Testo Pro+Masteron+Oxandrolone kürü

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

Testo Pro+Masteron+Oxandrolone kürü

Mesajgönderen Prometheus3 » Cum Ağu 05, 2016 10:04 am

Merhabalar yeni girmek istediğim kürüm yazdığım şekilde olacak.Bu 2. kürüm öncekinde testo ent deca bolde dianabol girmiştim açıkçası pek memnun kalmadım.neden? hacimsel bi görünüm vardı kür bittikten 3-4 hafta kadar diyetime devam ettim ve hayatımda ilk defa karın kaslarımı görmüştüm ve memnundum fakat 1 aylığına antrenmanı bıraktım ve resmen eskiye döndüm.bunun nedenini de çok tekrarlı antrenman sistemi uygulayıp kasa sıvı çekerek büyüdüğüme bağlıyorum.yani bırakınca vücut direk suyu attı kastan ve eski hale döndüm.neyse kendim hakkında biraz bilgi vereyim
yaşım 22 4-5senelik geçmişim yağlı/sulu bi vücut tipim var deri altı yağlanmam hatsafhada ve kas tipi olarak tip1 ve tip2 karışımı yaygın (kırmızı,yavaş kasılan beyaz,hızlı kasılan) hesaplamalarıma göre(charles poluquin & dr hatfieldın sistemine göre hangi kas grubunda hangi tip kas yoğunluğum fazla hesapladım) sadece göğüs beyaz kaslardan oluşmakta.başka bir deyişle genetik olarak pek yatkın değilim bu spora. ve diğerleri genelde hem kırmızı hem beyazdan yani hem yüksek ağırlık hem yüksek tekrara cevap veren türden oluşuyor.bu yüzden göğüste bi harekete 4 set veriyorsam 3 seti 4-6 tekrar arası 1 set 8-10 arası olacak ve diğer gruplarda ise hem kırmızı hem beyaz olanlarda 4 set yapacaksam 2 set 4-6 2 set 8-10 tekrarlı ve sadece kırmızının daha baskın olduğu gruplarda ise 12+ tekrar yapmayı düşünüyorum

1-12 hafta arası testo propionat haftalık 300 mg (pzrtsi 100mg+çarş 100mg+cuma 100mg)
1-8 hafta masteron haftalık 300 mg(pzrtsi 100mg+çarş 100mg+cuma 100mg)
1-5 hafta oxandrolone günlük 40mg haftalık 280mg

bi yandan da pztrsi çarş cuma yarım tablet arimidex kullanmayı düşünüyorum.bunların yanında b vitami c vitamini d vitamini çinko da kullanacağım.

pct hakkında bilgim yok ama yazılanlara göre masteron olan kürde pct olmasa da olur denilmiş genelde.pct hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.
ve kür öncesi ve sonrası yapılması gereken testler varmış sanırım serbes testo kan şekeri falan filan.kürden önce ve sonrası karşılaştırılıp ona göre pct yapılıyormuş.o yaptırmam gereken testlerin isimlerini de yazarsanız sevinirim.

hafta içi antrenman yapıp haftasonu 2 gün off yapıp dinlendirmeyi düşünüyorum vücudu
her gün tek bölge çalışıp ardına her gün farklı olmak üzere calf/trapez/karın gibi ufak kas gruplarını 3-4 set ile çalışmayı düşünüyorum ve bacak günü hariç her gün 20 dk HIIT kardiyo eklemeyi ve türkiyede kimsenin dikkat etmediği olan 15-20dklik esnetmeyi de eklemek istiyorum(esnetme ile fibriller arası açılıyor daha çok o2 ve besin taşındığından hipertrofi artışı sağlıyor)

şimdi geleyim asıl merak ettiğim konu ilk kürden deneyimlediğim gibi alınan kütlenin hepsi kalmıyor ama hepsi de gitmiyor.misal 10kg alındıysa kür bitiminde antrenmanı bıraksam dahi 1kg civarı bir şeyler kalıyor.ha tabii ki kür sonundaki aynadaki görüntüyle antrenmana 1 ay ara verdiğimde aynadaki görüntü arasında dağlar kadar fark oluyor ama olsun her kürde bi kaç kg ile ufak ufak kalıcı büyüyorsam yeter bana.asıl değinmek istediğim konu şu
bahar dönemi erasmus ile yurtdışına gidiyorum ve açık konuşayım orda partilemeye gidiyorum :) antrenman ve diyet düzenim kürdeki gibi illa ki olmayacaktır ama en azından oradaki 3-4 ayımda güzel bir vücutla dolaşmak istiyorum hatta hiç belli olmaz eğer hem parti işlerine ayak uydurur hem de antrenmanlara daha sıkı diyetime daha özen gösterirsem kütlemi kaybetmem veya burada naturel yaptığımın biraz daha fazlasını yurtdışında yapabilirim diye düşünüyorum (hormonsuz gıdalar,kaliteli salon,kaliteli antrenman ve kaliteli yaşam olduğu için) yurtdışı dönüşümde de only genotropin kullanamak da istiyorum bi 2 ay boyunca ona geldiğim zaman bakarız.neyse kürüm hakkında

yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
JUST LIFT
Prometheus3
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Testo Pro+Masteron+Oxandrolone kürü

Mesajgönderen rcanbilgic » Sal Ağu 30, 2016 4:40 pm

Merhaba,

Oncelikle kürünüzde eksik bir şey yok gibi, beslenmeye dikkat edilmesi durumunda gayet güzel etki alırsınız. Pct konusunda ise masteron kullanacağınız için jinekomasti ile ilgili bir durum söz konusu olmayacaktır. Ancak kür sonrası yapacağınız testlerin durumuna göre hormon dengeleriniz için bazı ilaçlar kullanılabilir.

Antrenman sisteminizde iyi duruyor ancak ben definasyon da olsa, bulking de olsa her zaman en ağır kilolarla çalıştığım kas hareket edemeyecek noktaya kadar çalışma yanlısıyım. Sonuçta limitleri zorlamak lazım ki gelişim devam edebilsin.

Kür başında ve sonunda ise
Total testo, free testo, prolaktin, Fsh, Lh değerlerinizi ölçtürmeniz gerekir. Kür içerisinde iken en çok değişiklim bu hormon ve reseptörlerde olur.

Asıl konuda ise, bulk kürü de yapsanız, definasyon kürü de yapsanız, kür sonunda kalıcılık tamamen antrenman ve beslenme düzeninizle ilgilidir. Siz "ben nasıl olsa büyüdüm biraz tadını çıkarayım, en kötü 1kg kas kalır elimde" derseniz, bir arpa boyu ilerleyemezsiniz. Ama ilaçları bitirdikten sonra herhangi bir değişiklik yapmadan devam ederseniz, neredeyse hiç bir kaybınız olmaz.
Ayrıca bu kürden sonraki kalıcılık konusuda aynı şekilde düzeninizle alakalıdır. Erasmus programınızdaki partilerden kastınız, düzensizlik ve alkol tüketimi ise bence hiç bu ilaçları vurmayın, 2-3 haftada tamamen eski halinize dönersiniz.
rcanbilgic
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 11

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir