Testo enantat - Boldenon - Danabol kürü YARDIM .!!

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

Testo enantat - Boldenon - Danabol kürü YARDIM .!!

Mesajgönderen shavi94 » Pzt Şub 27, 2017 7:09 am

Herkese merhaba benım bı sorum olucak haftada 500 mg testo enant - 400 mg boldenon - günlük 30 mg danabol alıyorum

1. enjeksiyonu salı günü oldum perşembe günü bacagımda ağrı yaptı baska bir problem olmadı

2. enjeksiyonu cuma günü oldum
sabahında b12- supradyn - balık yağı içmiştim
enjeksiyon olduktan sonra ishal gibi bi problemım oldu onemsemedım

enjeksıyondan sonra ant öncesi kahve içtim

spora gittim antrenmanda hicbir problem olmadı halsiklik dışında

antrenman bitti yemek falan yendi supplementler içildi gece yatıcam bi ateş mide bulantısı ve acaip bir enerji artışı oldu uyuyamadım sonra halsizlik baş gösterdi ve beynımde uyuşma oldu biraz . Açıkcası benı korkuttu hastaneye gittim müşade altında tuttular nabız ve kan değerleri normaldi ( bilen bi doktor olmadıgından sadece bu testleri yaptılar )

sabaha karşı eve gelip uyuya kalmısım o gün danabol almadım sporada gidemedim bi iştah kesintisi oldu yemek falan yiyemedim ve mide bulantısı oldu . sonucunda tabiki bi hayal kırıklığı

benim sorum şu sizce korkulucak bi durummu yoksa herkeste olan problemler mi veya cozumu varmıdır . yarın 3. enjeksıyon olucam oyle bişey olmamasını umuyorum

LÜTFEN YARDIMCI OLUCAK DOSTLARIMIN YARDIMINI BEKLIYORUM
shavi94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Testo enantat - Boldenon - Danabol kürü YARDIM .!!

Mesajgönderen shavi94 » Pzt Şub 27, 2017 10:26 am

YARDIM BEKLIYORUM ..
shavi94
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Pzt Şub 27, 2017 10:59 am

Eğer hastanede tansiyon ,enfeksiyon vs gibi nedenleri elimine ettilerse aklıma dianabol geliyor.

Dianabol beyinde dopamin ve serotonin sentezini arttırdığı için iştahsızlık yapabilir.
Akşam oldup dianabolun etkisi geçince dopamin azlığından dolayı düşüş yaşayıp uykusuzluk ve brain fog denen zihinsel etkilere neden olmuş olabilir.

Bir süre dianabole ara vererek devam edebilirsin. (Burada kullandığın enjeksiyonların steril olduğunu varsayıyorum)
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen shavi94 » Pzt Şub 27, 2017 12:16 pm

hastanede tansiyona ve kan değerlerine baktılar sıkıntı cıkmadı

enjeksiyonlarıda zaten eczanede oluyorum kendım yapmaktan cekındım acıkcası :)

bana testo flu dediler ama dediginiz olayda tam onun gibiydi .. danabole ne kadar ara vermeliyim veya tamamen mi kesmem lazım . kürümü ne kadar geriye atar bunlarıda cevaplayabılırsen cok sevınırım hocam :) şimdiden teşekkür ederim
shavi94
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Pzt Şub 27, 2017 1:50 pm

Dianabole bir iki gün ara ver. Eğer mide bulantısı, iştahsızlık, ve zihinsel uyuşma şikayetleri geçerse bunlara dianabolun neden olup olmadığını anlamış olursun. Eğer dianabolden kaynaklı ise o zaman daha az dozdan devam etmeyi deneyebilirsin. Kürü etkileyip etkilemeyeceğine çok kafanı da takma; zaten güçlü iki steroid daha kullanıyorsun, antremana normal devam et.

Bir de, gece sıcak basması ve enerji gelmesi dopamin sistemimin bozulmasından olabileceği gibi, kan şekerinin düşmesinden de kaynaklı olabilir. Devam ederse yatmadan önce karbohitrat yemeyi veya akşam son öğünde karbohidratı arttırmayı deneyebilirsin.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen XHasanX » Pzt Şub 27, 2017 2:41 pm

dianabol güzel hacim aldırıyor ama midesi hassas kişilerde yanma bulantı iştahsızlık yapabiliyor bunn için kürüne günlük 250-500 mcg ghrp6 ekleyebilirsin gayet güzel iştah açıyor ve kürü daha verimli hale getiriyor.
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen shavi94 » Pzt Şub 27, 2017 2:55 pm

ilk kürde peptid dusunmuyorum hocam bılıyorum cok ıyı ıstah acıyor ufak ufak gideyim diyorum .

Bugun ilk defa 30 mg a cıkarıcam danabolu bakalım etkısı nasıl olucak eğer tekrar öyle bi sorun olursa dusureblrm dozajını . arimidex dusunuyorum her enjeksıyon gunu yarım tablet . bu gece bide onu deneyeyim karbonhidratı biraz arttırayım o gün son öğün karbonhidrat almamıstım ondan da kaynaklanmıs olabilir :?
shavi94
Yeni Üye

Mesajgönderen XHasanX » Sal Şub 28, 2017 12:05 am

o zaman gluchapge yada glifor alabilirsin onlarda çok iyi vücudun doğal insülinini tetikleyerek iştah açmaya yarıyor ve dolaylı yoldanda kürün verimini artırıyor.
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen shavi94 » Çrş Mar 01, 2017 7:12 am

herkese tekrardan merhaba

Dun 3. enjeksıyonumu oldum . hicbir problem yasamadım . diğer enjeksıyonlarda da bilgi vermeye devam edecegim . danabole devam edıyorum bakalım neler olucak :)
shavi94
Yeni Üye

Mesajgönderen shavi94 » Çrş Mar 08, 2017 5:15 am

Herkese tekrardan merhaba 5. enjeksıyonu oldum.. ve tekrar aynı şikayet.

Mide bulantısı - iştah kesilmesi ve ishal

biri yardımcı olabilirmi lütfen bu sorunu nasıl çözebilirm :oops: :oops: :oops:
shavi94
Yeni Üye

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir