Trenbolone ACETAT + Testosteron ENANTHATE

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

Trenbolone ACETAT + Testosteron ENANTHATE

Mesajgönderen olimpos » Pzr Mar 05, 2017 4:33 pm

HERKESE MERHABA,
Öncelikle kendimden bahsedeyim boy:1.86 kilo:102 yağ oranı: %13 spor geçmişi 7+ sene, kür geçmişi: toplamda 4 adet kür yaptım.
Artık bu noktadan sonra TRENBOLONE kullanmaya karar verdim.
1) ÖNCELİKLE sormak istediğim TREN A ile TESTO E kombinesi uygun bir kombine midir ?
2) Kürdeki amacım ise biraz daha define olmak ve koyabilirsem bir kaç kg de yağsız kütle(kas) koymak istiyorum. Bu mümkün müdür ?
3) 100+ kg birisi olarak açıkçası DOZAJ konusunda çok kararsız kaldım. Çevremde benden daha tecrübeli ve bilgisine güvendiğim bir kaç arkadaşımla yüz yüze yaptığım istişareler de sonuç vermedi hepsi farklı önerilerde bulundular...
Şimdi benim düşüncem haftada 800 mg TREN A + yine haftada 1000 mg TESTO E yapmak bu sizce doğru bir dozajlama mıdır 100+ kg birisi için ?
Son olarak böyle bir kür için MCT ve PCT nasıl olmalıdır ? Hangi kür içi korumaları hangi miktarlarda ne sıklıkla almalıyım ???????
herkese şimdiden TEŞEKKÜRLER...
olimpos
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Trenbolone ACETAT + Testosteron ENANTHATE

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Mar 22, 2017 1:48 pm

öncelikle tren acetat ile testo enantat birlikte kullanılabilir ancak testo enantat ile kullanılacakca 2. enjeksiyon testo vuruldukdan sonra tren acetata geçmeni tavsiye ederim sebebide oldukça açık testonun kanda maksimum seviyeye ulaşmasını beklemen faydalı olur. tren acetat 100 kgluk bi sporcu için bile haftada 800 mg bana fazla geldi açıkcası. bence trenbolone da vucut toleransını değerlendirmek amacıyla haftada 400 ile başla etki ve yan etkilerine bak ona göre doz arttıracaksan arttırırsın. yanılmıyorsam forumdan XHasanX isimli arkadaşımız testo enantat ile tren acetat kullanmıştı onun tecrübeleride faydalı olucaktır.

mct için haftada 2 mg arimidex 2 mg cabaser yeterli olur. ben hcg iğnesini kür içinde kullanıyorum pct de problem yaşamıyorum. haftada 500 iu hcg vuruyorum. kür içinde hcg vurursan kür sonunda sadece nolvadex ile pctyi yapabilirsin. kür sonunda kan tahlili şart pct nin sonuclara göre düzenlenmesi iyi olur.

En son olimpos tarafından Çrş Mar 22, 2017 1:48 pm tarihinde darbelendi.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir