10 haftalık prima-susta PCT yardım lütfen

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

10 haftalık prima-susta PCT yardım lütfen

Mesajgönderen emirun » Prş Şub 13, 2014 1:41 pm

Sevgili hocalarım ve değerli arkadaşlarım merhaba. 2 yıllık bir vücut geliştirme deneyimim var. Yaşım 20. Steroid kürü için erken olduğunun farkındayım fakat müsabık olmak istediğim için(şu dönemden sonra türkiye de steroidle nasıl müsabık olacaksam artık) bu işe giriştim. Yarın 8. haftama giricem cuma 2 sustanon pazar ise 2 prima yapıyorum. Dediğim gibi 10 haftalık bir kür ve ilk kürüm pct nasıl olmalıdır jinekomasti gibi bi belirti şuanlık yok. Mahmut Doğanı tanıyanlar bilir ondan aldığım pct önerisi 1500iu prengyl 8,9,10 haftalar sustanon ile birlikte olması gerektiğini söyledi. Birde sizlere danışmak istedim. 8. haftaya yarın gireceğim için acil cevap alabilirsem memnun olurum şimdiden teşekkürler
emirun
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: 10 haftalık prima-susta PCT yardım lütfen

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Şub 19, 2014 9:28 pm

Mahmut abiyi ben tanırım imkanları olsaydı TR'DE kilosunda tek olurdu
Ama Pregnyl yorumuna katılamayacağım
Mantıken baktığımızda Sustanon 4 farklı ester içerdiği için yarılanma ömrü olarak bunları baz almamız lazım
Son iğneden sonra 3.gün ve 23.gün olarakta yapılabilir
Son iğneden sonra 15.gün de yapılabilir
Ama kür devam ederken gerek görmüyorum
Daha doğrusu senin bu küründe Pregnyl'e gerek yok bence durumun çok kötü değilse
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir