TESTO PROPİONAT KİCKSTART OLARAK KULLANILIRIMI?

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

TESTO PROPİONAT KİCKSTART OLARAK KULLANILIRIMI?

Mesajgönderen therion » Sal Mar 06, 2018 8:31 am

deca (400) testo E (500) kürüne gireceğim. bu 6. kürüm ama ilkkez deca kullanacağım son kürlerim trenbolon kürleri idi. her yıl 1 kür yapıyorum. son 2 yılda kısa esterli kürler yaptığım için böyle bir sıkıntım olmamıştı ama testoE bende genelde 4. 5. hafta etki etmeye baslıyor o zamana kadar kickstart yapmak istiyorum ama oral steroid kullanmak istemiyorum. elimde geçen yıldan kalma oxandrolone var ama onuda kullanmak istemiyorum. danabol anapolon dianabol kullanmayacağım. netten çok araştırdım ama yeterli bir cevap bulamadım ilk 3 hafta 500mg testo E ile birlikte 300mg testo P kullansam mantıklı bir kickstart olurmu?
therion
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: TESTO PROPİONAT KİCKSTART OLARAK KULLANILIRIMI?

Mesajgönderen lennox77 » Sal Mar 06, 2018 9:12 pm

Kullanılır
Yaygın bir yöntem
Ancak oral steroidler gibi patlayıcı bir kick start yaşatmaz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: TESTO PROPİONAT KİCKSTART OLARAK KULLANILIRIMI?

Mesajgönderen therion » Çrş Mar 07, 2018 11:55 am

tşkler ancak sanırım o ayarlamayı yapamayacagım. enantat etkı ederken testo p vucttan cıkmıs olmalı vs derken dalgalanma kacınılmaz sanırım. onu mılımetrık ayarlamam cok olası gozukmuyor. oral sterodlerı hıc sevmıyorum o yuzden kickstartsız yapacagım.
therion
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir