Enjekte Ama Nerede?

Forum Dışı Güncel Kültür-Sanat ve Haberler Konusunda Paylaşım Yapabilirsiniz

Enjekte Ama Nerede?

Mesajgönderen Araf » Cum Eki 04, 2013 11:26 pm

Mrb arkadaşlar bir sorum olacak neredeyse hiçbir yerde cevabını bulamadım sizler yani steroid kullananlar iğneleri nerede yaptırıyorsunuz? Daha çömez olduğum sıralar sağlık ocağında yaptırmak istemiştim fakat kabul etmemiştiler doktor reçetesi falan getir dediler. Yaptırmak istediğim steroid ise sustanondu. İki sorum olacak iğneleri nerede sorunsuz bir şekilde yaptırabiliriz? ikinciside iğne yapmayı bi yerde öğrenmek mümkün müdür öğrenilirse ve yapılırsa riskli bir durum olur mu ? teşekkürler
Araf
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Re: Enjekte Ama Nerede?

Mesajgönderen hayalet » Sal Eki 15, 2013 1:01 pm

bacaktan enjekte edilebilir acı olayıda fazla olmaz bu sıkıntı en mantıklı böle aşılır sanırım
videolar baya var detaylı öğrenirsin bende o şekilde vurucam iğneyi sokup hafif çekip kan varmı diye bak sorun yoksa devam et
ben doktorların ve eczacıların riski almak istemediğini biliyorum bazı arkadaşlar buluyor vuran birini şans
hayalet
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 2

Re: Enjekte Ama Nerede?

Mesajgönderen lennox77 » Cum Eki 18, 2013 8:42 pm

Benim ameliyat geçmişim ve sakatlık geçmişim çok olduğundan özel kliniklerle hep haşır neşir olmuşumdur o yüzden o şekilde yaptırıyorum
Ama hiç tanıdık olmadan da özel kliniklere gidip yetkili bir doktorla (resepsiyondakilerle değil) konuşarak,durumunuzu anlatarak ve tüm sorumluluğu kabul ettiğinizi söyleyerek yaptırabilirsiniz
Normalde hiçbir yer yapmaz ama özel kliniklerin yapma şansı yüksek
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Geyik-Muhabbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir