Sahte ürün şüphesi !

Androjenler(Testosteron,Öströjen vb) Hormonlar ve Steroidler Bölümü

Sahte ürün şüphesi !

Mesajgönderen Berserkerbro » Çrş Tem 24, 2013 7:34 pm

Merhaba ben yaklaşık 1,5 yıldır düzenli olarak beslenmem ve takviyem yerinde olarak antrenman kaçırmadan BB ile uğraşıyorum daha öncede askeri okullarda 7yıl okuduğum için sporun bir çok dalıyla ilgilendim fakat son 8 ay her şeyi denememe rağmen (ant programında değişiklik gibi) kesinlikle hacim alamadığımdan dolayı ilk kürüme girmeye karar verdim Manisa da taitilde olduğum için burda bir satıcıdan iran malı caspiantamin androne testo enante 250 mg aldım yanına proviron eklendim günde bir tablet 25 mg 5 günde bir 1 ml testo +günde 25 mg proviron almama rağmen 20 gün oldu ne libidoda artış nede fiziksel bir etki gördüm şimdi yanına ventolin de ekledim hafif göbek bölgemde yağlanma olduğu için 20 günde etki görememem reseptörelere bağlanma açısından normal mi yoksa ilacın sahte olduğundan şüphelenmem gerekiyor mu ? Kürü 10 hafta kadar düşünüyorum şu anda sadece whey alıyorum satan hoca primabolon gibi anabolizan eklenmen ferrarinin yanına at arabası bağlamak gibi gereksiz olur diyor kreatin vs ye tamamen gereksiz olarak bakıyor sizin görüşleriniz nedir acaba doz çok mu düşük cüssemi göz önüne alarak ve ilk kürüm olması nedeniyle bu dozu düşündüm.

boy:1,66
kilo:63
kol:35
göğüs:100
omuz:118
Berserkerbro
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 0

Re: Sahte ürün şüphesi !

Mesajgönderen DoggyStyle » Çrş Tem 24, 2013 7:45 pm

Zaten testosterone enant'ın kan'a karışma süresi 3-4 hafta gibi etki alamaman normal bir haftaya etkileri başlar diye düşünüyorum daha erken.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen ramsodi » Prş Tem 25, 2013 7:13 am

MERB
Ilk kurun etkileri 4. veya 5 haftada baslar pick yapmasi 7-10 hafta olur ondan sonra belirli deonem ayni çizgide gidersin...
Bünyeye gore ve beslenmeye gore değişir eger supplementi dusuk birakiyorsan iyi beslenmelisin steroid bir sihir değildir daha iyi antreman ve protein sentezi sağlanman icndir eger iyi protein alamazsan ve antreman yapamazsan paran ve emeğin boşa gider
TABII ILACLARI saglamligi cok önemli ilaclari kimden aldin diye sorsam???
ramsodi
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen Berserkerbro » Prş Tem 25, 2013 11:10 am

Ürünleri Manisa da Erol adında bir hocadan aldım doz konusunda kilom göz önüne alındığında yeterli midir yoksa düşük müdür siz de yanına koyacağım 200 mg primabolanın çok düşük bir artı katacağına hem fikir misiniz ?
Berserkerbro
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen asilx » Pzt Eki 13, 2014 9:45 pm

geç oldu ama hangi salondasın manisada ?
Kullanıcı avatarı
asilx
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2

Dön Androjenik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir