması en büyük hata
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Oca 11, 2014 10:13 pm

hayalet yazdı:çok büyük geçmiş olsun samet allah inş daya sağlam ve sağlıklı bir iyileşme nasib eder
valla bilek güreşini yarışmaları bilmemde ben çevremdeki bütün sataşmalara rağmen girmedim girmemde vardırya ben seni body yapmasamda yenerim tipleri ben okudugum bir makale sonraası bilek güreşi yapmayalı 15 yıl olmuştur
en büyük risk kırılma malesef
tekrar gecmiş olsun

saol dostum kırılmayı gectık radıal sınır etkılenıor 5ay parmaklarımı bılegımı hıc bır sekılde kullanamadım 3 amelıyat yedım ve nazar olayına gercekten ınandım allaha sukur elım parmaklarım 3.ameliyattan sonra calısmaya basladı yasamayan anlamaz ne demek ıstedıgımı formunuz en ust noktasındayken herkes usper vucut yapmısın dıe cıldırırken bır anda dunya tersıne donuyor ben bunada sukur dıyorum
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen royjones1 » Cmt Oca 25, 2014 11:21 am

benimde humerus kemiğim bilek güreşi yaparken kırıldı ameliyat olmadım alçıyla eski usul kaynadı. 1.5 ay alçı süresi sürdü 2.ay sonunda şınav çekebiliyordum. şuan 1 yıl kadar oldu hiç bir ağrı sızı yok eskisiden daha sağlam, çok şükür.
royjones1
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Şub 03, 2014 3:13 pm

royjones1 yazdı:benimde humerus kemiğim bilek güreşi yaparken kırıldı ameliyat olmadım alçıyla eski usul kaynadı. 1.5 ay alçı süresi sürdü 2.ay sonunda şınav çekebiliyordum. şuan 1 yıl kadar oldu hiç bir ağrı sızı yok eskisiden daha sağlam, çok şükür.

senınkı hafıf kırıktı ozaman bendekı resmen kol 2 parca olmustu ve radial sınırde sorun vardı gecmıs olsun
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen royjones1 » Çrş Şub 05, 2014 1:46 pm

spiral kırıktı benimkisi. kemik 5-6 cm boyunca hasarlıydı kırık yatayımsıydı yani. kolumda hafif dönük kaynadı bu arada bilek güreşinde yenilgi pozizyona doğru dönüşü esneklik var. kollarım genetiği farklı sanırım bir tarafa dönüşü çok esnek diğer taraf sıkıntılı sağlam olan kolum bilek güreşindeki yenilgi pozizyonu almayacak gibi, yenilmem için omzumu düşürmem gerekiyor.
royjones1
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen falcone » Prş Eyl 04, 2014 3:14 pm

Semat-61 kardeş şu anda vaziyet nasıl, kaybın hala var mı, doktorla münazebetiniz nasıl mahkeme vs ne oldu.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen samet_61 » Prş Eyl 18, 2014 6:27 am

falcone yazdı:Semat-61 kardeş şu anda vaziyet nasıl, kaybın hala var mı, doktorla münazebetiniz nasıl mahkeme vs ne oldu.

son durumum elım parmaklarım calısıor kolum kaynadı platın 2 ay daha kolumda olacak fakat 3 amelıyatın vermıs oldugu tahrıbat var yanı trıceps alt kısmı kotu yarın yenıden ıdmanlara baslıcam 200 unıte kadar hgh alıcam dr u mahkemeye vermedım ugrasacak vaktımde yok acıkcası burası turkıye versekte bısı cıkacagını sanmıorum
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen falcone » Prş Eyl 18, 2014 9:11 pm

bence çekinme mahkemeye ver en azından hakkında bir kaç suçlama olan bir doktor özel sektörde çalışamaz, o da bundan korkar Hatta suçlamalardan en az biri haklı çıkarsa akademik seviye edinemez, bence kimse seni bu hale getirip mutlu bir şekilde yoluna dsevam etmemeli. protein tozu öldürür diyen zihniyette bir tıp anlayışına biat etmemeliyiz. bizler üzerinden öğrenmek bu kadar kolay olmamalı.

sevgiler ve acil şifalar.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen samet_61 » Cum Eyl 19, 2014 5:31 am

growth la kemık gelısımını desteklıcem 2 unıteyle gunde baslıcam
samet_61
Yeni Üye