Adipo Plus ve benzeri ürünler hakkında ?

Yağ yakımı kilo verme ile ilgili soru fikir ve makalelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Adipo Plus ve benzeri ürünler hakkında ?

Mesajgönderen Fitbayan » Sal Mar 19, 2024 12:56 pm

Merhaba internette dolaşırken bu foruma denk geldim baya bilgi paylaşılan eski ve güvenilir bir platform gibi duruyor son yıllarda adipo plus adı altında çıkan yağ yakıcılar hakkında ne düşünüyorsunuz kullanan kişiler yorumlarsa sevinirim
Fitbayan
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Adipo Plus ve benzeri ürünler hakkında ?

Mesajgönderen profdrugy » Çrş Mar 20, 2024 5:34 pm

Kesinlikle uzak durun ben sporcu olarak kullandığım halde tansiyon ve şeker dengemi mahvetti tokluk hissi versin diye içine saçma sapan maddeler koymuşlar oda çarpıntı vs yapıyor bunun yerine lcarnitine ve cla ile beraber düzenli spor yaparsanız daha iyi etki görürsünüz
Kullanıcı avatarı
profdrugy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 4

Mesajgönderen XHasanX » Pzr Mar 24, 2024 12:41 pm

Sağlığını düşünen bu tarz ürünlerden uzak durur uzun vadede kalıcı tansiyon ve kalp ritim bozukluğu sıkıntısı yaratabilir özellikle adipo plus ın ve hitech in liposunu kullananlarda bıraktıktan sonra bu şikayetleri çok sıkça duydum ve verdikleri kiloları hep geri aldılar
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen amatorbadici » Cum Nis 12, 2024 9:42 pm

geçenlerde birisi bir yorum sitesinde bu üründen hastanelik olduğunu ve kan testi yaptırdığında içeriğinde zehirli kimyasalların maruz bıraktığı değerlerin yükseldiğini yazmıştı hitech in liposuda adipo plusta beş para etmez sağlığını düşünen bunlardan uzak durur
amatorbadici
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Dön Yağ Yakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir