SARMs - Seçici Androjen Reseptör Modülatör - Ostarine

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

SARMs - Seçici Androjen Reseptör Modülatör - Ostarine

Mesajgönderen UncleO » Pzt Ara 24, 2012 1:11 am

SARMs S-4 (Seçici Androjen Reseptör Modülatör)

Seçici Androjen reseptörü düzenleyicileri ya da SARMs androjen reseptör ligandları için yeni bir sınıfıdır. (tamoksifen gibi "selektif östrojen reseptör modülatörleri") Bunlar, anabolik steroidler gibi androjenik ilaç olarak etki ile aynı tipte olan, ancak çok daha seçici olması amaçlanmıştır. Sınırlı yasal kullanımlarından çok daha fazla klinik endikasyonlar için kullanılmasına izin verilmiştir.

Erkek hormon değişim tedavisi için şu anda kullanılan androjenler genellikle testosteron veya testosteron esterlerinin enjecte edilebilir formülasyonları vardır. Testosteron esterlerin enjekte edilebilir biçimleri (örneğin, testosteron enanthate, propionat, ya da cypionate gibi) aşırı derecede yüksek seviyelerde kısa bir süre sonra enjeksiyon ve daha sonra aşırı düşük olan testosteron kan seviyesini istenmeyen dalgalanmalar üretirler.
SARMs teslim edilebilir molekülleri tasarlamaktır ama seçici farklı farklı dokularda androjen reseptörleri hedeflemek için fırsat sağlar. istenmeyen yan etkilerden diğer dokular etkilenmez.
Piyasada bulunan SARMs ların hiçbiri prostat bezi gibi dokularda herhangi bir androjenik etkileri yaratmadan, kas ya da kemik dokuda anabolik etki sağlar.

Injectable (enjekte yapılan) steroidler, oral olarak alınan tablet steroidlerden daha çok androjenik etkiye sahipir.. Şimdiye kadar geliştirilen SARM ların önemli bir avantajı ise; karaciğer hasarına neden olmaksızın oral olarak aktif kullanılabilmesidir.Oral olarak kullanılan tablet steroidlerin karaciğere verdiği zararın aksine, SARM oral steroidlere rağmen karaciğere zararı daha azdır.

Ostarine - SARM Profili
Aile: Seçici Androjen Reseptör Modülatör
Yarılanma ömrü: yaklaşık 4 saat
Anabolik Değerlendirme: Testosteron Propionat'a Benzer
20mg 50 tabletlik kutu

S-4 kas ve kemik dokuda anabolik etkileri olduğu ve androjen reseptörleri için oral olarak aktif seçici olduğunu bildirilmektedir. Anabolik etkisi testosteron gibi kabaca aynı olacak şekilde ölçülmüştür. Aynı zamanda, vücut yağ oranında azalma ve yağsız vücut kütlesinin artışı, buna ek olarak kemik mineral yoğunluğu ve mekanik gücü doza bağlı olarak artışı gözlenmektedir.

Yan Etkileri: Kesin raporlu sonuç olmamasına karşın Prostat büyümesi ve akne. Daha çok görme problemleri yanetkisi vardır (Uçuşan cisimler görmek gibi). Su tutma, jinekomasti, ve steroidlerin birçok yanetkisi görülmez. Buna ek olarak, doğal hormon düzeylerini inhibisyonu minimal düzeyde veya hiç yoktur.

Dozaj:
Günde 50mg - 100mg

Her kürde rahatlıkla kullanabileceğiniz androjenik etkisi yüksek bir ürün.. Yan etkisi steroidlere göre daha az.. Özellikler yarılama ömrü çok kısa olduğu için müsabık sporcularda kullanımı daha rahattır.. Testlerde çıkma olasılığı azdır.

Ürün Türkiyede şuan için mevcut değildir. Bazı ülkelerde Resmi ilaç firmaları üretselerde şuan yoktur.. sadece birkaç UGL firma tarafından üretilmekte olup piyasa değeri 20mg 50 tabletlik kutu için 220 TL civarındadır..

Ürün temini ve diğer sorularınız için PM atabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Re: SARMs - Seçici Androjen Reseptör Modülatör - Ostarine

Mesajgönderen Alex » Sal May 05, 2020 4:17 pm

Selamlar ben geçen hafta white-dragon-labs.com isimli bir sarms aldım ıbutamoren ve testolone başladım kullanmaya eskiden steroid de almış biri olarak sonucları merak ediyprum birkac hafta sonra sonucları sizinle paylasacagım İnş iyi sonuç alırız
Alex
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: SARMs - Seçici Androjen Reseptör Modülatör - Ostarine

Mesajgönderen leaks998 » Prş May 07, 2020 4:49 pm

Alex yazdı:Selamlar ben geçen hafta white-dragon-labs.com isimli bir sarms aldım ıbutamoren ve testolone başladım kullanmaya eskiden steroid de almış biri olarak sonucları merak ediyprum birkac hafta sonra sonucları sizinle paylasacagım İnş iyi sonuç alırız

Biliyorum ben bu markayı kullandım. daha öncede sarms kullandım fakat piyasada sarms bulmak kadar orjinal ürün bulmasıda ayrı bir problem. whitedragonlabs isteklerinizi karşılayacak kesinlikle.
Mesajına gelirsek ben bu küre girdim 12 kg aldım 2 ayda adelemdeki gelişim inanılmaz, memnunum tavsiye ederim.
leaks998
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir