En sağlam göbek kazıma definasyon kürü bekliyorum

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

En sağlam göbek kazıma definasyon kürü bekliyorum

Mesajgönderen MrMw » Pzr May 25, 2014 4:53 pm

Merhaba arkadaşlar suan deca gonadon (sustanon) kurumdaki 15 günlük bir ara verip küre devam ettim önümde 3 hafta daha var. KÜre girmeden önce yağ oranım % 22 idi kur içinde yağlanmadan büyüdüm ve azda olsa göbeği küçülttum . Şimdi sorum bu kür bitince nekadar ara verip definasyona başlasam?
İstediğim yağ yakma kürü suan normal olan göbeği iyice kaziyip sifirlacak bir kur . Bu konuda tüm arkadaşlar ve hocalarla yardım bekliyorum. Deca susta kuru ilk kurum. Bana süre ve kur önerilerinizi paylaşın lutfen
En son MrMw tarafından Sal May 27, 2014 1:55 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
MrMw
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: En sağlam göbek kazıma definasyon kürü

Mesajgönderen MrMw » Sal May 27, 2014 1:49 pm

Forumda bir antipati var heralde bana karsi yazdigim sorulara ustune basmadan kimse cevap vermiyor :shock:
MrMw
Yeni Üye

Re: En sağlam göbek kazıma definasyon kürü bekliyorum

Mesajgönderen _BlackLight_ » Sal May 27, 2014 3:42 pm

Planladığınız definasyon kürunu yazarsanız yardımcı oluruz. Göbeği kazıyacak yağı tamamen yok edecek bir kur demek hem anlamsız hem belirsiz. Growth kullanmadan bel ve göbek cevresini 0 a çekmek oldukça zordur mesela
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen MrMw » Sal May 27, 2014 7:13 pm

Seni buralarda görmek çok sevindirici :)

şöyle açıklıyım yağ oranım %22 ve ben karın kaslarının görünmesini istiyorum şimdi poz verdiğimde sadece obliklerin kısmı ve gögüs altı bir belirti var ayrıca deca susta kuru beni buyuttu ama oyle iri ama göbekli olmak istemiyorum. kür için ilk tecrübem bu sebeple definasyon için fikrim yok ilk bulk kurumu deca sustanon ile yaptım zaten onun için ayrı bir başlık açacam biraz sorun yaşadım :). amacım definasyon kür önerisi yani % kaça düşebilirim definasyonla ve karın kaslarımın hepsi olmasada en azından 4 tane şekillendirmeyi başaramazmıyım göbeğide küçülterek. öyle aşırı göbeğim yok herkes fit olduğumu söyler ama ben doğrucuyum yağlı bir bel karın bölgem var maalesef.
MrMw
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Çrş May 28, 2014 4:53 am

Resim görürsek daha iyi karar verilebilir.

Definasyon kürtlerinin envanter çeşidi var yaptimi sağlam paramparça edici kürlerse yapılabilir bunun yanında daha soft vücut ve deri yağlarını aZaltici kürlerde yapılabilir. Tabiki definasyonda belirleyicibolan diyettir iyi bir diyet kardio programına ufak ilaçlarla amacınıza ulaşmanızı tavsiye ederim. Keza aylarında yapacağınız t3-efedrin-kafein-clen kuru cok cok tehlikeli olabilir bu bir ornekti. Yapmanızı tavsiye etmem doğacak zarardan da sorumlu degilim. Bunun yerine sizi daha az yoracak clen wins. Kuru ve iyi bir katdık diyet kombinesiyle bir asama kaydedebilirsiniz
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen MrMw » Çrş May 28, 2014 6:04 am

Gorusler icin tesekkur ederim . Oldum olasi clene hic scak bakmadm zaten. Definasyo icin onerdigin kardyo ve soft destekle nekadar ilerlyebilirim . Ayrca ozel mesajdan aytgm duruma yardimci olursan sevinirim.
MrMw
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Çrş May 28, 2014 11:14 am

Özel mesajlara cvp vermiyorum
Soft kürlerse nekadar ilerleyenilcegin sana bağlı
Birde bi anda olmasını beklememk gerekir herseyin keza deriyi inceltmek bulk donimde yapılan diyetle bi kat daha önemlidir.definasyonda ilaçlarında yardımıyla zaten asama kaydeder sporcu

Clene karşıysan kullanmamakda fayda var
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen MrMw » Prş May 29, 2014 6:18 am

Bir defalık bir jest kabul edip özel mesaja cevap verirrsen çok sevinirim.
MrMw
Yeni Üye

Mesajgönderen barda » Pzt Haz 09, 2014 10:48 am

merhabalar kesin bir göbek kazıyıcı yok bildigimiz kadarıyla blacklightın dedigi gibi bir oral kür tehlikeli donuççlar dogurabilir ayrıca bnde clene karşıyım kalp hızını 180lerde seyrettiren her orala karşıyım ben kısaca canımızı sokakta bulmadık, ben bu yüzden kanımca igne yanlısıyım masteron propiyonat winsrol(kurutur-ignesi mevcut) benimde bl bölgesinde sıkıntı var ama daimi bir çözüm arıyorsan paket gıdalardan yaglı yiyeceklerden ve şekerden uzak durmalısın bu durumu hayat stili yapmalısın başka yapacak birşey yok gidip cola içersen(330ml de 35gr şeker bulunuyor) dagada tırmansan yakamazsın bu denli şekeri ki 1lt 2 lt içen çikolata yiyen paket gıda abur cubur diye tabir ettigimiz ürünleri kullanmamalıyız en iyi kazıyıcı potein agırlıklı ara ögünlerde badem ceviz vs şeker ihtiyacımızıda kuru üzüm kuru kayısıdan kapatsbiliriz ki dogaldır bunlar yararı olur fındık bademdede dogal yaglar vardır yararlıdır birde salata üstüne zeytinyagı fazla olmamak kaydıyla candır diyebilecegim bu kadar protein agırlıklı beslen,p paket gıdalardan uzak durmak lazım kısaca...
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir