Sustanon vs Testosteron enanthate

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

Sustanon vs Testosteron enanthate

Mesajgönderen Tonyukuk93 » Cum Mar 01, 2013 6:42 pm

Tamamen bilgi amacıyla soruyorum,
1 dünyada hangisinin kullanımı daha yaygındır ?
2 bulk kürlerinde sustanonmu daha etklidir enanthatmı ?
3.diyelim ki 12 haftalık bir kürde birinde 500 mg sustanon bir diğer kürde 500 mg enanthate kullandık kür sonu pct sinde bir farklılık olurmu ?
Tonyukuk93
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Sustanon vs Testosteron enanthate

Mesajgönderen BeastMuscle » Cum Mar 01, 2013 6:44 pm

Sustonanda pregnyl vurmak gerekir.
BeastMuscle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen UncleO » Cum Mar 01, 2013 8:30 pm

kür sonu pct de vurulacak pregnyl, kürün uzunluğuna ve aldığınız dozaja göre değişir. sustanonda da, enanthate da da pregnyl vurmak gerekir..
dünyada ülkeden ülkeye kullanım farklılık göstermekle beraber en çok kullanılan enanthate ve cypionatte dır. aralarındaki fark ise 1 günlük yarılanma ömrü vardır..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Santana81 » Pzr Mar 03, 2013 11:03 pm

arkadaşlar forumda yeniyim lütfen bana yardımcı olurmusunuz belki başlığı yanlış yere açmış olabilirim.
benim bir sorum var 1 ay sustanon kullandım 4 tane haftada 1 oldum ve 5 adet prmibolonda kullandım haftada bir,benim sorunum prengly ve nolvadex kullanmaya gerek varmı lütfen yardımcı olun saygılar
Santana81
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzr Mar 03, 2013 11:47 pm

1 ay boyuncamı kullandın sadece?
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen UncleO » Pzt Mar 04, 2013 11:40 am

pardon #santana81 mesajını yanlışlıkla editledim..

1 hafta nolvadex günde 20mg, 1 hafta klomen günde 50mg.. yeterli..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen Santana81 » Pzt Mar 04, 2013 11:48 am

Bazılarıda gerek yok diyor kısa kür yaptım diye napıcağımı bilmiyorum ya
Santana81
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt Mar 04, 2013 12:16 pm

aslında gerek yok ama içinin rahat olması için yapabilirsin.. zaten pregnyl felan sakın kullanma.. hatta klomen bile kullanmadan sadece 1 hafta 20mg nolvadex kullanabilirsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen javious » Prş Tem 04, 2013 6:35 am

sustanonda pregnyl kullanılır enantatta kullanılmaz deyılen şey mı var? bılmıyorum bu bılgıyı nerden alıyorsunuz, ama pregnyl (HCG) gerekınce kullanılır, bosu bosuna kullanılmaz kı.. normalde uzun kürlerde kullanılır kür esnasında ve kür bıtmeden önce.. ve ya testıkullar (balls) acaıp küçülürse.. bır de farkına vardım, her ülkede farklı kür kombınasyon anlayışı vardır, Rusya Amerıka ve Türkıyenı karşılaşdırırsak.. enteresan
javious
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Prş Tem 04, 2013 5:49 pm

sustanonla kullanılır yada enanthate ile kullanılmaz diye birşey yok. böyle bir şey ben söylemedim. söyleyen de varsa uydurmuştur.
Evet dediğin gibi uzun kürlerde pregnyl kür içinde arada kullanılır. (gerek duyulursa) 12 haftalık kür uzun değildir. Dünyanın heryerinde de uzun olarak kabul edilmez.

her ülkeden kombinasyon değişiyor diye birşey yok aslında. foruma bakarsan çok yanlış ilaçları kullanan insanlar var yada yanlış kombinasyon yapanlar. bunlar kür çeşidi olarak görülmez. yurtdışında da var bu.. ama amerika, almanya ile kıyaslarsan onlar bizden oldukça önde oldukları için bu sene trenbolone la prop kullanır define olur diğer sene masteron ekler.. ilaçların kimyasal yapılarını ve bünyede etkilerini bildikten sonra istediğin şekilde kombine edebilirsin bu sana kalmış bişey. ülkemizdeki o seviyede sporcular zaten yapıyor bunu.. yeni küre girecek adam içinse yada 2. kür içinde "Evet" genelde klasik kürler çıkıyor ortaya.. Kimse kusura bakmasında ilk kür yapan adama trenbolone öneren adam bişey bilmiyordur. Bunlar dünyanın heryerinde de böyledir.

Bu bilgiyi nereden aldığımı sorusuna ise yanıt vermeye gerek görmüyorum. Bu işin içindeki insanlar nerden aldıysa bende yıllar önce ordan aldım.
Not: Kişisel olarak kür yazdığım 1000 in üzerinde sporcu vardır. İnternetten 2 makale okuyup kür tavsiyesi veren insanlardan değilim. Referans olarak bunu alabilirsin.
kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir