Steroidforumtr Sorumluluk Reddi

Steroidforumtr Sorumluluk Reddi

Mesajgönderen Overall » Cmt Tem 13, 2013 12:42 am

Steroidforumtr, çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok makale içermektedir. Ancak, bu makale ve yazıların hatasız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıbbi konulara değinen bir makale ya da yazıda bulunan herhangi bir bilginin doğru olduğunun kesinlikle hiçbir güvencesi yoktur. Bu maddeler, bölüm olarak ya da bütünüyle, çoğunlukla profesyonel olmayan kişilerce yazılmaktadır. Tıp ile ilgili bir bilgi hatasız bile olsa, sizin için ya da sizin rahatsızlığınızın belirtileri için uygulanabilir olmayabilir. Burası herkes tarafından değiştirilebilen bir bilgi paylaşım sitesidir. Bu nedenle buradaki tıbbi bilgilerin pratikte uygulanması halinde Steroidforumtr sorumluluk kabul etmez ve herhangi bir yardımı taahhüt etmez.
Steroidforumtr tarafından sağlanmış olan herhangi bir tıbbi bilgi, en iyi şartlarda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin önerisi yerine geçmez.
Steroidforumtr'a bireysel katkıda bulunanların hiçbiri ve Steroidforumtr ile bağlantılı olan başka hiçbir kişi, sunulan herhangi bir bilginin kullanılması ya da benimsenmesinden doğan sonuçların sorumluluğunu alamaz.

Steroidforumtr YÖNETİM
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi
 
Mesajlar: 97
Kayıt: Pzr Ağu 12, 2012 1:35 pm
Ettiği teşekkür: 42
Aldığı teşekkür: 46

Dön Forum Kuralları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron