fake ilaçlar

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

Re: fake ilaçlar

Mesajgönderen falcone » Prş Haz 26, 2014 12:32 am

Eski çalıştığım salondaki hocam, profesyonellerin daha uygun fiyatlara ve sahtelik şüphesi olmayan ürünleri bulabildiklerini ama bana bu konuda bilgi vermesinin doğru olmadığını söyledi (buna benzer haberleri daha öncede duymuştumve kendimi aptal rolünde hissettim)
yaklaşık 4 ay önce kızılaydan bir yerlerden satınaldığım demsa winsrol ve british dragon tiner balon aseton bende hiç bir etki göstermedi sonradan öğrendim ki , british dragon fabrikası 6 yıl kadar önce kapanmış , bir zamanlar iyi bir firmaymış. demsa ise çok kaliteli bir ürünmüş ama bulmak nerdeyse imkansız gibi bir şeymiş.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Haz 29, 2014 6:33 pm

Profesyonellere iyi ürün,amatörlere kötü ürün olayı biraz hurafe...
İş son kullanıcının bilinçli olmasında...
Profesyonel adam da Thaiger,Balkan,Meditech kullanıyor amatör de...
Onay kodu olan,orjinalliği offical sitelerden check edilebilen markalar tercih edin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen falcone » Sal Tem 01, 2014 2:03 pm

açıklamanız için teşekkürler, lakin aynı kodu fak ilaçta da kullanmış olamazlar mı.

sahte paraların bankamatiklerden verildiğini hatyırlayın. Nedticede en iyi sahtecilik gerçek bayiler yahut satıcılar tarafından yapılır.

fiyat olarak herkesin aynı fiyata aldığından emin değilim bu ilaçların yurt dışında eczaneden satılan fiyatlarıyla bizdeki fiyatlarına bakarsanız aslında bu paraları haketmedikleri görülür

bu arada demsa wisrol un hiç bir şey hissettirmemesi ama bvs winsrolun ağrı ve vücutta sıcaklaşma yapması sizce nedir

British dragon fabrikası gerçekten de 6 yıl kadar önce kapandı mı yada neden bendeki tiner balon günlerce hiç bir etki göstermedi de bvs az da olsa etki gösterdi

ve son olarak turanobil , halotestin ve beta alanin temin edilebilir mi elinde olan varsa bana özel mesaj gönderebilir mi
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Tem 02, 2014 8:15 pm

Tiner balon= Trenbolone
İlaç isimlerini doğru yazarsak daha yararlı olur arkadaşlara
Organon Sustanon ve Abdi İbrahim Anapolon'dan katkı görmedim diyen kişiler var biliyor musunuz ?
Türkiye'de satılmayan bir ürünü zaten Türkiye'den almak istiyorsanız yurtdışı fiatıyla aynı alma imkanınız yok. O zaman bir mantığı olmaz alışverişin
Desma Winstrol ve British Dragon markalarını bilmiyorum,tecrübe etmedim
Dediğim gibi kendini kanıtlamış büyük firmaları tercih ederseniz o düşündüğünüz komplo teorileri de gerçekleşmez
Onay kodu olan Balkan Pharma,Meditech,Thaiger gibi bir firmayı onay kodlarını değiştiriyorlar şüphesiyle itham etmeden önce kullanıp tecrübe etmenizi öneririm
Turanabol Balkan Pharma öneririm
Halotestin bulamazsınız
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen falcone » Prş Tem 03, 2014 10:36 pm

evet hocam sizin de dediğiniz gibi herkes profesyonellerle aynı fiyatı ödemese de birçok kişi, büyük bir genellikle aynı ilaçları kullanıyor.
Bir yanlış anlamayı düzelteyim. Ben hiç bir markanın gerçeğini itham etmiyorum. bvs taiger, balkan parma, demsa vb gibi firmalar gerçek firmalardır ve gerçek ürünler üretirler ama bunların sahtelerini satanlar bilerek satıyorsa ki benim tahminim bu yöndedir. kendi aile ahlaklarını bizlere maduriyet olarak aktarmakta ve vebal edinmektedirler.
Örneğin balkan parma nın gerçek bir ürününün kodunu, sahte bir ilacın üzerine basarlarsa gerçek firmanın veb sitesinde bu kod onaylanacaktır.
Yani yazdığınız gibi tanınmış iyi markaları satınalmak; sahte mal almamak için kafi değildir.

bu arada balkan parma olarak tavsiye ettiğiniz tuıranabol nereden temin edilebilir.

enerji verici ve damar genişletici olarak beta alanin tavsiye ediyorlar bunu nereden bulabilirim.
universal ın beta ala 9 adlı ürününde yüksek oranda beta alanin varmış ama sordum iki aydır piyasada yokmuş

tıbbi olarak doktor tavsiyesi ile alınan damar genişleticiler ile bizlerin kullandıkları arasında ne fark var eczaneden bunları alıp kullanbmamız sakıncalı olabilir mi ?

teşekkürler
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Ağu 10, 2014 10:13 pm

Tamamen yanlış bilgiler
İlaçların kana karışması,kanda yarılanması vardır
Etkileri o zaman hissedilir
Ha elindeki Masteron iyidir kötüdür onu bilemem ama teorin yanlış
Sen Testo Enanthate vurunca 1-2 saate etki etmesini mi bekleyeceksin mesela aktiflik süresi 20-21 gün olan ilacın
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen falcone » Pzr Ağu 10, 2014 11:04 pm

kısa ilaçlardan propinat tan sonra bir kaç saat içinde sıcak hissi terleme, yüzde ensede vb yanma oluyordu, üstelik danabol, sanozolda da oluyordu. ilaçları kestikten takriben 2 ay sonra denemek için bunu kullandım ve hiç bir hissetmedim. . Sizden beklediğim. Evet bu hep böyle olur, masteron farklıdır, yada masteron da diğerleri gibidir sizde yada ilacınızda bir gariplik var demeniz.
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen UncleO » Pzt Ağu 11, 2014 1:22 am

danabol ve winstrol de yarılanma ömürleri masterona göre çok daha kısadır. özellikle danabol ve masteronda etkileri ve yanetkileri daha iyi hissedebilirsiniz. etki/yanetki hissetme konusunda masteronla kıyaslama pek doğru olmaz. enjeksiiyon ilaçlarda ise "işte tam şuanda kana karışıyor işte etkisini hissediyorum" düşüncesi saçmalıktan ibaret.
örnek vermek gerekirse danabol yarılanma ömrü 6-8 saattir. haliyle saatler içinde yarılanan ilaçın etkisini görmeniz daha hissedilebilir olur. propionate 3 gündür. testosterone etkilerini görmeniz uzun ester enjeksiyon ilaçlarına nazaran daha hissedilebilir olur. masteron yarılanma ömrüde 3 gündür. hissedilebilir etkisi belirli bir sertlik olmasıdır en belirgin olarak. ama 15 günlük yarılanma ömrüne sahip enanthate ı "işte şuan karışıyor" demek yanlış olur. 15 günde yarılanan ilacın etkisini 3-5 dakika içinde hissedemez ancak uzun vadede (yarılanma ömrüne göre) hissedebiliriniz. Örnek vermek gerekirse testosterone için libido artması.
Bazen şöyle durumlar oluyor: aynı lot numarasına ait aynı ilacı 2 farklı kişi kullandığında biri etki gördüğünü söylerken diğeri etki almadım diyebiliyor. Birçok post da benim ve başka arkadaşların da belirttiği gibi etkiler ve yan etkiler kişiden kişiye değişebilir. Aynı ilaç firmasına ait 2 farklı lot numaralı ürünlerin etkileri de değişebiliyor. Sizin vücudunuzun verdiği tepkiyi bilmeden sizde hata var yada ilaçta hata var demek yanlış olur. Sonuca varmanın yolu ise: ya kullandığınz markanın farklı bir lotunu denemek yada farklı bir marka denemek. Bu şekilde o markanın ürününde yada kullandığınız lotunda problem olup olmadığını anlayabilirsiniz. Başkasının yazdığı kesin gerçektir yada kesin sahtedir yorumları "gerçeği" yansıtmayacaktır.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen falcone » Pzt Ağu 11, 2014 9:54 am

kısmet olursa başka bir mareka deneyip bunu sizlere buradan yazacağım inşallah
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen falcone » Pzt Ağu 11, 2014 10:40 am

bir arkadaşım kendi kullandığı A X İO labs isminde bir masteron nevi bir ilaç teklif etti, bu masteronun ismi mastaple X imiş. uygun fiyata almış istersem bana da alabilirmiş . Bu markayı tecrübe eden yahut hakkında malumatı olan var mı

teşekkürler.
falcone
Forum Duayeni

ÖncekiSonraki

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir