6AY GH

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

6AY GH

Mesajgönderen melcan61 » Cum Oca 31, 2014 8:35 pm

Merhaba arkadaşlar şuan deca testo danabol kürümdeyim..

16 hafta testo enanthe 500mg
14 hafta deca 400mg
ilk 6 hafta arttırmalı danabol kullanımındayım. ( 30-40-50mg )

2.kürüme 1 Nisanda başlayacağım sanırım kesin gibi. %99

Benim sormak istediğim yeterli bütçem mevcut. şubat ayının başında başlayıp temmuz ayının sonuna kadar GH kullanmayı düşünüyorum..

ilk hafta 2 ünite sonraki hafta 3ünite ve sonrasında 4 üniteye çıktığım gibi devam edeceğim hazirana kadar. Haziran ve Temmuz ayınıda 6 ünite ile geçirmeyi düşünüyorum. Maddi olarak bir sıkıntım yok. Supplement Anabolikler felan hepsi heran elimin altında problem değil. Ne düşünüyorsunuz bu kou hakkında? Kürüm Mart ortası bitiyor ama GH ı kesmicem temmuz sonuna kadar. Ve Nisan başı gibi 2.küre giricem ve bu süredede GH sürekli devam edecek. hemen hemen bi 6ay GH kullanmış oluyorum ve bu süre içerisinde 2 kür yapmış oluyorum ara vererek tabiki.. Ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim sizce benim düşüncelerim bunlar. 2.kürdede yine testo enanthe olacak trenbolone masteron gibi sterolar düşünüyorum ek olarak ama o daha kesin değil. fakat 2.kürün nisanda olacağı kesin :))
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Birinin sana bir şey yapamazsın demesine izin verme!! Bir hayalin varsa onu koruman gerek. İnsanlar bir şey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Bir şey yapmak istiyorsan, gidip onu zorla al !
Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 1

Re: 6AY GH

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cum Oca 31, 2014 9:08 pm

Growthu hangi altyapidaki arkadskarin kullanmasi gerektigi growth kullaninca ne olur bir kez uzun sureli kullanimdan sonra KULLANILMAZSA nasil etkiler alinacagi forumda mevcut.

1)Yeterli alt yapin oldugunu dusunmuyorum
2)ikinci kur icin nisan ayinin cok erken oldugunu dusunuyorum
3)tren masteron vb.. ilaclardan tam verim alabilecegini dusunmuyorum.

Tavsiyem siradaki kurunu 2o14 ekiminde yapip yine deca enantat yanina da boldenon eklemelisin ardina guzel bi definasyon kuru yapip vucudu diyetede adapte etmelisin.sonrasinda. tren kuru yapabilirsin ardina bir tren kuru daha ve sonra belki gh icin hazir olabilirsin.saygilar
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen melcan61 » Cum Oca 31, 2014 9:39 pm

Bu gh ile altyapının alakası nedir? tamam tren masteron gibi steroidleri küre eklemem hatta 2.kür diye birşey yapmam. çok gerekli görürsem GH ın bitimine yakın bi son 10 haftasına 500-600mg testo girerim. Ama GH konusundaki altyapı sorununu anlamadım? Sonuçta büyüme hormonu ne gibi bir altyapı olabilir bunun için?
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Birinin sana bir şey yapamazsın demesine izin verme!! Bir hayalin varsa onu koruman gerek. İnsanlar bir şey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Bir şey yapmak istiyorsan, gidip onu zorla al !
Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cum Oca 31, 2014 9:58 pm

Hücre çoğalması ve o çoğalan hücrelerin adele yapabilmesi için sürekli o seviyede ilaç kullanman gerektiği gibi bir gerçek var GH kullanımında
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cum Oca 31, 2014 10:00 pm

Acikliyim soyle bi iliski var

Sen bunyendeki 5birim kasla gh kurune grersin ve maximum fayda alarak 1o birime cikardin kas arts miktarin 2 kati oldu

Fakat bunyende 2o birim kasla gh kurune grdn yine tam verimle gecirdin ve 2 kati artisla 4o birime cikardin

Maliyet verim ve ileri donuk planlarinda hepsinden kazanc saglarsin
_BlackLight_
Yeni Üye

6AY GH

Mesajgönderen melcan61 » Cum Oca 31, 2014 10:16 pm

Peki bu GH'ı sürekli alım gücümüz varsa sonuç ne olucak ? Ben bu GH'ı 6 ay kullandıktan sonra 2.5-3 ay kadar bi ara vericem sonra tekrar kullanıcam? İleriki her kürüme koyabilirim sorun değil. şimdi kaslarımı 5-6 iken 10 yapsın o zamanda 10-11ken 15-20 yapar?? Misal..
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cum Oca 31, 2014 10:42 pm

Giantism hastaligina yakalanabilirsin ic organlarin ve kalbin.buyur kalp krizi gecrir ölursun.yada vcudunda hergun olusan mikro kanser hucrelerinin biri aldigin.buyume hormonu sonucu kansere donusur ve olebiliesin.bir zarari olmaz aslinda.kurunde basarilar
_BlackLight_
Yeni Üye

6AY GH

Mesajgönderen melcan61 » Cum Oca 31, 2014 10:57 pm

Erken olmasından kastınız ne? o tip etkilerinin farkındayım. Herşeyi büyütüyor ki doğal olarak yani. doğdumuzdaki kalbimiz ile şuanki kalbimiz aynı mı? Şuanki kalbimiz ile 20cm ölçü aldığımız göğsümüzdeki kalp aynı mı olacak? O kadar kolay kalp değil kalp krizi geçirmek. Bende az çok bir bilgiye sahibim. 0 bilgi ile konu açmıyorum soru sormuyorum size. Dediklerine yanlış demiyorum tabiki haklı olduğun noktalar var ama ben zaten örnek olarak 40cm kol 120cm göğüs yaptıktan sonra neden GH kullanayım? müsabık olma gibi amacım yok. Sonuca erken ulaşmaya çalışıyorum hepsi bu. E bunlarında bi bedeli var tabi. Her türlü sağlık kontrolünü ve tıbbi desteği alıyorum alacağımda zaten. Bu ay sonu bitiyor şuanki kürüm. Aldığım sonuçlar fena değildi. Lafım sana veya lennox a değil ama kaç kişi bana yeterli yeterli dedi yapma daha dedi yaptım ve sonuç aldım. Belki o an bıraksaydım vücudun hormonal dengesini, işleyişini boşuna bozmuş olacaktım. Daha sıkı bir pct yapacağım sadece o kadar. GH'ıda en doğru şekilde kullanmak için soruyorum sizlere. Hani kafaya koydum anladınız bunu, en az zararla nasıl yapabilirim. 0 steroid mi yapmalıyım 6 ay yerine 4 ay mı yapmalıyım 2-3-4-6-8 ünite mi yapmalıyım? sabah mı spor sonrası mı gece yatarken mi? daha çok bu konularda yardımcı olmanızı rica ediyorum. ilginize teşekkür ediyorum :) blacklight ve lennox arkadaşlarıma.. zaten forumu ayakta tutan sizsiniz.
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cum Oca 31, 2014 11:03 pm

Kardes kendini gh kullanmK icin hazir hissediyorsan kullan fayda alirsin steroidle beraber alirssn daha cok verim alirsin
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen melcan61 » Cum Oca 31, 2014 11:10 pm

İşte hazır hissetmekteki olay nedir? Dediğin gibi alt yapı olarak çok çok iyi durumda değilim. İlk GH olacak. Kür geçmişimde çok yok. Fakat Maddiyat ile ilgili geliyor bana sadece hazır olmak GH kürü yapmak? Maddi olarak bi sıkıntım yok. Yanına steroid kürü kombine olarak ne olabilir? masteron trenbolone fazla olur demiştin?
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye

Sonraki

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir