Testestrone E. FIRST CYCYLE

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

Testestrone E. FIRST CYCYLE

Mesajgönderen msatalay » Prş Mar 23, 2017 7:43 pm

Merhabalar,

Yaklaşık 7 sene profesyonel futbol son 1.5 sene VG ile uğraşmaktayım.İlk kürüm olacak,şimdilik 250 mg testo e düşünmekteyim (sizlernin tavsiyesiyle değişebilir).

BOY:1.83
KİLO:90
YAĞ ORANI:%17
KIŞ boyunca bulk yaptım.Fakat hala definasyona girmek istemiyorum çünkü define halimin beni tatmin etmeyeceğini düşünüyorum.Bu kürden sonra definasyona gireceğim.Önerilerinizi bekliyiorum.

Saygılar İyi forumlar.
msatalay
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Testestrone E. FIRST CYCYLE

Mesajgönderen ati88 » Cum Mar 24, 2017 2:23 pm

Kasların büyümesini durduran myostatin adlı protein hem kaslarda hem de adipose (yağ) hücrelerinde sentezlendiği için, bulk kürüne ne kadar az yağ ile girersen, az yağ seviyesinden dolayı myostatin de azalacağı için, kürden daha çok verim alırsın.

Örnek olarak, %10'a kadar definasyon, arkasından %15'e kadar bulk, sonra tekrar %10'a kadar definasyon şeklinde uygulanabilir. (Vücudun yağ oranının çok daha düşük olmasını gerektiren durumlar hariç)
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen msatalay » Cum Mar 24, 2017 4:16 pm

ati88 yazdı:Kasların büyümesini durduran myostatin adlı protein hem kaslarda hem de adipose (yağ) hücrelerinde sentezlendiği için, bulk kürüne ne kadar az yağ ile girersen, az yağ seviyesinden dolayı myostatin de azalacağı için, kürden daha çok verim alırsın.

Örnek olarak, %10'a kadar definasyon, arkasından %15'e kadar bulk, sonra tekrar %10'a kadar definasyon şeklinde uygulanabilir. (Vücudun yağ oranının çok daha düşük olmasını gerektiren durumlar hariç)

Merhabalar bu yağ oranı ile önerebilecekleriniz neler acaba? Bir miktar yağ yakıp kas koyabileceğim bir kür varmıdır?
msatalay
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cum Mar 24, 2017 7:27 pm

Yağ yakarken kas yapmak spora yeni başlayanların ilk 3-6 ay kadar sürede yapabilecekleri birşey, ve onun için de steroidlere gerek yok zaten.

Sizin artık yapabileceğiniz şey ya sadece bulk ya da sadece definasyon.

Daha önce kür yapmadığınız için definasyonda haftalık 250 mg testoateron ile düşük karbohidrat ve yağ, yüksek protein içeren bir diyet yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen msatalay » Cmt Mar 25, 2017 9:04 am

Merhabalar zaten 1.5 sene Vg geçmişim bulunmakta,forumdan bir hocamızla irtibata geçtim bana test cypionate,boldenon ve danabol 10 hafta kür tavsiyesini verdi.Düşünceleri olan yazabilir mi?
msatalay
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Mar 25, 2017 12:17 pm

@ati88 kardeşim gene engin bilgileriyle bizi aydınlatmış tşk ederiz.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen odiii » Çrş Mar 29, 2017 6:11 pm

İlk kür için only testo bencede iyi bir fikir. Kendimde bu şekilde uygulamıştım. Hem enjeksiyonu öğrenirsin ki bazı bünyelerde ilk haftalar çok ağrılı olabiliyor, hem vücudun biraz su tutar hacim alır gücün artar, antremandan daha kolay yenilenirsin antreman sıklığın artar. Multivitamin-mineral takviyesini ihmal etme. Hemde kür sonu pct si kolay geçer yan etki az yaşarsın belki hiçbir yan etki bile yaşamazsın.
2. küründe anabolizan ekliceksen eklersin ama önce vücut only testodan alacağını alsın bence.
Kullanıcı avatarı
odiii
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen msatalay » Cmt Nis 01, 2017 7:58 am

odiii yazdı:İlk kür için only testo bencede iyi bir fikir. Kendimde bu şekilde uygulamıştım. Hem enjeksiyonu öğrenirsin ki bazı bünyelerde ilk haftalar çok ağrılı olabiliyor, hem vücudun biraz su tutar hacim alır gücün artar, antremandan daha kolay yenilenirsin antreman sıklığın artar. Multivitamin-mineral takviyesini ihmal etme. Hemde kür sonu pct si kolay geçer yan etki az yaşarsın belki hiçbir yan etki bile yaşamazsın.
2. küründe anabolizan ekliceksen eklersin ama önce vücut only testodan alacağını alsın bence.

Yanına danabol düşünmekteyim, sizin fikirleriniz nelerdir ? PCT tedavisi için hangi ürünleri almalıyım ? Alacağım verim ne kadar olur? Teşekkürler
Siz only teste küründe ne kadar verim almıştınız?
msatalay
Yeni Üye

Mesajgönderen M4jeste » Pzr May 28, 2017 8:23 pm

herkeze merhaba. haftalık 500mg only testo ile iyi biryerlere gelebilirsin. bana sorarsan zaten alt yapın var yağ oranı 10-12 civarı çek ve bahsettiğin kürü uygula, sıkı bir programla sonuçlar göz doldurur. bunun yanında yağda yakayım dersen ghrp-2 ekle 4ui şeklinde yağ yakmana baya yardımcı olacağını düşünüyorum.
msatalay yazdı:test cypionate,boldenon ve danabol 10 hafta kür tavsiyesini verdi
''iyi bir vücutla, iri bir vücut arasındaki en büyük fark "steroidtir"
Kullanıcı avatarı
M4jeste
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir