Enjeksiyon Kürü bitiminde GH ve IGF-1 *Long R3 Peptid* Kürü

Büyüme hormonu Peptidler(İgf-1,Mgf,Insulin) İle İlgili Bilgi ve Sorularınızı Paylaşabilirsiniz

Enjeksiyon Kürü bitiminde GH ve IGF-1 *Long R3 Peptid* Kürü

Mesajgönderen MiamiJJ » Çrş Haz 11, 2014 7:47 am

Arkadaşlar merhaba,
10 hafta 750mg test enant.
400mg deca
200mg boldenone ve sonrasında 1 hafta arayla
10 hafta 1000mg test enant.
10 hafta 400mg tren enant.
10 hafta 400mg boldenone
ve 4 hafta günde 50mg winstrol
kürüm bitmek üzere. Son haftalarda enjeksiyon ağrılarından dolayı kürden istediğim verimi ve dozajları alamadım. Normalde 4-6 haftada kısa ester ve halotestine kullanmayı düşünüyordum ama kalçamda enjekte edecek yer kalmadı. Haftada en fazla 1-2 enjeksiyon olabiliorm onlarda 4 gün ağrıo :(
Size iki sorum var. Bir yukarda ki kürün PCT'sini nasıl yapayım ? 5000lik pregnyl i bir seferde mi vurayım ? 40 gün nolvadex ve clomid mi kullanıyım ? Yoksa başka öneriniz var mı ?
İkinci sorumsa kür sonrası yurtdışına 10 günlüğüne tatile gidicem. Dönüşte GH ve IGF-1 *Long R3 Peptid* kürüne girmeye düşünüyorum.
Genotropin aldım haftada 6 gün, günde 6iu alacam.
Yanına da IGF-1 *Long R3 Peptid* almayı düşünüorm. Günlük dozajı 50mcg olacakmış galiba ama daha önce hiç kullanmadım. Yan etkileri neler ? Neyle beraber kullanmalıyım. Sabah toptan alsam olur mu? Korumak için herhangi bir ilaç gerekir mi ? Ya da etkisini arttırmak için bir öneri ?
Evli olduğum için evde kullanamıorm bu ilaçları. Ya sabah alabilicem, ya da buzdolabında saklanmasına gerek yoksa salonda dolabimda saklayıp antreman sonrası alablicem.
Bir de İPAMORALİN almayı düşünüyorum. Herhangi bir bilgisi olan var mı?
Yardımcı olursanız sevinirim .
MiamiJJ
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 0

Re: Enjeksiyon Kürü bitiminde GH ve IGF-1 *Long R3 Peptid* K

Mesajgönderen _BlackLight_ » Çrş Haz 11, 2014 12:08 pm

Bence öncelikli olarak cok iyi bi pct yapmalısınız.muhtemelen spermlerijiz ya bitmistr Yada cok aZalmistir.

Ikinci olarak genotropin günde 6 ui cok iyi bir dozaj yanına igf 1 DAC cok uygun olur ipamoreline gerek yok ipamorelini cjc ile beraber kullanmanız daha uygundur çünkü growth la beraber igf zaten tetikleyici olarak yeterlidir keza MGF de aynı sekilde

Benim önerim

Günde 6ui genotropin
100 mcg igf1 peptidi

750 mg enantet
400 mg tren enantet
500 mg masteron. Haftalık olarak kullanmanız bunların sonunda isteğe bağlı winstrol ve clenle paramparça bir forma ulasirsiniZ

Fakat Deca üstüne tren yapmissiniZ bi 4 5 ay. Beklemeniİzi oneririm
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen MiamiJJ » Çrş Haz 11, 2014 12:29 pm

Yeni yıla kadar enjeksiyon kürü yapmıycam. O sebeple bu süreçte genotropin ve IGF-1 i kullanmaya karar verdim.

Hem kür sonrası kayıpları engellemek, hem de temiz kas kazanımı için. O yüzden peptideleri kullanırken testo ya da diğer ilaçları alamam. Bir tek oxandrolone kullanabilirim o da hem sertlik versin hem de placebo etkisi için.

Şu PCT'yi asıl nasıl yapmam gerekiyor ? O sorun kafamı karıştırıyor. Son enjeksiyondan 15gün sonra direk 5000lik pregnyl mi ? Ardından nolvadex ve clomid mi? yoksa ?
MiamiJJ
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Prş Haz 12, 2014 12:44 pm

Growth ve Peptid kuru kac ay sürecek
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen MiamiJJ » Cum Haz 13, 2014 9:02 am

Valla GH en az 6 ay sürecekte, Peptidlerle ilgili gerçekten hiç bilgim yok. Bir forumda IGF-1 LR3 ü 6 hafta - 3 ay arası kullanın yazıyordu.
Öyle olursa 3 ay kullanırım ama daha fazlası zarar vermezse uzatabilirim de.
Bir de IGF-1 ne kadar sürede etksini gösterir, güç kazandırır mı ? Kas kazanımları kısa sürede belli olur mu ? Yoksa GH gibi uzun sürelerde mi etkisi ortaya çıkar ? Nasıl beslenmem gerekir?
Biten enjeksiyon kürümün PCT'sini etkiler mi ya da ondan etkilenir mi ? O kadar çok soru var ki aklımda cevabını bilmediğim :D
O kadar para vereceğim. İnşallah karşılığını alırım.
MiamiJJ
Yeni Üye

Dön Büyüme Hormonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir