Kür Dönemi Kramp ve Ağrı Kesici/Kas gevşetici

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

Kür Dönemi Kramp ve Ağrı Kesici/Kas gevşetici

Mesajgönderen MrMw » Prş Mar 06, 2014 12:47 pm

Merhaba arkadaşlar şuan kürümde 3. haftadayım.
Kürden önce olan bilekten dirseğe kadar olan bölgedeki kemik ağrısı yavaş yavaş geçiyordu Glucosamin kullanımı ile.
2 gün önce omuz antrenmanında bi terslik oldu sanırsam ve ertesi gün kolumu havaya kaldırdığımda omuzumda can yakıcı bir ağrı oluyordu.
Dün kol antrenmanında bahsettiğim bölgedeki ağrı bütün koluma yayılıp omuz ağrısı ile birleşti. şuan her hakekette ağrım var. Sizce kas gevşetici krem veya ağrı kesici hap almamın sakıncası varmıdır ?. haftasonu dinleneceğim ama pazartesi idmanlara başlamam gerekiyor tam kürden verim alaıyorken böyle olması canımı sıktı. Gonadon Deca anapolon kürü yapıyorum.
En son MrMw tarafından Cmt Nis 26, 2014 6:50 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
MrMw
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kür Dönemi Kramp ve Ağrı Kesici/Kas gevşetici

Mesajgönderen barda » Cmt May 17, 2014 6:40 pm

deca varsa kemik agrıları kesilmesi lazım hocam omuz biraz sıkıntı bendede tendon yaralanması oldu doktor mr a yolladı gitmedim duruyor öylebazen kitliyor gibi ama o kadarda mühim bir sıkıntı degil sizin durum biraz ciddi gibi doktora görünmenizi tavsiye edecegim yahut 1 hafta omzu fazla zorlamayın duruma baglı olarak agırlık artırabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen Hakan » Pzr May 18, 2014 12:29 am

1 senedir çektiğim eklem ağrısından dolayı ilk kürüme decayla girmiştim.5.haftadan itibaren antremanlarda hiç ağrı olmadı. kür biteli 2 ay oluyor hala ağrı yok ama ufaktan ben burdayım diyor. biraz daha sabredin ama doktora gözükmekte fayda var.
175cm
85kg
Kullanıcı avatarı
Hakan
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen MrMw » Pzt May 19, 2014 12:12 pm

Biraz zaman oldu ama ağrı halen içerilerde ama bayağı dindi çalışırken rahatsız etmiyor fazla. Bileklerdeki ağrıda tam kesildi ama sağ pazuda bir ağrı çıktı birden hiç ağır çalışmadım zorlamadım ama ne çalışırsam çalışayım herşeyi engelliyor. Bunun sebebi nedir acaba. Deca var ama ciddi ağrılar çekiyorum.
MrMw
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal May 20, 2014 1:51 pm

Ortopediste gösterin
Tendinit vs çıkabiliyor böyle durumlarda umarım öyle bir şey değildir
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen MrMw » Sal May 20, 2014 5:24 pm

tendinit omuz için sanırsam genelde eklem bölgeleri için. bilek ve omuz için canm skldı biraz ama şuanki benim sıkıntım sağ pazudaki ağrı ve hassasiyet. bunun içinde uygun doktor bulacak bir yerde değilim bulunduğum yerdeki doktorlar sporu azalt bırak al şunları iç dinlen geçer kafasında çalışıyorlar çünkü.
MrMw
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Çrş May 21, 2014 7:20 pm

Biceps tendiniti de var. Tendinit omuz için demek gibi birşey söz konusu değil. Bu kırık sadece kol için demek gibi birşey oluyor. Genel bir rahatsızlıktır tendinit oluşması.
Forumdan size verilecek tavsiyeler en fazla bu kadar olur zaten Deca gibi bir ilaç kullanırken bunları yaşıyorsanız farklı bir durum vardır demektir.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen MrMw » Prş May 22, 2014 1:28 pm

Çok teşekkür ederim, 2 ay kadar böyle devam etmek zorundayım sonrasında doktora görünüp sonuçlar hakkında size bilgi veririm.
MrMw
Yeni Üye

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir