Yardım Lütfen

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

Yardım Lütfen

Mesajgönderen wildboy44 » Pzr Oca 26, 2014 1:31 am

Selamunaleyküm,ben 4 aydır lı fitness yapıyorum düzenli olarak protein tozu ve aminoasit kullanıyorum ama istedğim sekilde olmuyor hiç bi sekilde çok pahalı olmayan ve az kullandıgım taktirde sıkıntı yarratmayacak bildiğiniz enjekteyi yazarsanız sevinirim.
wildboy44
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Yardım Lütfen

Mesajgönderen Ozgur » Pzt Oca 27, 2014 4:53 pm

4 Aylık bir geçmiş steroid kürü için çok erken diye düşünüyorum ama illa girmek istiyorsanız yaşınız boy kilo yağ oranınız hakkında bir bilgi verirseniz daha net yardımcı olabiliriz.Forumda başlangıç kürleri mevcut formunuz hakkında bilgi verirseniz yardımcı olalım
Ozgur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 5

-

Mesajgönderen melcan61 » Pzt Oca 27, 2014 5:40 pm

Kendimden biliyorum eğer arkadaş konuyu laf olsun diye açmadıysa burada yardımcı olunsada olunmasada bu küre girecek. Bunu göz önüne alarak arkadaşlarım burada kendisine yorum yaparsa iyi olur. Bende bazı forumlarda çare aradım fakat hep hayor hayır dediler ben yinede yaptım yapacağımı :) o yüzden arkadaşı en az yan etki ile alabileceği en fazla sonucu alacağı bir küre sokmak mantıklı olacaktır. Bu arada Boy, kilo, hedefin nedir söylersen daha çok yardımcı oluruz.
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Birinin sana bir şey yapamazsın demesine izin verme!! Bir hayalin varsa onu koruman gerek. İnsanlar bir şey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Bir şey yapmak istiyorsan, gidip onu zorla al !
Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzt Oca 27, 2014 5:45 pm

arkadas kafasına koydu dıye neden bız rısk alalım kı eger gereklı altyapısı yoksa ben tavsıye vermem kımsenınde tavsıye vermesını ıstemem.adam 2 gun sonra bı saglık problemı yasadıgında bırısı bılgısayarına baktıgında benım verdıgım tavsıyelerı gorunce ben ZAN altında kalırım helekı adli bir sorun cıkaras SUCLU olurum
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen melcan61 » Pzt Oca 27, 2014 7:16 pm

Tamam haklısın ama benimde alt yapım yok? Kendi haline mi bırakalım. Zan altında kalmayacaz diye burda insanlara yardımcı olmayacak mıyız? Zaten forumda bir elin parmağı ile sayılacak kadar insan var yardımcı olmaya çalışan. Daha kötü sonuçlar yaşayabilir arkadaşımız o yüzden demiştim.. Haklısın birşey diyemem sanada tabi
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Birinin sana bir şey yapamazsın demesine izin verme!! Bir hayalin varsa onu koruman gerek. İnsanlar bir şey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Bir şey yapmak istiyorsan, gidip onu zorla al !
Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzt Oca 27, 2014 7:32 pm

durum şöyle:mutlaka burası bılınclendırme platformu ama bı adamın kullanması gereken testoysa testo tavsıye edılır hatta bırsey tavsıye edılmez ılk kür baslıklarınının bı kısmını okusa herkesın kafasında bırseyler uyanır.

burada bırılerı bı tavsıye verıp ardından tavsıye alan kısı farklı yonlere gıderse ne anlamı kalır tavsıyenın emegın harcanan zamanın? :) .birazcık okusa şu forumu her sorumuza cevap buluruz ha mutlaka cevap bulamadıgımız sorularda olur ama en azından kafamızdakı soru ısaretlerının cogu kalkar
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir