İnsülini Tek Başına Kullanmak

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

İnsülini Tek Başına Kullanmak

Mesajgönderen Araf » Pzt Ara 30, 2013 12:31 am

Ektomorfum kilo almakta zorluk çekiyorum hedeflediğim kiloya ulaşmak için bir süre insülin takviyesi yapmak istiyorum.Yağlanmaktan korkmuyorum kolaylıkla yağ yakabiliyorum. O yüzden tek başına insülin kullanarak hacim elde etmeyi düşündüm. Bunun ne tür olumsuz yanları olur? Kullanan var mı? Tek başına kullanmak ne kadar mantıklı? cevaplarsanız sevvinirim.

(1.5 yıldır bu sporu yapıyorum, 181 boy 80 kilo %12 - 13 yağ oranı)
Araf
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Re: İnsülini Tek Başına Kullanmak

Mesajgönderen Araf » Pzt Ara 30, 2013 6:19 pm

Hadi ama zor bi soru değil :D
Araf
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3

Mesajgönderen lennox77 » Sal Ara 31, 2013 9:56 am

Tek başına İnsülin kullanmayı geçtim İnsülin top yekün de kullanılmasını önerdiğim birşey değil :)
Sırf kilo almak uğruna İnsülin gibi ciddi bir ilaca ne diye saldırıyorsunuz anlamıyorum
Maksimum alacağınız risk steroid kürleri olsun arkadaşlar
Hormonlarınız düzelir ama hücrelere zarar gelirse hayat boyu çekersiniz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen qq12 » Pzr Oca 26, 2014 12:51 am

lennox hocama katiliyorum.. Su anda steroidlerle ilgili fazla bir bilgim yok ve arastirip ogrenmeye calisiyorum.. Bu forumda gercekten mukemmel bilgilere ulastim...

Araf arkadasim mutant rich pianayi duymussundur.. Adam diyorki cogu kisi bana gelip soruyor nasil bukadar buyuyorsun sirrin nedir diye. rich diyor ki eat more ( daha fazla ye) onlarda donup yiyiyorum ama bana etki yapmiyor diyor . Rich ekliyor ozaman eat more more and more
Eger 3 ogun yetmiyorsa 6 ogun ye 6 ogun yetmiyorsa 8 ye oda yetmiyorsa 12 ogun ye diyor..
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 2bwQ#t=476
Bu videosunu izleye bilirsin eger kendisini tanimiyorsanda ogrenmis olursun.. Vg hayatinda basarilar diliyorum saygilarimla..
qq12
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzr Oca 26, 2014 9:08 am

qq12 yazdı:lennox hocama katiliyorum.. Su anda steroidlerle ilgili fazla bir bilgim yok ve arastirip ogrenmeye calisiyorum.. Bu forumda gercekten mukemmel bilgilere ulastim...

Araf arkadasim mutant rich pianayi duymussundur.. Adam diyorki cogu kisi bana gelip soruyor nasil bukadar buyuyorsun sirrin nedir diye. rich diyor ki eat more ( daha fazla ye) onlarda donup yiyiyorum ama bana etki yapmiyor diyor . Rich ekliyor ozaman eat more more and more
Eger 3 ogun yetmiyorsa 6 ogun ye 6 ogun yetmiyorsa 8 ye oda yetmiyorsa 12 ogun ye diyor..
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 2bwQ#t=476
Bu videosunu izleye bilirsin eger kendisini tanimiyorsanda ogrenmis olursun.. Vg hayatinda basarilar diliyorum saygilarimla..

12 ogun ne demektir kardes dalga mi geciyorsunuz :D
Gerci adamin kollari 6o cm ne diyorsa dogrudur

Inject synthol more syntol more and more synthol :D
_BlackLight_
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen qq12 » Pzt Oca 27, 2014 3:53 am

12ogunu kilo alamiyorum diye sikayet edenler icin soyluyor kardes :) kendisi 7 ogun yiyormus genelde. Jay cutlerin 12 ogun yedigi donemler var kendisi diyor. :). Gunluk 6 saatim yemekle geciyor diyor jay.

Baba bu ric piananin anasi babasida bb ciymis. Herif son 15-20 senedir surekli ilac aliyor. Diyorki bir videosunda piyasada olupta kullanmadigim sey kalmadi. Synthol da kullandim ama az bir sure oda. Genetik olarak biceps lerimde peak yok sirf birazcik farkli gorunsun diye. Cok aci verici diyor birde uzun sure kullanirsan hucreleri oldurdugu icin fazla kullanmadim diyor. Bu genetik freak, o yuzden mutant markasi bunun bas sponsoru :).

http://m.youtube.com/watch?v=kenUZ2VHkLw
Ingilizce varsa yukardaki linkte synthol ile ilgili konusuyor..

Bu videoda kolarinin be vucudunun buyumesindeki en onemli noktalarini soyluyor. Igf1 ve gh

http://m.youtube.com/watch?v=3l11YoTVA4Q
En son qq12 tarafından Sal Oca 28, 2014 1:58 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
qq12
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzt Oca 27, 2014 7:33 am

qq12 yazdı:12ogunu kilo alamiyorum diye sikayet edenler icin soyluyor kardes :) kendisi 7 ogun yiyormus genelde. Jay cutlerin 12 ogun yedigi donemler var kendisi diyor. :). Gunluk 6 saatim yemekle geciyor diyor jay.

Baba bu ric piananin anasi babasida bb ciymis. Herif son 15-20 senedir surekli ilac aliyor. Diyorki bir videosunda piyasada olupta kullanmadigim sey kalmadi. Synthol da kullandim ama az bir sure oda. Genetik olarak biceps lerimde peak yok sirf birazcik farkli gorunsun diye. Cok aci verici diyor birde uzun sure kullanirsan hucreleri oldurdugu icin fazla kullanmadim diyor. Bu genetik freak, o yuzden mutant markasi bunun :).

http://m.youtube.com/watch?v=kenUZ2VHkLw
Ingilizce varsa yukardaki linkte synthol ile ilgili konusuyor..

Bu videoda kolarinin be vucudunun buyumesindeki en onemli noktalarini soyluyor. Igf1 ve gh

http://m.youtube.com/watch?v=3l11YoTVA4Q

ne yapmamız gerekiyor anlamadım :) .bu adamı mı referans almalıyız vucut geliştirme konusunda yada ilac konusunda :?:

Turkiye standartlarında ogrencı olupda esnaf memur olupta 7-8 ogun kaliteli beslenebilen vucut geliştirmeci cok az keza bu adamlar PRO
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen qq12 » Sal Oca 28, 2014 2:27 am

Yok be kardesim referans alalim demiyorum sadece adam 30 yildir bu isi yapiyor ve cok mutavazi bir adam millet gibi sunu yapin bunu yapin demiyor beni referans almayin diyor hatta, sadece tecrubelerini aktariyor ornek verdim sadece.. Adam sunu diyor steroid hakkinda mesela, bu is sadece internette okuyarak olmaz on bilgi amacindan arastirmak iyidir internet.. Eger sonucunu ogrenmek istiyorsan tecrube et ve calisip calismadigini gor.. Gidipte adama o baba hangi kuru yapiyorsun deme cunku ona iyi gelen sana yaramayabilir.
Bir nevi Lennox hocanin amerikan versiyonu bu adamada onun gibi bilgisini paylasiyor.. 2000 li yillarda steoidin adini bilirdik sadece Gurel ozgur hocanin agzinin icine bakardik 2 kelime konusada ogrensek diye. Bakma benim fazla bilgim yok dedigime ukalalik yapmak istemedim sadece sizin kadar engin bilgim olmasada iyi kotu bilgim var.. Etrafimda steroid kullanmayan bir ben varim onun disinda nerdeyse butun salon arkadaslarim kurde calistigim salonda prolar ve bu ise hayatini adamis bir suru insan var ama coguna sordugumda t3 ne ise yarar hicbiri gercek anlamada bilgi veremiyor sadece super yag yakici dyor.. Bilimsel yanlarina deginmiyorlar ben daha cok arastirma ve bilgi toplamak istiyorum oyuzden bu foruma uye oldum cunku lennox hocamin paylasimlarinda oncelikle tipta hangi alanda ve ne icin kullanildigi daha sonrada bb icinde nasil kullanilacagini yaziyor.. Ha ingilizce sitelerde var ama tibbi terimler konusunda turkce okumak daha ozumsetiyor olayi..

Turkiye standartlarında ogrencı olupda esnaf memur olupta 7-8 ogun kaliteli beslenebilen vucut geliştirmeci cok az keza bu adamlar PRO
Demissin ki sana cani gonulden katiliyorum turkiyedeki vg ci kardeslerimin enbuyuk sorunu bu.. Ben bunun farkini daha cok 7 sene once yurt disina tasindigimda farkettim.. Yabanci prolarin bizim prolara karsi en buyuk avantaji beslenme.. Yasadigim ulkede en kotu iste calissan bile aldigin maas haftalik 350 kagit yagsiz biftekgin kilosu 6.99 -7.99. tavuk gogsu kemiksiz fileto 4.99 5.99
Yulaf paradegil. 0.69 120 gram ton baligi konserve. bir kutu 2.2 kg bsn synta 6 42.99, serious mass 5 kg 44.99.. 500 kagida 10 numara cycle yapabilirsin mesela.. Hatta bu konuyu serdar aktolga ile de tartismistik.. Kendisine bir et firmasi sponsor olmus ta ben simdi rahatim ama bircok arkadasimiz aldigi butun maasi yemege yatiriyor demisti (Kendisi ile bir yolculuk esnasinda karsilasmistik cok keyifli bir sohbetimiz olmustu. Kendisi gercekten cok beyefendi ve mutavazi bir insan ) yani bu durumda gelde bu adamlarla yaris..
Benim steroid kuru yapmama nedenlerimden biride bu besin bollugu zaten ama yas 35 olmadan birseyler denemek istiyorum.. Oyuzden bu aralar daha cok daldim bu isin icine.. Beni encok tedirgin eden sahte ve kalitesiz ilac olayi... Ama arastirdigim kadariyla lennox hocam kaliteli urunler sagliya biliyor.... Zamani geldiginde kendisinin engin bilgilerine ve urunlerine danisacagim..

Bukadar yazi yazip kafanizi utuledigimden dolayi ozurdiliyorum surcu lisan etmissek af ola.. Rich i de sadece bir ornek olarak verdim yalnis anlasilma olabilir kusurabakmayin..
Araf kardes hakkini helal et konuyu biraz dagittik ama sana tavsiye , kac kisiye danistiysam lennox hocamin dedigi seyi soyledi kesinlikle uzak dur....
qq12
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Sal Oca 28, 2014 7:13 am

Bas agritmasi ne demek ya ,forum burasi yazida yazmazsak ne ypcz :D

Yurtdisinda hersey kolay. Beslenme idman ekonomi vs...ulkemzde hersey ates pahasi
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen KMSNC » Cmt Ağu 30, 2014 2:04 pm

Blue sky peptide bu markayı kullanan varmı!
Follistatin 344 1mg
ACE 031(Activin) 1mg
IGF 1 LR3 1mg
IGF 1 DES 1mg
CJC 1295 NO DAC(MOD GRF 1-29) 2 mg
CJC 1295 DAC 2mg
GHRP 6 5mg
GHRP 2 5mg
Ipamorelin 2 mg
Fragment 176-191 2mg
MGF 2mg
PEG MGF 2mg