klomifen yardım!

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

klomifen yardım!

Mesajgönderen benburlardayeniyim » Sal Haz 10, 2014 8:04 am

Öncelikle merhaba.Benim henüz steroidlerle bir işim olmadı.Ama geçenlerde arkadaşlarım bu konularda konuşuyorlardı ve bende merak ettim ve baya araştırdım yani winstrolünden pregnyline kadar kürde yapılması gerekenler ve kürler hakkında.Henüz 16 yaşındayım yani hormonlarımın yeni yeni salgılandığı dönemde ve ben de biliyorum dışardan steroid alınca ne olacağını ve biraz daha araştırıp pregnyli buldum.Bu ilaç düşük testosterona sahip hastalar için kullanılıyormuş fsh ve lh salgılattırıyormuş.Ama bunun sonucunda yine düşürüyormuş çünkü sonrasında fsh ve lh üretimi duruyormuş bu yüzden anti östrojenlerle alınması yazıyordu (bunu bu sitede öğrendim).Sonra biraz daha bakınca klomifeni buldum.Nasıl bir ilaç nasıl çalışır.Boyum 170 ve kilom 80.Tavsiye eder misiniz?
benburlardayeniyim
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 0

Re: klomifen yardım!

Mesajgönderen barda » Sal Haz 10, 2014 10:58 pm

bak henüz çok erken daha ergenligin bitmemişken ne bu telaş ve bu istek bunu anlayamıyorum pregnly(pct) de kullanılır östrojen artırır testo artırması bunla birlikte gelir sana şu kadar söyleyeyim şu an itibariyle hiç gerek yok canım kardeşim araştırabilirsin ama şimdilik dogal devam et daha çok üzün bir zaman var önünde ve böyle birşey için çok erken ben yahut hocalar sana burada bilgi verirsek yanlış yapmış oluruz sabit başlıkları okuyarak bilgi sahibi olabilirsin sakın birşey kullanayım deme ve o arkadaşlarından uzak dur ayrıca iyiligin için bunu yap..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen benburlardayeniyim » Çrş Haz 11, 2014 5:27 am

Peki sağolun ancak benim ergenliğimin bitmeden bunları istememin nedeni boyumun uzaması gibi ergenlikte olan nedenler.5 yıl sonra boyum uzamaz öyle değil mi.Hem klomifen etkidsini bir steroid gibi göstermiyor beyni östrojen seviyelerinin düşük olduğuna inandırıp çalışmıyor mu?Bir doktor tavsiye etti bana klomifeni günaşırı 20 kez kullanabilirsin diye ama tahlil yapmadan.
benburlardayeniyim
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen barda » Prş Haz 12, 2014 7:38 pm

klomifen nolvadex in yan ismi bunlar pct de kullanılır östrojen artırımı yaparak testosteron hormonununda artmasına neden olan ilaçtır ( vücudumuz ikisini dengelemeye çalışır kür bitimlerinde östrojen kullanmakda bundan ileri gelir örn pregnly nolvadex klomen ) bu östrojenleri vücudumuz testosteron salgılamaya başlayarak absorbe etmeye çalışır sana bunu doktorun tavsiye etmesi enteresan çünkü ben bile doktorun kurdugu mantıgı anlayabilmiş degilim neye dayanarak sana bunu önerdi büyümenimi ilerletir vs diyerek çözemedim tam olarak olayı ama sen bunlara takılma kullanmanı ASLA önermiyorum bunlar kür bitiminde kullanılan erkeklik hormonu olan testonun işleve geçmesine yarayan hormondur ( bayanlarda bulunur ayrıca bayanlardada testo min orandada olsa bulunur vücutlarındaki kıllanmada bundan ileri gelmektedir özellikle ergenlik dönemlerinde ) saygılar
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Haz 18, 2014 9:37 pm

Bu yaşta basket oyna futbol oyna otur Dünya Kupasını izle...
Kimse burda sana kalıcı hasar alacağın şeylerin kullanımını önermez
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir