Yağ yakımı kürü

Yağ yakımı kilo verme ile ilgili soru fikir ve makalelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Yağ yakımı kürü

Mesajgönderen tp-9 » Pzt Ağu 11, 2014 8:07 pm

Sayın hocalarımız ve sevgili arkadaşlar hepinize saygılar ve selamlar dilerim. Öncelikle forumu neredeyse baştan sona okudum. Aramızda bu işe gönül vermiş, oldukça bilgili ve profesyonel hoca ve arkadaşlarımız var. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Ben bir yıl öncesinde üç yıldır hiç ara vermeden yaptığım vücut geliştirme sporunu 1.85 boy, 90 kilo ile bırakmak zorunda kaldım. Vücudumun tam olarak küre uygun olduğunu düşündüğüm zaman. Bıraktığım süre içerisinde de bayağı bir kilo alarak 120 kilo oldum. Son üç aydır spora yeniden başladım ve şuan 110 kiloyum. Yaşım da 30. Vücudumun durumunu az çok tahmin edersiniz yağ bağladı ve göbek yaptım. Yağ yakarak mükemmel bir vücuda ulaşmak için kür düşünüyorum artık sabrım kalmadı. Üç yıl aralıksız spor yaparken her türlü suplementi kullanıyordum ve beslenmeme de çok dikkat ediyordum ama hepiniz bilirsiniz ki suplement ve beslenmeyle bir yere kadar gidiyor sonra tıkanıyorsun. Hem bu forumda, hem de başka kaynaklarda okuduğum bilgilerden ötürü kafam karıştı açıkçası. Kafamda ki şeyleri netleştirmek adına siz değerli arkadaşlarımdan yardım istiyorum. Birkaç forumda vücudunu gördüğüm ve bilgilerine güvendiğim bir hocanın yazdığı diyet kürünü gördüm. Testo propionat ile boldenonu kombine etmiş. Fakat propionat kısa esterli boldenon da uzun esterli. Bu ikisinin arasında uyuşmazlık olduğunu düşünürken bu forumda da ikisinin uyumlu olmayacağını söyleyen arkadaşları gördüm. Ben yağ yakmak istiyorum ama ayrıca vücudumun çok sağlam olmasını istiyorum. Kilomun çok önemi yok vücudum şekilli olsun yeter. Yağ oranı %10'un altına indikten sonra hiç sorun yok. Zaten benim boyumda ki profesyonellerin de yarışma dönemleri dışında aşağı yukarı şuan bulunduğum kilolarda olduğunu biliyorum. Söyleyeceğim o ki bana şu durumda önerileriniz nelerdir ? nasıl bir kür yapabilirim. Porpionat, masteron, vinstrol ve turanabol mu yapsam ya da enantat, boldenon kürü yapıp ikinci kürde mi diyet kürüne girsem. Enantat su tutuyor ilk kürde bana uygun olur mu zaten kiloluyum ? ben bir kür yapıp bırakmicam kürümü yapıp belirli bir zaman vücudu dinlendirip pctlerimi düzenli yapıp küre devam etmek istiyorum. İlk ve sonra ki kürlerimi düşünerekten nasıl bir yol izlemeliyim, siz değerli arkadaşlarımız ve hocalarımızdan ben ve benim yapımda olanlar için bilgilerinizi esirgemeyeceğinizi düşünerek kür örneklerinizi bekliyorum. Saygılar...
tp-9
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Yağ yakımı kürü

Mesajgönderen T-Dog » Pzt Ağu 11, 2014 8:24 pm

Doktora göründünüz mü belki beslenmenize dikkat etmenize rağmen insülin direnci vardır. Ona göre küre gerek kalmadan 2-3 yılda yaşam standartınızı yükselterek ideal kilonuza inebilirsiniz.
T-Dog
Yeni Üye

Re: Yağ yakımı kürü

Mesajgönderen tp-9 » Sal Ağu 12, 2014 2:51 am

T-Dog yazdı:Doktora göründünüz mü belki beslenmenize dikkat etmenize rağmen insülin direnci vardır. Ona göre küre gerek kalmadan 2-3 yılda yaşam standartınızı yükselterek ideal kilonuza inebilirsiniz.

Sn. T-Dog ilgin için teşk. ederim. Doktora görünmedim açıkçası daha önce fazla kilolarım vardı yine attım onları ama çok zor oldu. Bu sefer bişeyler kullanmadan ilerleyecek sabrım yok gerçekten kafaya iyice koydum kullanmayı ve kullanıma devam etmeyi. Bir de ben vücudum iyi olsun istiyorum amacım çok zayıf olmak değil biraz daha kilo verip yağ kas oranını olabildiğince değiştirmek. Yağ oranını %10'ların altına düşürüp tabiri caizse takır tukur olmak. Sabır, hırs, çalışma ve beslenme de sorun yok ama artık bişey kullanmadan çalışmak boş geliyor bana. En azından vücut ölçülerimi bir noktaya taşıyana kadar.
tp-9
Yeni Üye

Dön Yağ Yakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir