HGH yağ yakımı

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

HGH yağ yakımı

Mesajgönderen Coleman » Cum Mar 21, 2014 9:52 pm

Arkadaşlarım abilerim yağ yakımı için sadece hgh kullanmak sizce dogrumu yanı sıra bi beslenmem var iyi bir şekilde ama suplement destegim yok uyku düzenimde yerinde agırlıgın altında daha fazla durarak hem yağ yakımı hem büyüme saglanabilir mi hiç bir kür deneyimim yok yada ilk olarak yağ oranımı ciddi bir şekilde düşürebilecegim bir definasyon kürü istiyebilirmiyim yağ oranım %15 2 3 senedir 1 2 ay boşluk bırakarak. çalışmaktayım tabi bi o kadarda yemekteydim suan düzgün çok şükür yeme içme uyku
İçimdeki kin seni bitirmeden işimi bitirmelisin.
Yoksa ringin dışına atılan sen olursun.

2013 İstanbul KB Muaşeret Şampiyonu.
Coleman
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: HGH yağ yakımı

Mesajgönderen barda » Cum Haz 13, 2014 9:01 pm

yag yakımı saglanabilinir ortalama bir kür uyarlamanız gerekmekte ama iyi bir kür geçmişiniz ve alptyapı olmadan growthu önermem ilkelden kullanılmaması gereken bir hormon kanımca saygılar
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Haz 18, 2014 9:30 pm

Sadece yağ yakımı için GH kullanımı moda oldu sanırım son zamanlarda...
5-6 bin TL bütçeniz ve düzenli 5-6 ay kullanabilecek düzeniniz yoksa sadece GH ile yağ yakma planları kurmayın arkadaşlar.
GH'nin adı çıkmış yağ yakıyor diye ama öyle alayım steroid gibi 2-3 vurayım olur mantığıyla yürümüyor bu iş
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen vibrantTR » Cum Ağu 01, 2014 9:04 am

lennox77 yazdı:Sadece yağ yakımı için GH kullanımı moda oldu sanırım son zamanlarda...
5-6 bin TL bütçeniz ve düzenli 5-6 ay kullanabilecek düzeniniz yoksa sadece GH ile yağ yakma planları kurmayın arkadaşlar.
GH'nin adı çıkmış yağ yakıyor diye ama öyle alayım steroid gibi 2-3 vurayım olur mantığıyla yürümüyor bu iş

Lennox77,
Salondaki hocam,sadece Genotropin kullanımıyla Yağ yakımı sağlayabileceğimi belirtti.(Yağ oranım %18 civarında (netteki sitelerden)
Hatta 1 ay gibi bir süre sana yeterli gelir dedi.Bu konuda benim de kafam karıştı.Çoğu makale de GH ın son aşama olacağı belirtilmekte ama hocam böyle söyleyince dikkate almamak da mümkün değil.Zira kendisi, musabaka hakemliği yapan, memlekette bilinen bir hocadır.
- Forget the Rest and Do your Best -
vibrantTR
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 20
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen UncleO » Pzr Ağu 03, 2014 3:44 pm

HGH ın yağ yakımına ciddi bir etkisi vardır evet. Kür dışında kullanılan HGH doğal testoyu baskılar. HGH yanında testo eklemeniz doğru olacaktır.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Ağu 04, 2014 3:31 am

Şahsi fikrimdir
1 aylık GH,GH satan salon hocaları tarafından sıkça tavsiye edilen bir öneri...
Ben param olsa bile 1 aylık GH almam.
Biriktir 5-6 aylık al en azından bir düzeni olur
Vücut geliştirmede en sevdiğim mantıktır: ''kaliteli adele uzun sürede kazanılır''
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen UncleO » Pzt Ağu 04, 2014 6:05 pm

lennox77 yazdı:Şahsi fikrimdir
Vücut geliştirmede en sevdiğim mantıktır: ''kaliteli adele uzun sürede kazanılır''

Kesinlikle doğru. adam akıllı bir GH kürü 6 aylık olandır. kür içinde başlayıp 12 haftadan sonra kürü bitirdikten sonra GH + 250 testo ile 12 hafta daha yapılan GH kürü en güzelidir bencede.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen vibrantTR » Çrş Ağu 20, 2014 8:12 am

UncleO yazdı:HGH ın yağ yakımına ciddi bir etkisi vardır evet. Kür dışında kullanılan HGH doğal testoyu baskılar. HGH yanında testo eklemeniz doğru olacaktır.

Peki GH+Testo kullanımından sonra PCT gerekir mi? Dışardan testo aldığımız için soruyorum.Birde dozajlar ne olmalı sizce?
vibrantTR
Yeni Üye

Mesajgönderen vibrantTR » Çrş Ağu 20, 2014 8:16 am

Lennox77,
Haklı olabilirsin.Çünkü "bir ayda paramparça olursun" deyince (tabi vücudumu gördüğünden de böyle diyor olabilir.) bende heveslendim biraz.

Aklıma takılan birkaç soruyu da siz deerli arkadaşlarıma yönelteyim bu arada.

1-GH Genotropin kullanımında Kalsiyum alımının kemiklerde olumsuz etkisi var mı? (çene büyümesi,kaburga genişlemesi vs.)
Yoksa hurafe midir?
2- GH + Testolu bir kür yaptıktan sonra; artık normal kürlere de GH eklemek zorunda mı kalırım? Verimde düşme olur mu?

Teşekkürler.
vibrantTR
Yeni Üye

Mesajgönderen vibrantTR » Cum Ağu 22, 2014 1:40 pm

UncleO yazdı:

Kesinlikle doğru. adam akıllı bir GH kürü 6 aylık olandır. kür içinde başlayıp 12 haftadan sonra kürü bitirdikten sonra GH + 250 testo ile 12 hafta daha yapılan GH kürü en güzelidir bencede.

Uncle0,
Peki GH+Testo tek başına "Kür" tanımına uyar mı,anabolizan gerekir mi? GH+Testo kullanımından sonra PCT gerekir mi? (Dışardan testo aldığımız için soruyorum).Birde dozajlar ne olmalı sizce?

Üstteki sorularıma değerli yorumlarınızı Siz ve Lennox77 hocamdan bekliyorum.
Syg,
vibrantTR
Yeni Üye

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir