BOLDENON + TESTO + DANABOL ( YAN ETKİ )

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

BOLDENON + TESTO + DANABOL ( YAN ETKİ )

Mesajgönderen shavi94 » Çrş Mar 08, 2017 9:45 am

herkese selam ..

bugün 5. enjeksiyonu oldum . 200 bolde 250 testo alıyorum her enjeksiyonda . Günlük 30 mg danabol var .

şikayetim mide bulantısı , göğüste ağrı , ishal ve iştahsızlık ve arada çarpıntı

2. ve 5. enjeksiyonlarda bu etkiyi yarattı bende sebebi nedir ? diğer enjeksiyonlarda olmadı böyle birşey . bilgisi olan lütfen yardım etsin kürümü olumsuz yönde etkiliyor . ne yapmam lazım . Tek rahatsızlığım astım hastasıyım oda her zaman olan bir şey değil .

LÜTFEN BİRİ YARDIMCI OLSUN .
shavi94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: BOLDENON + TESTO + DANABOL ( YAN ETKİ )

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Mar 08, 2017 6:23 pm

mide bulantısı ve ishal oral tablet danabolden olabilir hassas bünyelerde bu duruma sebep olabiliyor çarpıntıyıda boldenone yapabilir hatta bir kürümde yüksek tansiyon ve çarpıntı yüzünden boldenonu bırakmak zorunda kalmıştım kiminde oluyor bu yan etkiler kiminde olmuyor bünye meselesi kardeşim küründe başarılar
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen shavi94 » Prş Mar 09, 2017 5:14 am

Hocam ne yapmamı önerirsiniz peki . Devam etsem geçer mi yoksa danabol ü mü kessem napsam sasırmıs vaziyetteyim su an ya :(
shavi94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen ati88 » Prş Mar 09, 2017 9:41 am

Hammerstorm hocanın da dediği gibi mide bulantısı, iştahsızlık ve ishal dianabolden kaynaklanıyor olabilir. Bir hafta ara verirsin. Eğer şikayetlerin geçerse nedeninin dianabol olduğu kesinleşmiş olur.

Göğüste ağrı ve çarpıntı:
Kullandığın üç steroid de (testosteron, dianabol, boldenone) vücuttda estrojene dönüştürülebilen maddeler.
Estrojen çok yükselince vücutta fazladan su tutulmasına neden oluyor ve tansiyon, çarpıntı vb gibi etkiler ortaya çıkartıyor.
Kan tahlili yaptırıp E2 Estrodial seviyesine baktırabilirsin.

Estrojeni azaltmak için ilk gün bir tablet (1mg) daha sonrasında iki günde bir yarım tablet (0.5mg) Arimidex kullanabilirsin.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen M4jeste » Pzr May 28, 2017 8:54 pm

ati88 yazdı:Estrojeni azaltmak için ilk gün bir tablet (1mg) daha sonrasında iki günde bir yarım tablet (0.5mg) Arimidex kullanabilirsin.

nalet arimidexte pahalı yahu :) ben belirti görmeden kür içi kullanıyorum haftada 2 gün şeklinde. bu durum çok tartışılıyor, sizin görüşünüz nedir?
''iyi bir vücutla, iri bir vücut arasındaki en büyük fark "steroidtir"
Kullanıcı avatarı
M4jeste
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2

Mesajgönderen samet_61 » Pzr May 28, 2017 11:45 pm

M4jeste yazdı:
ati88 yazdı:Estrojeni azaltmak için ilk gün bir tablet (1mg) daha sonrasında iki günde bir yarım tablet (0.5mg) Arimidex kullanabilirsin.

nalet arimidexte pahalı yahu :) ben belirti görmeden kür içi kullanıyorum haftada 2 gün şeklinde. bu durum çok tartışılıyor, sizin görüşünüz nedir?

küre başladıktan 2 hafta sonra gun aşırı 0.5mg bır gun bos bır gun dolu seklınde en güzel etkıyı goruyorum kesınlıkle arımıdex olsun kurunde yoksa e2 yukselınce yuzun gozun sısıyor:)
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir